Хайде на плодове и зеленчуци част 2

  • 11 762
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
...резултатът ми за 1 месец беше -16 кг...
Задържа ли този резултат?

За запека трябва да промениш тотално менюто си, всичко друго ще е с временен ефект.

3 години

# 16
  • Мнения: 46 565
А сега нови 20 ли ще сваляш?
Според мен ако ги свалиш ударно, дори да ги задържиш, след това пак ще имаш проблем с тоалетната.
А ако промениш начина си на хранене ще решиш всички проблеми.

Много са дните и без лекарски контрол си е направо опасно.

# 17
  • Мнения: 32 067
Също и прекаляването с толкова плодове може да навреди на панкреаса.

# 18
  • Мнения: 4 943
Може би ако се спазва някакво разделно хранене ще е добре за стомаха. Колкото повече храни се смесват, толкова по-трудно е на стомаха да смила храната.  Wink

# 19
  • Мнения: 70
Аз проблема съм запека си го решавам като похапвам сливи (пресни или сушени през зимата), смокини (пак според сезона) и пия чай Сание когато положението стане лошо.

# 20
  • Мнения: 15
Здравейте, аз почнах на плодове и зеленчуци от 25.06. и сутрин пия чай за отслабване на биофарма. Стартирам с 63кг и се надявам да сваля поне до 55 кг. Висока съм 168 см. Първите 2 дни ми беше доста трудно. Всеки ден посъгрешавам с нещо мъничко, но като цяло гледам наистина да я спазвам. Мисля да съм на този решим поне един месец, пък да видим. И аз четох старта тема с невероятните резултати, дано и при мен има ефект.

# 21
  • Мнения: 69 054
Поредната пързалка според мен...

Не че нямат право новорегистрирани да си отварят теми, но си е силно подозрително... Peace

# 22
  • Мнения: 2 695
Поредната пързалка според мен...

Не че нямат право новорегистрирани да си отварят теми, но си е силно подозрително... Peace
така, така
след няколко дни може да предложи и добавка, от онези чудодейните, с които можеш да заместиш едно или две хранения на ден Wink

# 23
  • Мнения: 69 054
Да не мислиш, че ще съм тук да и чета глупотевиците  ooooh!

# 24
  • Мнения: 32 067
Поредната пързалка според мен...

Не че нямат право новорегистрирани да си отварят теми, но си е силно подозрително... Peace
така, така
след няколко дни може да предложи и добавка, от онези чудодейните, с които можеш да заместиш едно или две хранения на ден Wink

Преди доста години реших да пробвам един такъв сироп. Имаше вкус на мед. Лъжичка се разтваря в леко топла вода. Замества се едно хранене. Първия ден закуска, втори обед, а третия ден се замества вечерята. Шишето беше за 9 дни. Свалих 9-10 кг, но беше доста скъпо и не ми се купуваше още. После пак си ги качих  Mr. Green Нямам желание да пия до живот някакви сиропи.

# 25
  • Мнения: 2 695
Според мен не си свалила от сиропа, а от факта, че си пропускала хранене. Няма чудодейни сиропи.
Мисля че този сироп беше Златно чудо. И аз съм го пила и естествено свалих. Не е като да не съм пробвала. Yum

# 26
  • Мнения: 32 067
С пропускане само на едно хранене не виждам как може да се свалят почти 10 кг за 9 дни. А и хич не се ограничавах в останалите хранения  Embarassed Тогава и спортуването бях зарязала.
А дали е златно чудо не знам. Това беше много отдавна - може би 2000/2001 г.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Азис поне отслабна най- накрая, браво на него. И той душа береше години наред с килата.
Преди с това златно чудо голяма реклама, а си беше бая едричък Grinning

Иначе лятото е хубаво време за някой друг ден на плодове. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 4 871
20 кг и повече за 20 дни е меко казано безумно. Такова бързо отслабване е доста вредно и стресиращо за организма.
Интересно ми е тези свалили 20 кила за 20 дни да кажат как им седи кожата. Увиснала ли е след такова рязко отслабване? newsm78
Съгласна съм с теб! Как ще ядеш 20 дни само плодове и зеленчуци, това е живо наказание за организма и стрес?! Най - много да си развалиш стомаха и да си навлечеш проблеми с такова отслабване. Организма се нуждае от всичко, но по малко. Peace Толкова рязко отслабване може да доведе само до виснала кожа и стрии! ooooh! Stop Peace
Няма да се развали стомаха, това си е пречистване и е здравословно. Но за 20 дена да свалиш 20кг е безумие!

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Правила съм подобен режим,сваля се,но ако след това се върне човек към старите навици,всичко се връща,че и с бонуси...Иначе се чувствах много добре,бях енергична,не ми е увисвала кожата.
Има хора,които само на плодове и зеленчуци живеят и се чувстват пълноценни и в отлично здраве.

Общи условия

Активация на акаунт