Снежец тихичко вали,вали , АПРИЛче в коремчето ни спи - Тема 9

  • 48 580
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 166
Честит празник на всички празнуващи   Hug

# 16
  • Мнения: 226
Димитрина успех утре, важното е че са поправими неща, не се шашкай мисли позитивно, да но е най- малкия проблем от всичките!
Ох аз бях твърдо решена да раждам в Надежда, но сега с проблемите около тази бременност ( кървенето)малко се разочаровах, всеки път като се обадих на тази която ме следи  тя или е след 1,2 дни на работа или нощна смяна и т.н и ме праща  в спешното. А там попаднаш всеки път на различен и с различно мнение и диагноза. Направо ме побъркаха. Та се замислих ако и при раждането е така, да попадна на някой,който да кажем не ми допада newsm78 ( попаднах в спешното и на такива)
Първия път когато раждах там си нямах идея какво ме очаква и нямах претенция, но сега ме е страх много.

# 17
  • Мнения: 1 111
И аз обмислях Надежда, но май ще се откажа.
Аз имах много неприятно преживяване там в самото начало на бременността, когато отидох с огромен страх да установят дали е в матката и един "доктор" след 1 минута преглед  каза, че нищо не се виждало и да дойда след 2 седмици. И това въпреки скорошната извънматочната и изследванията, които навяваха подозрения за същия проблем...

# 18
  • София
  • Мнения: 5 502
Здравейте Simple Smile Честит празник на всички празнуващи!Бъдете живи и здрави!  bouquet
 Страхотна нова темичка,благодаря за старанието Manhamanha!
За болниците,имам чувство,независимо частни ,или държавни че 90 % от лекарите са загубили усещането за това че работят с хора,които имат душа и чувства,приемат ги като предмети.Да,вярно е че ако взимат всеки случай навътре ще изперкат,но трябва поне малко да си мерят приказките и диагнозите,когато не са сигурни. Crossing Arms
 Bella_83 , точно това не ми харесва и на мен в Надежда.
dimitrinadid,стискам палци миличка всичко да бъде наред на прегледа  Praynig За щастие не е някаква голяма аномалия и всичко е поправимо  Hug
Eva [Cassidy], хубаво име за бебка  Heart Eyes
 Количката ви ми харесва.
Nerreida,честити розови гащи  Mr. Green
 
 
Днес се сдобих и с жива елхичка,от години ползваме изкуствена,но тази Коледа реших че трябва да е по-различна.
 Довечера няма да правя някакви кой знае какви кулинарни шедьоври,ще е нещо "бързо,лесно,вкусно",все още не ми понасят особено миризмите,особено пък на риба.
 А по темата със столчетата,първо ще вземем количката и после столчето ще съобразим с нея,освен ако не е в комплект де.

# 19
  • Мнения: 226
Bubble и аз съм на това мнение да не ти се наложи да ходиш по доктори #Crazy
Лошото е, че нямам доктор на който да имам доверие ии да мога да раждам при него,да съм спокойна ако Другото което искам с дула да раждам и малко съм ограничена откъм местата където може.

# 20
  • Мнения: 1 149
Честит празник bouquet стискам палци на Димитрина  Praynig
Да се отчета и аз в новата тема,не само във фейсбук! Blush
Здравейте. Мина и моята ФМ. Отново при Сигридов,отново много доволни. Момченцето е 29 см,420гр.
Пусна ми някои изследвания ,според него правя анемия,тъй като въпреки че хемоглобина е в норма пада много бързо и има огромна разлика с това как ми е бил преди бременноста.Ще се следим и ще ми изпише каквото трябва.☺ Каза,че бебчо е много активен и си върви напред(още от 12 г.с ми беше казал,че е по-едро😁). Видяхме му много хубаво сладкото личице,цветно( нищо че снимките са черно бели), на ехографа още по-хубаво беше, усмихваше се и се чешаше по носа по едно време 😆😆😆 Поговорихме си доста и за много неща. Ще пусна тия дни изследванията и ще видим.💙

Последна редакция: вт, 06 дек 2016, 16:12 от Carrie br

# 21
  • Мнения: 1 280
Честит празник!  bouquet
Моя шаран се пече,за пръв път правя нещо такова и се надявам да си оближат пръстите.  Embarassed

# 22
  • София
  • Мнения: 137
Честит празник на всички именици и рожденици! Весел празник и приятно приготвяне и похапване на рибка довечера chef

Поздравления и за всички хубави резултати от фетални морфологии!
dimitrina, стискам палци  Hug Вярвай, че Марков ще опровергае всички, а на него може да се вярва!  fingerscrossed

За имената и аз още не съм се спряла финално, тъй като името, което с мъжа ми сме харесали, не се харесва на дъщеря ми. Имала съученик с това име и той бил много палав и щяла да свързва името с него... Не знам как да я убеждавам. Не искам да я натискам. Оставила съм го висящ въпроса, но тя от време на време се присеща и казва, "Не искам така да се казва сестричката ми." Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 422
Хайде и аз в новта тема  Hug
Димитрина, стискам палци. Дано се уточни какъв е проблема, но изглежда не е голяма аномалия . Спокойна да си колкото е възможно това е важно за бебето в момента.
Да, и моето мнение за Надежда е като вашето. Бях доволна от докторите,  които минаваха на визитация, когато лежах там. Но после като отидох на спешния се паднах при един(мислех при него да съм на ЖК),  беше толкова отвеян. После се  зарадвах, че го видях какво представлява преди да го избера за ЖК. Та затова с бодра крачка отидох при моето си старо АГ по ЗК.
Но зараждането, което ще е секцио, надявам се да се уговоря предварително с точно определен доктор и каквото стане. Далеч ми е за планове и сега си кротувам  Peace
Име още нямаме. Все момичешки ми идва в ума, а за нашия юнак нищо. Та май ще е в последния момент, но едно е сигурно - няма да е кръстено на никой от родата.
Иначе ви завиждам благородно, че приготвяте трапезата. Аз съм на работа и ще купим с ММ каквото решим в последния момент. Но ще гледаме да е някаква риба(готова), обмислям направо да се разходим до берьозката.

# 24
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Текст със съдържание на храна !  Laughing
Скрит текст:
Аз съм пуснала хляб с подправки в пекарната, опекла съм тиква, скоро ще стана да сложа и пъстървата да се пече с лимонче и лук във фурната и естествено една картофена салата ще направя
. Много обичам Никулден покрай баща ми, а тази година откакто съм бременна всеки празник ми се струва много по-хубав от друг път и се вълнувам за всичко като малко дете  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 226
Ако ми се наложи секцио да раждам е по-лесно да избера някой дори и в Надежда. Научавам и графика и и решаваме да е тогава. Но дай -боже всичко да е наред и пак да раждам нормално, там е трудна работа. Предния път смених 3 смени Rolling Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
За интересуващите се да кажа, че в Хиполенд има промоция на тези колички Mutsy, Муци ги кръстих аз Laughing Намалени са с 25 %. Разгледах ги отгоре-отгоре, хубави са, с един пръст се бутат Wink

# 27
  • Мнения: 1 111
На една приятелка мъжа се беше запънал, че неговия син в Муци няма да се вози Simple Smile

# 28
  • Мнения: 175
И ние сме готови с шаранчето, даже и го хапнахме вече. Учудващо не ми се догади нито при пърженето, нито при яденето. Не бях яла риба от лятото.
При нас ремонта почти приключи, много се радвам! Следва дооправяне на шкафове, изхвърляне на ненужни неща и тн, но поне боклуците се свършиха на 80%.
Моята бебка доста се е кротнала тези дни и пак съм в нервна криза. Уж все се успокоявам, че всичко е ок, но докато ме изрита по-силно не ми олеква.
Димитрина, стискам ти палци!  Praynig

# 29
  • Мнения: 351
И ние сме готови с шаранчето, даже и го хапнахме вече. Учудващо не ми се догади нито при пърженето, нито при яденето. Не бях яла риба от лятото.
При нас ремонта почти приключи, много се радвам! Следва дооправяне на шкафове, изхвърляне на ненужни неща и тн, но поне боклуците се свършиха на 80%.
Моята бебка доста се е кротнала тези дни и пак съм в нервна криза. Уж все се успокоявам, че всичко е ок, но докато ме изрита по-силно не ми олеква.
Димитрина, стискам ти палци!  Praynig
frozenka не се шашкай, моя калпазанин тези дни много кротува също. Аз от няколко дена няма шкаф, гардероб, ракла или някаква ниша, в която да не съм бръкнала, пренаредила съм всичко и даже целия дрешник, който е 16  кв. м.  и има рафтове от горе до долу пълен с разни неща, съм разчистила и пренаредила. Резултата - аз съм малко повече уморена от обикновено, усещам като тежест и на всичко отгоре, явно от люлеенето при моята патешка походка, бебо е кротък. Вечер се натъпквам с няколко блокчета шоколад и лягам по гръб, за да усетя поне едно помръдване - минават едно две и се успокоявам. Днес не правих почти нищо, повече лежах и цял ден се мята и прави салта  Grinning Grinning Grinning ММ ме е заплашил с бой, че ако не лежа повече, ще ме прати на работа. Нали почти си приключила с ремонта, сега ще почиваш повече и ще се разшава. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт