Бебешка близнашка - 27 тема

  • 86 830
  • 561
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 932
Аз правих погачата с една питка, но не съм месила, поръчах я от 100 гр.сладки. Гушнах ги и двамата.
Ния, защо не вземете слингове под наем за да видите дали ви е удобно. Друго, което можете да поискате за подарък е бънджи, но не за врата.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 928
За погачата на близнаците ми, си бях поръчала две отделни разкошни погачи. Гишнах първо момата, хем е първи близнак, хем е и кака, та гишнах я, разчупиха над нас погачата, после същата процедура и с момъка.
Ния, относно подаръците, хубаво е да си кажеш от какво имаш нужда, щом хората се интересуват какво да подарят това е добре, няма да се " задръства" с ненужни вещи.

# 62
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Най-добре си кажи ти какво да ви вземат ако са вещи, за дрешки да са по-големи все ще им дойде реда Simple Smile Не знам в Шумен дали е някаква традиция или при нас беше просто съвпадение, но на първото виждане на децата от роднини и приятели събрахме халати които ползвахме първите 5 години  Laughing бяха различни размери и ми свършиха страхотна работа Simple Smile

# 63
  • Мнения: 13 932
От проходилки два броя не виждам смисъл, по-добре една проходилка и един уокър.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 408
Ооо много голяма фенка съм на бънджито, но за съжаление ни е малко пространството вкъщи и няма как да е тук. Освен в къщата на нашите в Бургас (където ще сме през лятото).. Ще го обмисля  Heart Eyes

За проходилките знам, че е тъпо 2 броя.. Казвам им го - не не, харесали те 2 различни проходилки и си наумили да ги купуват. Какво да ги направя?  ooooh!

За слинговете и като цяло за всичко, което може да се вземе под наем ММ е много против. Защото ако нещо се скъса, счупи, или му се нанесе някаква щета по някакъв начин (все е възможно да се случи) отговорността си е наша и съответно ще си им го платим. Докато ако си е наше нали все пак ще може да си го оправим. Иначе аз и количка исках да вземем под наем, но ме отряза. ;/  

# 65
  • Мнения: 1 504
При нас уокъра не е на почит,но пък бънджито...(голяма любов).
Аз получих доста неща,но и парички.
Играчки,аксесоари за хранене,бейбифон,активна гимвастика и т.н

# 66
  • Мнения: 13 932
Нашето бънджи беше под наем, два месеца скачаха активно децата, не мръдна. А за слинга може да го вземете за седмица примерно, колкото  да установите дали ви е удобен, дори може различни видове, не вярвам да му стане нещо. Количка не ми се вижда разумно  Laughing

# 67
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ние имахме две проходилки, голямо возене падна лятото без килими и пътеки  Laughing Но дойде есен и заслах пода, след едно "спъване" в килима и обръщане ги извадих от употреба. Уокър не сме имали, но бутаха детски колички с "бебета". Принципа мисля че е същия, само дето са леки (на това му намерих цаката с тежки книги в кошовете им долу, докато проявят интерес към книгите вече не ползваха количките за опора и просто ги махнах).

# 68
  • Мнения: 3 213
Една погача имахме, поръчана в близката баничарница. Дори не ми е хрумвало да меся. Едвам гледах от умора и недоспиване. Ако ме помолят да поръчам подаръци, предпочитам парите за тях или аз лично да ги избера. Иначе все нещо не ми харесва. Две проходилки са пълен абсурд за малък апартамент. Според мен, не бива да позволяваш да ти се бъркат. С парите за едната ще си купиш нещо друго, от което имаш нужда. Друг е въпросът, че аз не одобрявам проходилките и още умувам за уокър. Докато умувам, децата ще проходят. Grinning Бънджито бързо им омръзна. Ние взехме втора ръка от ОЛХ и добре, че направихме така. Със слинг не можах да свикна - голямо омотаване, а за мъж сигурно ще е изпитание за нервите. Ние ползваме ергономична раница и едно резервно кенгуру. Не се затрупвай с вещи. По-добре купувай в движение, защото сега нямаш никаква идея какво точно ще ти трябва. С времето мозъкът се избистря. Grinning

# 69
  • Мнения: 1 545
Птносно подаръците изцяло шодкрепям Кити. Моите бебета са на 4 месеца и аз вече изпадам в параноя колко много неща имаме и как навсякъде има нещо тяхно. Към момента според мен е рано за проходилки. Освен това не от всички лекари се препоръчват. Моите бебета до момента използват често активна гимнастика тип килимче, играчка за легло, шезлонг. Кажи на бабите да не бързат с големите подаръците. Столчета за хранене много внимателно обмислете какви. Често стандарните столчета заемат много място, спъваш се в тях и т.н. Ние имаме столчета, които се закрепват за масата.

# 70
  • Мнения: 4 696
Уфф, моите хич не харесват слинга, а същевременно постоянно искат да ги разнасям на ръце . И ние се позатрупваме с вещи, а не се ширим на кой знае каква площ. Лошото е, че ще става по - зле. Аз се чудя да им взимам ли активна гимнастика, дали ще им хареса? newsm78

# 71
  • Мнения: 1 545
Уфф, моите хич не харесват слинга, а същевременно постоянно искат да ги разнасям на ръце . И ние се позатрупваме с вещи, а не се ширим на кой знае каква площ. Лошото е, че ще става по - зле. Аз се чудя да им взимам ли активна гимнастика, дали ще им хареса? newsm78
Преди месец ни подариха такава, която е като килимче и отгоре висят разни неща. Мислех да не им купувам, но се оказа, че се заиграват, но аз съм закачила по нея още играчки. Младежа дето в по-буен успява да се кротне за 30 мин там, което за него е супер много. Но то си е до дете. За вещите най-добре да се вземе от някой и да се върне, но аз за всичко нямам тази възможност.

# 72
  • Мнения: 13 932
Кити и аз не съм взела проходилка точно зощото много ги отричат напоследък.
Без активна гимнастика спокойно може. Опъва се одеяло на пода, пускат се играчки и готово. А и като пораснат изобщо не се задържат в очертанията и. Моите все ги влече към плочките, моп не ми трябва  Winkс

# 73
  • Мнения: 1 504
Аз си купих ергономична раница,и се родих.Верно паричките не са малко.
Носихме ревливото бебе в нея,и у дома и навън! Използвано е повече от кошарката и количката даже.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 408
За проходилките се отказах да споря. Не искат да ме чуят. Така че каквото и да им казвам те си си наумили едно и това си е..

Общи условия

Активация на акаунт