При ОКТОМВРИйките настава оживление, стягаме се за родилно отделение

  • 66 728
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 185
Innerlane  Hug
За помпа аз имам електрическа Медела Суинг и съм супер доволна. С сина ми изкарахме с нея 6м на кърма, с дъщеря ми също я ползвахме. Сега пак ще ползвам Медела, но двойната професионална , която снаха ми ми подари. Тази помпа ни спаси положението Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 615
Записвам се и аз в новата тема с благодарности към R_N bouquet.
Нека я изпълним само с хубави новини и живи и здрави бебчета!

# 32
  • Мнения: 596
Честита ни темичка само с хубави новини да я изпълним и да най вече R_N да я урочасаме до термин:))
За помпите да кажа ,че съм заложила на Авент механичната,че с предното дете ползвах такава и съм супер доволна:)

# 33
  • Мнения: 1 739
Момичета, страшно ви благодаря за подкрепата! Просто сте невероятни!
Дано темата се напълни само с хубави новини- за здрави и доносени бебета и щастливи мами!
Аз още съм в дилема за помпата, механична или ръчна, на коя марка...? Много неизвестни.
Аз моя мъник пък не го усещам непрекъснато, доста си е спокоен или поне аз така си мисля, на тоновете се оказа, че доста си мърда, ама аз не усещам- не знам как е възможно.

# 34
  • Мнения: 19 697
Аз моя мъник пък не го усещам непрекъснато, доста си е спокоен или поне аз така си мисля, на тоновете се оказа, че доста си мърда, ама аз не усещам- не знам как е възможно.
Аз моя синковец започнах да го усещам преди 2 седмици и нещо. А от снощи до прегледа днес - нито веднъж Mr. Green За справка - на мерки е 3200 по УЗ Joy Така че ти нищо не си!

# 35
  • Мнения: 1 739
Кристи, тебе съм те признала в това! Ама, колко сте порастнали само.... браво на него, а на тебе ти стискам палци за раждането! Вече знаеш ли как ще раждаш?

# 36
  • Мнения: 19 697
Ами нормално, ако мога. Ако не - секцио, ама на място ще се решава. Уж засега поне няма да е планирано, пък да видим.

# 37
  • Мнения: 29
Отдавна не бях влизала тук,но реших пак да ви следя! Благодаря за новата тема! Hug

# 38
  • Мнения: 263
Още една прекрасна темичка направена от R_N въпреки всичко което и е на главата,благодаря ти мила.Иначе момичета май това ще е една бебешка тема,изпълнена с много емоции и памперси!

# 39
  • Мнения: 330
Здравейте и от мен в  новата тема. R_N благодаря се намираш време и сили затова.
На всички лежащи мами да мине безпроблемно нужното време, за да пораснат бебоците.
На всички един навременен и лекороден бебевалеж Simple Smile.

Аз преди ползвах механична помпа на Авен и мисля сега пак да е така, все още не съм купила, но да се похваля все пак почнах да поприготвям това онова.

Нещо последните два дни ми се струва, че ми се е смъкнал корема въпреки, че ми е безкрайно рано и не го пускам да излиза.

Аз моя мъник пък не го усещам непрекъснато, доста си е спокоен или поне аз така си мисля, на тоновете се оказа, че доста си мърда, ама аз не усещам- не знам как е възможно.
Аз моя синковец започнах да го усещам преди 2 седмици и нещо. А от снощи до прегледа днес - нито веднъж Mr. Green За справка - на мерки е 3200 по УЗ Joy Така че ти нищо не си!
Кристи, 3200 браво, какво ще го правиш това голямо момче, ще гони първо място в групата май Simple Smile) нека му е здраве, както се казва.

# 40
  • Мнения: 19 697
Кристи, 3200 браво, какво ще го правиш това голямо момче, ще гони първо място в групата май Simple Smile) нека му е здраве, както се казва.
Не знам! Дано да се роди лесно Joy

# 41
  • Мнения: 2 288
Здравейте дами!
Р-Н благодаря за новата темата и нека се напълни с бухкави, здрави бебоци и щастливи родители!

Аз имах малко екшън, появи ми се воднисто течение и се ошашках, че са води. Вчера цял ден в болницата съм била за изследвания, днес отново ще съм там. След прегледа се оказа, че води, шийка и бебе са спокойни и в норма. В началото тоновете бяха много силни над 190 и АГ-то ми каза, че може да се наложи да го раждаме бебо, а аз вързана за апарата бях  Shocked, но явно приех мисълта и се успокоих, а след това и тоновете си влезнаха в норма.
Обаче ми взеха направлението за раждане, та се чудя този престой в болницата към раждането ли се брои или  newsm78?

Вие на колко градуса перете бебешките дрешки? Аз мислех най-малко на 40 да ги пускам, но на повечето етикети пише 30, честно казано ми се струва, че са крайно ниски градуси. Изпрах ги два  пъти на 30 и сега ще ги изгладя, колкото да имам дрешки, които да стават на бебо, но за после мисля на 40 да ги пера и после в сушилнята!?
Относно помпата, кумата ми каза, че ще ми даде нейната, мисля, че е ръчна. Та, като за начало ще имам, а после ще е според ситуацията.
Относно стерилизатора, надявам се да не ми трябва и да мога да кърмя бебо, шишенце за бода и биберон може и в тенджерка да се изваряват, та като за начало няма да взимам, а ако се наложи ще го мисля!
Голям отчет стана! Успех на всички!

# 42
  • Мнения: 547
Дрехите на повече от 40градуса няма да ги пускам, евентуално на по-дълга програма. За гладенето, най-много  една-две седмици, напълно излишно ми се вижда. Не е като едно време...сега достатъчно хубави перални и перилни препарати имаме Wink

# 43
  • Мнения: 2 288
Явно само аз съм в заблуда, че памучните дрехи търпят 60градуса  newsm78, даже и ММ каза, че се пере на 30-40.

# 44
  • Мнения: 19 697
То може и на 90 да ги пуснеш, ама за какво? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт