Бургаски мами - щастие 2017

  • 83 786
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 320
Добро утро!Къде в Бургас има магазини за бебешки колички за близнаци и други бебешки неща?И да са на що годе нормални цени.

Последна редакция: вт, 21 мар 2017, 18:20 от te4ke

# 76
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен.Да се отбележа и аз от по-,,възрастните'' мами.На 32 години съм в 24 г.с. първо раждане Simple Smile живи и здрави.Има ли мами които се следят или са се следили при д-р Недялков?За сега съм решила да раждам в Бургасмед.Ако някой изкаже мнение относно болницата и д-р Недялков ще съм благодарна Simple Smile .

# 77
  • Мнения: 4 087
Болницата е мн кофти, но пък доктора ти е добър избор , според мен.....въпрос на приоритети   Confused Confused

# 78
  • Мнения: 72
EXACTLYou здравей!Прочетох коментара ти за ''отзитчивостта'' на девойките от регистратурата.То и аз един ден имах сблъсък с тях,но беше по телефона.Опитах се да получа информация относно цени за раждане и т.н.,а те ми отговориха,че такава информация се дава само в отделението да отида да питам там.От към хигиена и персонал(санитарки и сестри)как е положението?

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
EXACTLYou здравей!Прочетох коментара ти за ''отзитчивостта'' на девойките от регистратурата.То и аз един ден имах сблъсък с тях,но беше по телефона.Опитах се да получа информация относно цени за раждане и т.н.,а те ми отговориха,че такава информация се дава само в отделението да отида да питам там.От към хигиена и персонал(санитарки и сестри)как е положението?
Мария, на Интернет страницата им има калкулатор да си изчислиш цената на раждането в зависимост от това какво смяташ да ползваш /избор на екип, упойка при нормално раждане, неонатологичен скрининг на детето, Вип стая и пр/.
За хигиена и отношението на персонала съм супер доволна

# 80
  • Мнения: 320
EXACTLYou здравей!Прочетох коментара ти за ''отзитчивостта'' на девойките от регистратурата.То и аз един ден имах сблъсък с тях,но беше по телефона.Опитах се да получа информация относно цени за раждане и т.н.,а те ми отговориха,че такава информация се дава само в отделението да отида да питам там.От към хигиена и персонал(санитарки и сестри)как е положението?
Мария, на Интернет страницата им има калкулатор да си изчислиш цената на раждането в зависимост от това какво смяташ да ползваш /избор на екип, упойка при нормално раждане, неонатологичен скрининг на детето, Вип стая и пр/.
За хигиена и отношението на персонала съм супер доволна
А къде точно на сайта е този калкулатор.Не мога да го намеря.

# 81
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
EXACTLYou здравей!Прочетох коментара ти за ''отзитчивостта'' на девойките от регистратурата.То и аз един ден имах сблъсък с тях,но беше по телефона.Опитах се да получа информация относно цени за раждане и т.н.,а те ми отговориха,че такава информация се дава само в отделението да отида да питам там.От към хигиена и персонал(санитарки и сестри)как е положението?
Мария, на Интернет страницата им има калкулатор да си изчислиш цената на раждането в зависимост от това какво смяташ да ползваш /избор на екип, упойка при нормално раждане, неонатологичен скрининг на детето, Вип стая и пр/.
За хигиена и отношението на персонала съм супер доволна
А къде точно на сайта е този калкулатор.Не мога да го намеря.
http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

# 82
  • Мнения: 320
EXACTLYou здравей!Прочетох коментара ти за ''отзитчивостта'' на девойките от регистратурата.То и аз един ден имах сблъсък с тях,но беше по телефона.Опитах се да получа информация относно цени за раждане и т.н.,а те ми отговориха,че такава информация се дава само в отделението да отида да питам там.От към хигиена и персонал(санитарки и сестри)как е положението?
Мария, на Интернет страницата им има калкулатор да си изчислиш цената на раждането в зависимост от това какво смяташ да ползваш /избор на екип, упойка при нормално раждане, неонатологичен скрининг на детето, Вип стая и пр/.Аз за Бургасмед търся информация.Не за Девата.
За хигиена и отношението на персонала съм супер доволна
А къде точно на сайта е този калкулатор.Не мога да го намеря.
http://www.devamaria.com/bg/medical/birthcalculator/

# 83
  • Мнения: 320
Аз за Бургасмед търся информация.Не за Девата.

# 84
  • Мнения: 4 087
От към хигиена и санитарки- беше зле положението, но аз лежах преди години за задържане. Мнооого се надявам да направят Недляков или Минчев завеждащо и да поизвинат малко от персонала там и методиките им на работа. От сегашната завеждаща нищо хубаво и иновативно в отделението не очаквам, напротив  ooooh!

Все още имат мнооого сериозен проблем с топлата вода. Лежах с детето скоро там, приеха ни за едно, на третият ден се разписах да си ходим, щото нямаше топла вода да я измия, а е момиченце. Взеха и  урина, имало левкоците, викам им, как няма да има, то тука сме по зле от циганска махала, не може да се изкъпем. Пуснаха ни  Whistling Пробрахме се, изкъпахме се, на следващият ден и взеха пак урина . О , чудо! Левкоцитите бяха паднали до 2-3  ooooh! Не ми се мисли при раждане с лохиите каква мизерия ще е....Ще го мисля ooooh!.....

# 85
  • Мнения: 72
EXACTLYou  благодаря за информацията.

# 86
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,
Да се запиша и аз в темичката. Живот и здраве всичко да е наред, терминът ми е за 12.11. Винаги съм ходила на АГ при доктор Димитров в Транспортна болница, много мил и много обяснява. Той обаче не изражда, та дилемата ми е дали да се запиша на ЖК при него или да избера лекар при който ще мога да родя когато му дойде времето. Дайте съвет.

# 87
  • Мнения: 4 087
По-добре е да те следи този, който те изражда. Аз бях при него, при него забременях, даже ме следи на частно от време на време през бременността, но се записах при Недялков и при него родих. Сега ходя само при него  Peace

# 88
  • Мнения: 72
Мамчета,здравейте.Днес ми излезе информация във ФБ за тази лекция.Може на някой да е от полза.
Аз все още се чудя дали да отида.

Училище за родители с Вашата акушерка Камелия Маринова
Темите:
"КЪРМЕНЕ - ВЪЗМОЖНИ ПРОБЛЕМИ И КАК ДА СЕ СПРАВИМ С ТЯХ "
и
" ТЬОПФЕР с грижа за нашите деца "

6 април 2017 г. от 11:00 до 13:00

к-с Меден рудник, МБАЛ Бургасмед , залата за конференци

# 89
  • Мнения: 101
Много полезна новина и смятам да отида.

Общи условия

Активация на акаунт