Мъж Козирог - 2

  • 65 745
  • 806
  •   1
Отговори
# 780
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Асен и жени Риби недолюбва Bowtie

Козирозите са много склонни да послъгват. Особено когато ги хванеш натясно в недобра светлина и/или гледат да изпъкнат. Такива измислени истории могат да съчинят. Едни велики планове...аз така ще направя, онака ще направя...и накрая - НИЩО!!!

# 781
  • Мнения: 4 312
Мисля,че Асен не е типичен Козирог.Иначе нямаше да седи в женски форум
Джулая,Козирозите никога не лъжат,те разкрасяват Wink

# 782
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 965
Към авторката:
Според мен пък проблемът не е в зодията, нито в неговата, нито в твоята. Ако изобщо може да се говори за проблем, то той е в човека, в характера му, в природата му. На мен тези отношения ми се струват много детински, ама аз съм възрастна, та затова...
Ти обобщаваш за козирозите, пък се сърдиш някой че обобщавал за близнаците... И изобщо защо питаш, като не приемаш отговори, които не съвпадат с твоето мнение...

# 783
  • Мнения: 10 637
Аз съм типичен Близнак, а мъжът ми типичен Козирог - дори вече не броя годините, в които сме заедно, над 25 са.
Никога не е лесно, но никога не е скучно.

Не мога да си представя да хабя нерви и да изпадам в истерия заради чат с някой, който не съм виждала никога. Аз също общувам много онлайн (не с цел гадже) и съм драма куин, но твоето не е здравословно за теб самата.

# 784
  • София
  • Мнения: 874
Не само зодията е определяща. Ние сме козирог и овен и никак тия връзки не са типични. Но пък аз съм с подчертано лъвска карта, а партньора с везнишка. Така картината става по-разбираема.

# 785
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Ние сме козирог и овен и никак тия връзки не са типични.
Как да не са типични? Аз познавам поне 3-ма мъже Козирози с жени Овен и създават впечатление все едно си имат своя собствена Вселена. Т.е. много се разбират. И обратният вариант съм виждала - мъж Овен с жена Козирог

# 786
  • София
  • Мнения: 874
Козирог-везни, добре. Ама с овен... квадратура на слънца.

# 787
  • Мнения: 4 312
Колко пък да е добре с Везни Simple Smile Simple Smile -земя и въздух.Добре,че се обичаме хаха
Точно с Овен-земя-огън,добре се допълват

# 788
  • Мнения: 15 960
И на мен ми е странно Козирог и Овен. Овенът е див петел и само ще изнервя спокойния Козирог.
Приятелка Везни си живее много добре с мъж Козирог. Особено високо оценява, че Козирогът все спестявал и винаги имал пари, че тя е малко широкопръста. Да уточня, че са със средностатистически доходи от заплата, а не че той е богат.

# 789
  • Мнения: 4 312
Спокоен Козирог?!

# 790
  • Мнения: 15 960
Поне външно.Joy Но си падат флегматици и някой подскачащ холерик наоколо много би ги изнервил.

# 791
  • Мнения: 4 312
Аз такива не познавам.Моите са вечно в движение и работа Blush

# 792
  • Мнения: 3 546
Козирог и Овен са си чудни заедно. Страст, огън, хумор, общи интереси... На интелектуално и сексуално ниво са топ. На емоционално - също, докато Козирогът не зареже Овена (по-рядко се случва обратното).

# 793
  • Мнения: 6 163
Аз съм Стрелец с Луна в Овен - по-принцип съм спокоен и доста търпелив човек, но ядосам ли се по-добре да няма хора наоколо. Като сложим и асц. отмъстителен Скорпион та картинката става съвсем хорър. Живея с Козирог близо 20 години вече и все още продължавам да се изумявам на дебилната търпеливост. Е да, ама така пък не ми е интересно като се разфуча да ми стоят статично, а не да ми подклаждат огъня и бързо ми се утолява страстта за нов взрив. Абе ръчкаш го с пръчка и пак не реагира е положението. Както се казва свикнал е, къде да ходи ... оставя ме да се нафуча, набеснея и толкова. Ако беше някой друг, примерно друг огнен, сигурно щяхме да се изпотрепем. Та, това е баланса - бързо ме връща на земята, а пък аз се опитвам да подражавам на стоицизма му ... донякъде .. докъдето стигна.

# 794
  • Мнения: 4 312
Много е точно.Не търпение,а непукизъм.И на мен като Везна ми е скучно да си споря сама:blush: Оставят ме да ми мине

Общи условия

Активация на акаунт