Септемврийски бебета 2016

  • 37 723
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 364
Обрив имаше и моята щерка и аз я мазах с чай от лайка,но само веднъж,знам, че бебешките пъпки не се мажат с нищо.

# 16
  • Мнения: 1 304
Моята от претопляне имаше обрив и винаги се появяваше като сложа шапка или просто когато й е горещо, не се е появявал скоро, с нищо не съм мазала и аз.
На мен ми се появява кръв от време на време, а вече ми е около 63 ден, не съм хозила на лекар, не мисля и да ходя, все тр да спре

# 17
  • Мнения: 358
Ами аз ще ходя, моята докторка държеше да ида между 30 и 40 ден да види всичко наред ли е. Пък и аз ще съм по-спокойна да каже как е зараснало всичко...
А имате ли хемороиди? И как се справяте с тях? Излязоха ми след раждането и ме боли, мажа се с апимед хемо про, но не помага   Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 5 364
Хемороид ми се появи с първата бременност.Много неприятно нещо.
Сега от време на време ме боли,но аз мажа с това http://apteka.framar.bg/11000344/%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B2 … D1%81%D0%B8%D0%BD

# 19
  • Мнения: 21
Ами аз ще ходя, моята докторка държеше да ида между 30 и 40 ден да види всичко наред ли е. Пък и аз ще съм по-спокойна да каже как е зараснало всичко...
А имате ли хемороиди? И как се справяте с тях? Излязоха ми след раждането и ме боли, мажа се с апимед хемо про, но не помага   Tired

# 20
  • Мнения: 21
Здравейте и аз да се включа относно хемороидите на мен много ми помогна родопско чудо крем!А по повод операцията ще ми се да отида за да видя дали всичко е ок най вече с хернията която ми оправиха по време на секциото но незнам кога и как ще стигна до лекар?

# 21
  • Мнения: 584
Б123456, такъв преглед след раждането ти се полага. След секцио незнам до колко седмици е препоръчително да се направи, но при нормално казват след около 6 седмици.
Аз бях миналата седмица и всичко е както преди, според док.  Mr. Green Една година не се препоръчва отново забременяване, за да си почине тялото и организма. Каза да отида след около 6 месеца отново на профилактичен.

Хемороиди и аз получих ...много неприятно. Взех си един крем от Бг, но още не съм го пробвала, за да дам отзиви.

Да ви се похваля, че моите Бонбонки започнаха да гугат.  Heart Eyes Party Много са ми сладки! Да видим кога ще започнат и да се надпреварват коя по-силно гука.  bowuu

# 22
  • Мнения: 358
Mokka8, кога се родиха бонбонките? Моята също гука от няколко дена, направо ме разтапя.
А коликите как са при вашите бебчета? При моята днес бяха кошмар ... плака цял следобед. Не знам вече какви капки да давам - 3 вида смених  #Crazy
Б 123456, както ти е казала Mokka8 ти се полага безплатен преглед в болницата до 40-тия ден след раждането, даже 2 би трябвало, поне в Търново са толкова..

# 23
  • Мнения: 53
Здравейте, дали ще мога да се присъединя към вашата група, родих момченце в началото на септември и много се радвам че направихте тема за септемврийските бебета , още не мога да се нарадвам на моето Simple Smile родих секцио и скоро бях на преглед при което ме гледаха на ехограф и лекарката каза че не всичко е зарастнало което малко ме учуди, все пак два месеца ... иначе белегът ми е наред и нямам болки... каза че мога да спортувам стига да не се натоварвам много и мисля да започна лека полека.
Колики като че не сме имали сериозни, на смесено хранене сме предимно АМ и напоследък плаче след всяко ядене, после се успокоява но са едни писъци и викане почти винаги. Иначе обривче и той има но е малко и не го мажа с нищо по съвет на лекарката, само с преварена водичка и гледам да му мия с памуче пак с преварена вода ръцете преди всяко ядене понеже много ги лапа и търка

# 24
  • Мнения: 584
Teddk. родихме се на 03.09.  Grinning
Sleepy, добре дошла!
Пу-пу, ние нямаме колики, надявам се и да не се появят от сега!  Praynig
Едната госпожица и тя си откри ръцете и само ги лапа, ако може и двете едновременно. Но четох, че това е нормално и не се притеснявам.
Утре сме на първата ваксина, стискайте ни палци!

# 25
  • Мнения: 358
Mokka8, стискаме, пиши как е минало!
Защо така няма мами в тази тема? В началото в отчетната бях писала малко, имаше много бременни момичета..
За възстановяването днес бях на преглед - матката ми била така все едно не съм раждала  Simple Smile При секциото обаче със сигурност трябва повече време за зарастване на операцията и възстановяване на организма. Така че не се притеснявай, sleepy_123.

# 26
  • София
  • Мнения: 5 364
Ние на първа ваксина ще ходим на 16.10.Дано мине безпроблемно Praynig
Тед, има група във фб,предполагам,че мамите от септемврийската тема пишат там.Лично аз не пиша във фб. Hug

# 27
  • Мнения: 834
Във фейсбук наистина има голяма активност - над 100 мами са там, явно затова тук не остана кой да пише. Предполагам, че ще се включват и занапред нови момичета  Party
Моето момче вече е на 2 м. и след малко ще го водя на консултация. Предполагам, че няма да сложим ваксина, защото още има малко сополки, които баткото довлачи от яслата  ooooh! Но поне ще го измерим и ще взема направление за ортопед.

# 28
  • Мнения: 1 304
На нас май ни митаха коликите, гукаме и ние. На ортопед не се ли ходи 3-4 мес?
Аз секцио родих и не съм ходила на преглед, срещнах случайно моя док  и той ми каза след 6 мес да дойда.
Ръцете също ги открихме, преди лапаше юмрук , а сега разперва ръка и се опитва да я вкара цялата предимно когато и се спи или гладна. Също от скоро взе да се криви като й се спи и да търка  носа и очите и да си пипа ухото. На повивалника като я сложа мята с ръчички и крачета

# 29
  • София
  • Мнения: 5 364
Гука и моята.Бях забравила,колко сладко звучи  Heart Eyes
На ортопед вече я водих.На шест месеца пак.

Гери,нашата лекарка праща на ортопед като навършат месец децата.И големият и малката сега.

Общи условия

Активация на акаунт