Картички за децата от домовете година 12

  • 30 184
  • 334
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 11 913
На коя дата ще пускате картичките, да отидат горе-долу едновременно. Аз мисля, на децата за които съм определена да ги пусна понеделник, вторник, от България ги пускам.

# 301
  • Мнения: 4 762
Момичета надявам се, че вече измисляте най-хубавите пожелания за децата и ги надписвате на най-празничните картички. Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

Аз минавам да кажа, че тази година благодарение на добрите ви сърца ще подарим усмивки на 218 деца. People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa

Ако сега влизате в темата: не е късно да се включите  и да зарадвате децата. Към момента имам списъци за  още 2-ма желаещи да участват в инициативата.
Christmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas Tree

А ако никой не се включи, тези деца без картички ли ще останат? Тъжно е така. Дай ми ги на мен, ако няма желаещи.

Аз ще надписвам утре и в четвъртък и в петък ще ги пратя.

# 302
  • Мнения: 252
Здравейте, аз също с радост бих се включила и тази година.

P.S. Междувременно получих имената на децата:). Благодаря, mamamia за страхотната организация за поредна година! Nature Snowman

Последна редакция: вт, 26 ное 2019, 22:27 от OpusMagnum

# 303
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
OpusMagnum,  пратих ти лично Christmas Tree

Nedinka, ще изчакам ден- два, може още някой да се включи (ти и без това вече имаш повечко деца)Nature Snowman

Картичките може да ги пускате когато сте готови, не е нужно да чакате (от дома ще ги задържът и ще ги раздадът на децата по едно и също време) и без това по Коледа е лудница по пощите.Nature SnowflakeNature SnowflakeNature SnowflakeNature SnowflakeNature Snowflake

# 304
  • София
  • Мнения: 6 182
Бих искала и аз да се включа.
С препоръчана поща ли пращате писмото,  за да не се загуби?

# 305
  • Мнения: 4 762
Бих искала и аз да се включа.
С препоръчана поща ли пращате писмото,  за да не се загуби?

Аз пращам с препоръчано писмо, но не с обратна разписка.

# 306
  • София
  • Мнения: 2 307
Момичета надявам се, че вече измисляте най-хубавите пожелания за децата и ги надписвате на най-празничните картички. Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman
Ох, картичките са купени, но съм изпаднала в творческа немощ относно пожеланията. На две дечица измислих, още две ми остават.
ПП. Какъв подател пишете на картичките - Дядо Коледа?

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 00:43 от sali

# 307
  • Мнения: 2 622
Здравейте!
Случайно попаднах тук, но с удоволствие ще се включа, ако все още имате нужда. Ще пращам от България.

# 308
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Момичета надявам се, че вече измисляте най-хубавите пожелания за децата и ги надписвате на най-празничните картички. Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman
Ох, картичките са купени, но съм изпаднала в творческа немощ относно пожеланията. На две дечица измислих, още две ми остават.
ПП. Какъв подател пишете на картичките - Дядо Коледа?

    Аз винаги се подписвам с нещо от сорта “от една далечна леля И....., с много прегръдки специално за теб”.  И пиша от къде е изпратена картичката ( деца ми писаха обратно и прочетох колко са ги развъчнували картичките от КАЛИФОРНИЯ ; ами и на мен ми звучеше екзотично префи да дойда да живея тук 😉).

# 309
  • Мнения: 2 887
Момичета надявам се, че вече измисляте най-хубавите пожелания за децата и ги надписвате на най-празничните картички. Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

Аз минавам да кажа, че тази година благодарение на добрите ви сърца ще подарим усмивки на 218 деца. People Santa People Santa People Santa People Santa People Santa

Ако сега влизате в темата: не е късно да се включите  и да зарадвате децата. Към момента имам списъци за  още 2-ма желаещи да участват в инициативата.
Christmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas TreeChristmas Tree
mamamia, можеш да ми изпратиш още имена, не можем да оставим дечица без коледна картичка!

# 310
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
M_I_A, пратих ти лично Nature Snowman
rire, скоро ще ти пратя и на теб Nature Snowman


sali, на предишната страница има предложения за пожелания, може да си откраднеш нещо.
Аз винаги подписвам с малко име, понякога добавям и града от който съм (за екзотика, както беше споменато. Simple Smile То не е екзотично, но ще ги накара да се замислят къде пък е това. Виж, ако напишеш - малка къща в планината, равнината, долината или от палатка, хижа, покрива на небостъргач и т.н. ще е доста по-вълнуващо, но досега не се бях сетила за това)

Djaky, благодаря ти, няма да останат деца без картичка. Nature Snowman

# 311
  • София
  • Мнения: 2 307
mamamia,благодаря. Не знаех дали е подходящо да се подписвам с името си, затова попитах.

# 312
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
rire, благодаря ти за търпението, имаш лично Nature Snowman

Момичета, вече всички деца имат свойте Коледни фей. Благодаря на всички включили се в инициативата (някой от вас по няколко пъти). Всяка една от вас е светлина и радост за децата. Нека новата година ви донесе много здраве и семейно щастие! Весела Коледа! People SantaChristmas TreeNature Snowflake

# 313
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Последните пъти подписвах от името на моите деца и в скоби възрастта им, защото горе долу съвпадаха с тази на получаващите деца; с идеята, че приятелче от чужбина му праща картичката.

# 314
  • Мнения: 211
Момичета надявам се, че вече измисляте най-хубавите пожелания за децата и ги надписвате на най-празничните картички. Nature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature SnowmanNature Snowman

Момичета, вчера изпратих нашите картички до трите центъра! Hearts Ще проследя пътуването и пристигането им по тракерите. Новината, че ще зарадваме 218 (!) деца тази година сгря сърцето ми. Сигурна съм, че ще стоплим и техните!

Стискам палци всички картички да пристигнат до получателите си навреме, изпращам ви вдъхновение за надписването им. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт