Черешката на тортата - сезон 7, тема 2

  • 382 125
  • 3 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 557
Черешката на тортата - сезон 7


Точно на петия си рожден ден – 6 юни, „Черешката на тортата” излиза на сцената за седми път със звезден състав от ветерани и млади таланти. Един много различен и емоционален сезон очаква зрителите на Нова, защото за първи път в историята на предаването ще видим известни двойки и деца на звезди в действие. Всяка делнична вечер от 20.00 ч. кулинарното шоу ще изненадва, забавлява и вдъхновява зрителите с уникални идеи и кулинарни изкушения.

В седмицата на двойките всичко ще е „х 2” – и пазаруването, и готвенето, и оценяването, а гостите на масата ще са не петима, а десетима. Другата голяма изненада – за първи път в кухнята на шоуто зрителите ще видят децата на родители звезди в ролята на домакини. Освен кулинарните си способности, тийнейджърите ще разкрият пред зрителите своите скрити таланти и мечти и ще внесат в предаването нов нюанс. И докато другите почиват през лятото, след успешния трети сезон на „Кошмари в кухнята”, шеф Манчев отново ще запретне ръкави, за да продължи да помага с ценните си съвети в любимото кулинарно шоу „Черешката на тортата”.

Ива Екимова, Ирина Флорин, Дичо, Иво Танев и Ирина Тенчева ще открият сезона в първата седмица, от 6 до 10 юни, в 20.00 ч. по Нова. Общото между тях са отличните кулинарни умения, опитът и амбицията този път на всяка цена да се преборят за престижното първо място. Борбата наистина ще е оспорвана, защото всички те са страхотни готвачи, останали в подножието на върха предишния път, и сега са твърдо решени да спечелят титлата „Най-добър домакин”.

Много настроение, свежи идеи и кулинарен заряд носи първата седмица от новия сезон на „Черешката на тортата”. Конкуренцията обаче ще е толкова сериозна, че и участниците, и шеф Манчев ще се окажат на кръстопът в решението си при кого трябва да отиде голямата награда. Какви ще са изненадите на седмицата и кой ще спечели титлата „Най-добър домакин”?

Не пропускайте „Черешката на тортата” от понеделник до петък, от 20.00 ч. по Нова.

Полезни връзки:

Facebook страница

vbox7 канал



Предишни теми: тема 1

# 1
  • Мнения: X
Днес кой ще готви?

# 2
  • Мнения: 3 819
Оправете линкът за достъп до новата  тема в тема 1, защото препраща към мобилната версия.

# 3
  • Мнения: 9 865
Запис. Днес май е Весела Освалдова Риос Нейнски Flutter.

# 4
  • Мнения: 14 095
Благодаря за темата! bouquet
Оставам с впечатление, че Бонка се има за голям кулинар. Чакам да видя какво ще сготви тя. А може би просто се има за голямата работа, не просто за кулинар. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 3 497
Очаквам от Весела да се представи добре. Снощи много се забавлявах с Линдарева, почти симпатична ми стана в неумението си да готви. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 557
Пуснала съм темата през телефона, защото в момента нямам достъп до компютър. Извинявам се за причиненото неудобство, когато имам възможност ще го оправя!

# 7
  • Мнения: 15 041
Весела ме дразни повече от Бони. А Зорито с какво точно е известна?

# 8
  • Мнения: 5 435
Хайде и аз при Вас!
Весела ли е имала връзка с Освалдо Риос?
Снощната вечеря беше някаква пародия на готвене и мачкане. Чак ми беше неудобно да гледам на някои моменти. То мацане, цапане, само чийзкейка беше ок.
Бони да няма стара вражда с ди джей Дамян?

# 9
  • Мнения: 9 865
Зорито е известна главно с изцепки. Изгря като любовница на Тачо Калканджиев, после, покрай този си статут, беше в ББ с Тачо и Калканджиева и там настъпи вече категорична излагация, която е трудно да се преразкаже. То беше епос това издание на ББ, спечелено от Въргала, след лайняния им (простете за френския) сблъсък с Воче и Кали (ако не смесвам сезоните).  ooooh!

Весела ме дразни повече от Бони. А Зорито с какво точно е известна?

# 10
  • Мнения: 2 136
Хайде и аз при Вас!
Весела ли е имала връзка с Освалдо Риос?
Снощната вечеря беше някаква пародия на готвене и мачкане. Чак ми беше неудобно да гледам на някои моменти. То мацане, цапане, само чийзкейка беше ок.
Бони да няма стара вражда с ди джей Дамян?
Чак връзка е силно казано. Легнали си 2-3 пъти. Май му беше ходила и на гости. И обикаляше всички вестници, телевизии и радиа  да се хвали.

# 11
  • Мнения: 15 041
Пропуснала съм я тази драма. Много ми е странна. Нито е някоя лъскава красавица, нито минава за съвсем обикновено момиче. Скрита лимонка ли е или нещо друго не знам.

# 12
  • София
  • Мнения: 8 124
Аз съм имала "удоволствието" да имам работни отношения с Бони. Ужасна жена, нахална, проста, че и с огромно самочувствие.

# 13
  • София
  • Мнения: 15 471
 Hug Peace Само да не ме изтрият.Благодаря за новата тема.

# 14
  • Мнения: 14 095
Hug Peace Само да не ме изтрият.Благодаря за новата тема.

Като те е страх да не те изтрият, кажи и ти две-три добри думи за Бонка. Joy

Общи условия

Активация на акаунт