д-р Наталия Кънева гр.Сливен е алчна некадърница

  • 13 503
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте бъдещи и настоящи мами от Сливен. Искам да ви споделя впечатлението си от въпросната др.Кънева  ползваща се с голям авторитет в града. Още първия ми  при нея не започна добре,нямам вид на лековата тинейджърка, но въпросът след като и казах ,че съм бременна беше:  АБОРТ ли ще правим? Ами ако беше така нямаше да нося направление за следене на бременността ! От там  нататък цялата ми бременност продължи в искане на пари за разни изследвания , които тя намираше за много важни въпреки идеалното ми здраве ,фективни прегледи за по 5-10 минути от които естествено здравната каса и заплаща и чакане с часове пред кабинета въпреки предварително взетия час! Е в крайна сметка разбрах, че само съм си губила времето при нея защото 9 МЕСЕЦА НЕ УСПЯ ДА ВИДИ ПОЛА НА БЕБЕТО, а странно как на всички тези ДОПЪЛНИТЕЛНО ПЛАТЕНИ фетални морфологии е виждала органите на детето ¿??????? Надявам се да бъда полезна за тези, който все още не са си избрали кой ще им бъде водещият бременността генеколог!

# 1
  • Мнения: 410
Въпросът е ти защо продължи да ходиш при нея ? Още след като първият преглед не е протекъл ок ?
и защо ходи 9 месеца при жена която не можа до края на бременността да види пола на детето ти ?
Тя щом пола не може да види , какво говорим за разчитане на по-сериозните изследвания като фетална морфология.
Не знам,не искам да се заяждам , ама как седя 9 месеца СПОКОЙНО  при тази жена ?  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 15
А според нея пола се виждаше много ясно и нямало второ мнение, но се оказа че през цялото време е грешала! Останах заради добрата апаратура която имала, ама явно не може да си я разчете .Сега ме е яд толкова много ,но се надявам други да не повтарят грешката ми

# 3
  • Мнения: 13 580
Да разбирам ли, че темата ти е заради сгрешен пол на бебето ти?
Започнала си да се съмняваш в нейната компетентност, защо не я смени, а остана при нея до раждането?

Последна редакция: пн, 11 апр 2016, 17:17 от Мама на...?

# 4
  • Мнения: 15
Не!  Мисля, че изброих достатъчно причини за да утвърдя заглавието на темата! Очаквам  тя да бъде в помощ на всички, а не тема за критика.По -скоро от търговското отношение на цялата бременност, когато ми я препоръча приятелка останах с впечатлението, че наистина се интересува от пациентите си.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ти при нея ли ражда?И момченце или момиченце е бебето?И на мои познати са обърквали пола на бебето,но това не е фатално,важното е бебенцето да е здраво.

# 6
  • Мнения: 410
Идеята е че щом не вижда пола , надали може да разбере ,ако му има нещо на детето...
Слава на Бога ,че твоето дете е здраво !

# 7
  • Мнения: 15
Не, тя работи с болницата на Пенков!!!  Ако някога сте постъпвали там ще знаете за какво става въпрос!!!  Пълна анархия, Приятелки са раждали при нея, някои от които доволни, други не.

# 8
  • Мнения: 1 796
Ако имам някакви съмнения в компетентността на следящия бременността ми АГ - веднага бих го сменила...
Идеалното здраве на бременна жена не означава, че феталната морфология е излишна. Но пък фетална морфология не се прави при кой да е, а при специалисти. Като се дават пари, нека да е за качествен преглед.
Добрата апаратура не прави и лекаря добър за жалост.

Първото си дете трябваше да родя при въпросната лекарка, така се случи, че поради независещи от нея обстоятелства, не можа да дойде. Но лоши впечатления от двата прегледа при нея нямам.

# 9
  • Мнения: 5
Здравейте,момичета...Бихте ли споделили,тогава коя/кой АГ бихте препоръчали?Не искам да подценявам никой в тази професия.Според мен при проблемна бременност по вероятно е да преценим способностите на специалиста...???Какви са отзивите,като цяло за гр.Сливен?Болнично заведение..?Екипи?

# 10
  • Мнения: 15
Втора бременност не съм имала за да ти препоръчам специалист,но бих те посъветвала да търсиш не толкова лъскавите кабинети ,колкото лекар доказал се с годините .Успех!

# 11
  • Мнения: 200
Аз съм ходила при нея два пъти, и двата пъти в частния й кабинет, а не в болницата на Пенков. Единият път по време на бременност - трябваше да пътувам и се притеснявах. Отидох за обикновен преглед, но тя ме прегледа доста по-подробно, отколкото очаквах, даже си виках - Колко ли ще ми вземе сега, то това стана като фетална морфология, но ми взе пари като за обикновена ехография. Вторият път беше някъде два-три месеца след раждането - нали се препоръчва и преглед подробен и цитонамазка. Отново, обясних защо отивам - направи ми много подробен преглед. Изобщо, моето впечатление е съвсем различно от това на авторката на темата. От всички АГ, при които съм била в Сливен, Кънева ми допада най-много. Не знам защо така се получава такова голямо разминаване.
При всички случаи, ако не сте доволни от избора си, непременно сменете лекаря, който и да е той.
Въпросната бременност, която споменавам, я следих от 34-та седмица до края в Окръжна болница (преди това бях в София) и после раждах там, но специално при наблюдаващата ме лекарка повече не бих отишла.

# 12
  • Мнения: 3
Аз раждах при нея първото си дете бях доволна..Но как няма да съм бременост без проблеми,здраво дете бързо възстановяване след секцио перфектна операция...За мен беше номер 1.Естедтвено дойде ред за второто ми дете отново избрах нея... Но родих дете с атрезия на ануса и вестибуларна фистула и лицеви аномалии.... Въпреки всички изследвания тя не видя че детето ми има проблем, след всеки преглед казваше че всичко е наред, но не е ......Така че бъдещи майки ходете на второ мнение в други големи градове, в малките градове няма специалисти за жалост....

Общи условия

Активация на акаунт