Козметични продукти, от които НЕ сме доволни!

  • 51 938
  • 208
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 22 952
Не съм доволна от Golden Rose Matte lipstic Crayon.
http://goldenshop.bg/index.php?route=product/product&path=68 … mp;product_id=574
Събира се в крайчетата на устата и се трие много бързо.

От тези моливи-червила ползвам тъмен цвят и не съм доволна! Sad Адски нетрайно червило, оставя много следи. Трябва хубаво да го почистя с дегримьор, защото остава цвят на устата...За мен това е едни от най-несполучливитв продукти на ГР.  Mr. Green Mr. Green

# 151
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Аз съм супер учудена, че казвате, че са ви нетрайни тези червила, при положение, че аз, ползвайки същото, си изкарвам цял ден с него, ям, пия, пуша - няма проблем Thinking

# 152
  • тук и там
  • Мнения: 11 660
Голямо разочарование,предвид цената.Харесвам доста от продуктите на Пола,обаче парите за този продукт-са си пари на вятъра.Още ме е яд..
http://www.paulaschoice-eu.com/resist-10-procent-niacinamide-booster.html

# 153
  • Вестерос
  • Мнения: 38 347
Мен ми е интересно как не ви е трайно, а едвам го махате от устните  Rolling Eyes Взех си и 10 и е супер.

# 154
  • Мнения: 7 593
Много харесвам червилата-моливи на Голдън роуз - имам цветове 8 и 10 и двата са страхотни. И при мен не се изтриват бързо. Може би има разлика във формулите на различните цветове.  Peace

# 155
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ами не знам дали е това, аз имам супер тъмното 03 и телесното 22 (мисля, че съдейки по снимката в сайта им) и двете са ми супер трайни. Даже искам да си купя още цветове, но все забравям, много са добри според мен.

# 156
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Този шампоан:



Изключително рядък, айряноподобен на вид и цвят. Никога не съм имала шампоан с подобна консистенция, буквално се губи и тече между пръстите ми. Не е лош в измиването, но ми е неприятен при употреба.

# 157
  • Мнения: 27
Кажете моля ви, имате наблюдения и доволни ли сте от стиковете против изпотяване на Eucerin?

# 158
  • Мнения: 7 002
Аз лично не съм го ползвала, но приятелки са ми го хвалили.

# 159
  • Мнения: 1 271

И двата са ужасни за моята кожа. Никакво почистващо действие, напротив, по кожата ми остава един мазен слой. Сега го смесвам с друг гел, за да мога все пак да го ползвам и да не го хвърлям.

# 160
  • Мнения: 4 740
Момичета, как го ползвате това:

Бях прочела добри отзиви и си го купих, е не мога да разбера как се ползва? Има една дупчица отгоре и си мисля, че от там ще излиза нещото, но не.... Моето ли е дефектно, празно ли е, не мога да разбера.... #Crazy Нито се върти, нито тече само, сухо е и нищо не излиза... Mr. Green

# 161
  • Мнения: 912
Отдолу има пръстен,завърти го  bouquet

# 162
  • Мнения: 4 740
tamar, това е проблема, въртя, въртя, но нищо не излиза.... сякаш няма нищо... newsm78 Mr. Green
Абе не е като другите рол-они...

# 163
  • Мнения: 36 059
върти пак, много хора се оплакват от подобно затруденние преди първо нанасяне вкл. и аз
самото съдържание /след като упях да го накарам да излезе  Laughing/, не ме възторгна особено - дори хич

# 164
  • Мнения: 4 740
ааа, значи има надежда да излезе... аз се бях отказала вече....  Mr. Green
Между другото от ролоните най-доволна съм от Eucerin roll-on... Нежен, не дразни кожата, а има ефект... От прехваления Vichy например не съм очарована....

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт