Бременни майчета от Добрич (тема 2)

  • 78 183
  • 286
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 308
Момичета моляви помогнете ми. Имам ужасни киселини изпих цялата газирана вода на квартала но вече не ми помага сякаш нищо.

# 106
  • Мнения: 1 505
Дъвка?

# 107
  • Мнения: 308
Отивам до магазина да купя и пробвам,а за студено прясно мляко да сте чували мисля и това да пробвам

# 108
  • Мнения: 1 505
Не съм чувала.

# 109
  • Мнения: 11
Аз съм чувала и много ми помага

# 110
  • Добрич
  • Мнения: 400
Няколко сурови бадема.А ще видите веднага след като родите изчезват като с вълшебна пръчка.Избягвайте брашно-то спомага

# 111
  • Мнения: 308
Благодаря момичета Stuck Out Tongue

# 112
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен, предстой ми раждане със секцио след 3 седмици и съм започнала със стягането на багажа. Извинявам се, ако се преповтарям, но бихте ли написали какво сте носили и какво е нужно наистина за майката и за бебето. Много благодаря предварително  Blush

# 113
  • Мнения: 27
Топла вода също облекчава киселините, но предвид това, че мен ме ловят нощем когато съм легнала, в резултат на което Беба ми притиска стомаха понякога е неизбежно минаването им. С ябълка също съм пробвала, вода и изстискан лимон или резенче лимон, ментов бонбон или дъвка. Пробваш от всичко докато не откриеш лек. 😊
Аз да попитам със стриите какво правим?? Как ги третирате и с какво, особено червените?? Tired Confused newsm78 Thinking

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 23:57 от М. Иванова

# 114
  • Мнения: 1 505
Имам крем на мустела,ама нещо нямам време да се мажа.

# 115
  • Мнения: 114
Стриите, ако нямаш намерение да ги гледаш цял живот, започвай да мажеш с Био Ойл, ТерезиенОйл, Мустела... нещо, което ще помогне за заличаването им, още докато са червени. От самосебе си не изчезват и мазилата не правят чудеса.
За болницата секцио трябват - нощница, пакет лигнин, чехли, един комплект дрехи за бебето. Това е за самата операция, което помня. За горе вече още нощници, превръзки, козметика за теб, дрехи за бебето, още 3-4 чифта, зарядно за телефон и друго не се сещам сега Simple Smile

# 116
  • Мнения: 1 505
Лична карта:-) Мокри кърпички,пелени.

# 117
  • Мнения: 1 505
Памперсови пелени за теб!

# 118
  • Мнения: 87
Също и биберон - при секцио кърмата тръгва по-бавно, залъгалка, козметика за баня.

# 119
  • Мнения: 308
За сега от содата и дъвката ми помага от прясното мляко няма разлика... Те не ти ли дават списак и аз ще съм секцио след 2месеца?

Общи условия

Активация на акаунт