LA REDOUTE.FR - 231

  • 73 549
  • 563
  •   1
Отговори
# 540
  • Плевен
  • Мнения: 984
Пробвах от френския, но дори не ми дава опция да избера държава на втора стъпка, доставката от 20евро също си стои...Ако може информация от LaDiDa, за да проверим...

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
от .com
Автоматично се смени като избрах държавата.
Сверих цените с френския: за продуктите, които бяха в кошницата ми са същите.
Платих с ПейПал, в евро (не в бг лева).
Доставката ми я даде безплатна и с код welcome ми намали с още 10%.
Поръчах спално бельо. В имейла ми пише, че поръчаните артикули ще се изпратят до 5 работни дни и после доставката е експрес- 4 работни дни.
Ще докладвам като/ако ги получа.

# 542
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Обещах да рапортувам: току-що получих имейл, че праткате са изпратени днес.
Дали са ми 2 тракинг номера за проследване в сайта на  DHL и са прикачили фактура.

# 543
  • Sofia
  • Мнения: 9 719
Странно, при мен всичко изглежда по-скъпо. Например:

Laredoute.fr - жилетка 35 евро


Laredoute.com - определено по-скъпа


За всичко дамско, което сравних е така. Но все пак е полезно инфо, ако няма доставка и такси.

ПП. Да не би да правиш сравнение с https://www.laredoute.com/fr, а не с Laredoute.fr ?

# 544
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Сложих код за 10% и кажи-речи ми се изравниха на моите неща.
Аз направих 2 кошници: във fr. и .com. Направих много голяма поръчка основно за спално бельо (обзавеждам изцяло нова къща). Тоталът беше еднакъв. Дрехи не съм гледала.
Мен ме устроиха цените, но държа да видя какво ще е качеството сега като пристигне пратката. Късно вечерта получих и смс от  DHL, че пратката ще ми бъде доставена в Бургас утре.

Скрит текст:
DHL Express ----- от LA REDOUTE се очаква за доставка на 14.01.2022. Необходим е подпис. За вземане от офис (Service Point) + други опции: https://del.dhl.com/BG/


Спиране на SMS: https://unsubscribe.dhl.com/BG

Последна редакция: чт, 13 яну 2022, 20:45 от LaDiDa

# 545
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Ще чакам отзиви за спалното бельо. Имам любими от там, към които постоянно посягам, защото стоят хладни. Досега не съм намерила от другаде такива.

# 546
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Поръчката е получена:

Скрит текст:

Безплатна, супер бърза доставка. Поръчката направих неделя, днес петък е при мен в Бургас.
Почивните дни ще разгледам и коментирам и качеството.

Коментар за качеството: НЕ СЪМ доволна! Цветовете нямат нищо общо с тези на снимките! Няма да поръчам втори път. Довечера ще видя как стои въпроса с връщането. Ще запазя два спални комплекта и ще върна два.

Последна редакция: сб, 15 яну 2022, 09:52 от LaDiDa

# 547
  • Мнения: 2 136
Ако може да споделите линкове на комплектите, от които сте доволна. Благодаря.

# 548
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Да споделя и цените на куриерите за Франция.
Най-евтино се оказа през Спиди (DPD): 45 лв за 3,6кг (от 3 до 5 кг).
С Бг пощи излиза най-скъпо: 55 лв.
Интерлогистика искаха 48 лв (GLS).
Другите не съм проверявала.
Ще следя сега кога ще получат пратката и кога ще върнат парите.

Последна редакция: вт, 18 яну 2022, 10:31 от LaDiDa

# 549
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 796
Аз си ползвам едни стари комплекти спално бельо от там и съм доволна от тях. Тези дни отново се сетих и реших да проверя темата. Регистрирах се отново в сайта. Безплатна доставка до БГ при поръчка над 174 лв.

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Да само дето тогава цените бяха едни, а сега са ............ съвсем други

# 551
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
и качеството не струва.
Върнаха ми парите по сметката на 31.1.2022.

# 552
  • София
  • Мнения: 19
Здравейте,
От години не съм пазарувала от ЛаРедут, преди имах доста успешни покупки от там на наистина добри цени.
Бихте ли ми припомнили кога са периодите на големи намаления (спомням си само, че два пъти годишно правеха големи разпродажби)

# 553
  • Мнения: 1 403
LaRedoute много се промени. Аз съм във Франция и от години нищо не съм купувала оттам. Случвало се е да поръчвам спално бельо последните години, но нито е толкова намалено, нито качеството е винаги добро. Съотношението цена/качество не е толкова интересно като цяло за сайта, както беше. Можем само да си спомняме добрите стари времена- памучна ризка на Cacharel за 1 Евро например. А в темата какво оживление имаше...

Иначе големите намаления са два пъти годишно, всяка година датите се менят, макар и по едно и също време долу-горе. Зимните бяха от 12.01. до 08.02, летните ще са от 22.06. до 19.07.

# 554
  • София
  • Мнения: 3 839
Значи с DHL доставят, така ли? Аз поръчах една рокля за 50 евро, начислиха ми доставка до България 18 лв, експресна се води.

Общи условия

Активация на акаунт