ДОБРЕ ДОШЛИ, ДЕКЕМВРИЙСКИ МАМИ 2016!

  • 44 563
  • 729
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 557
Здравейте мами 2015 и бъдещи такива 2016! Hug
Наскоро и аз видях двете черти и се записвам да ви следя, че ще имам толкова много въпроси...

# 16
  • Троян
  • Мнения: 68
Здравейте, мами!  Hug След 6-дневно закъснение, вчера сутринта видях 2-те чертички. Записвам се да ви следя и да споделяме опит и положителни емоции около нашите  малки точици.  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 557
Здравейте, мами!  Hug След 6-дневно закъснение, вчера сутринта видях 2-те чертички. Записвам се да ви следя и да споделяме опит и положителни емоции около нашите  малки точици.  bouquet
Честито и леко бременеене  Hug

Искам да попитам какви хапчета приемате по време на бременноста и има ли някоя от вас на инжекции/вливки ?

# 18
  • Мнения: 2 224
Здравейте бъдещи мамчета! И аз се записвам в темата след вчерашния ми положителен тест. Калкулаторът ми дава термин 09.12. Какъв по-хубав коледен подарък от това. Желая на всички лека бременност и много положителни емоции.

# 19
  • Мнения: 86
Здравейте и от още една декемврийска мама забраванка  Simple Smile Желая на всички да изкарате една много лека и приятна бременност и за Коледа да си имате по един страхотен подарък  bouquet И аз ще ви следя и ще помагам, ако има нужда. Целувки!

# 20
  • Троян
  • Мнения: 68
Здравейте бъдещи мамчета! И аз се записвам в темата след вчерашния ми положителен тест. Калкулаторът ми дава термин 09.12. Какъв по-хубав коледен подарък от това. Желая на всички лека бременност и много положителни емоции.

Добре дошла и лека бременност  Wink

# 21
  • Мнения: 220
Здравейте и честито и на новите момичета! Скоро ще оформим първа страничка както трябва /надявам се поне  Praynig / и заради това ще Ви помоля да давате повечко информация - термин, първо или второ раждане /може и трето и четвърто разбира се  Laughing /. Кой каквото намери за добре, но все пак термин е хубаво да посочите.

# 22
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!  Hug След 6-дневно закъснение, вчера сутринта видях 2-те чертички. Записвам се да ви следя и да споделяме опит и положителни емоции около нашите  малки точици.  bouquet
Честито и леко бременеене  Hug

Искам да попитам какви хапчета приемате по време на бременноста и има ли някоя от вас на инжекции/вливки ?
Здравей , аз лично пия фолиева киселина , нош па и от днес утрогестан

# 23
  • Мнения: 220
Благодарение на мама kelty от Декемврийски мами 2015г. вече си имаме хубава първа страничка! Благодаря ти за голямата помощ, която ми оказа!  Heart Eyes Hug

# 24
  • Мнения: 1 557
Страхотна е първата страничка(пиша от тела) Wink
 Аз пия неофолик мета, утрогестан, дуфастон, магнерот и на фракси съм...Рискова съм. Вие момичета ходите ли на работа и кога мислите да излизате болничен  ? Имате ли някакви болки нещо ?

# 25
  • Мнения: 220
Аз ходя, няма как. Но сериозно обмислям да не чакам чак до края и да се правя на работна пчеличка. Иначе имам леки болки долу и пия нош-па и утрогестан.

# 26
  • Мнения: 1 557
Тони78 ти в коя седмица си ?

# 27
  • Мнения: 2 224
Много хубава първа страничка, да ни е честита! Така се надявам да има и някое мое "яйчице" сред другите Grinning Утре предстои да си направя кръвен тест и истински се надявам да се потвърди положителния резултат от домашния тест. Въпреки, че вчера като видях двете чертички бях изненадана и леко уплашена, взех да свиквам с тази мисъл и се моля да е вярно.

Аз засега не взимам абсолютно нищо, но смятам от утре да започвам фолиевата киселина.

Относно симптомите - предишните дни (тоест когато трябваше да ми дойде цикъла и първите дни от закъснението) имах симптоми много подобни на ПМС и бях сигурна, че ще ми дойде, а то какво се оказа...Днес просто имам малко по-чувствителни гърди, сънливост през деня (ама може и пролетна умора да е  Grinning) и усетих няколко пробождания около яйчниците - първо отдясно, после отляво. Незнам нормално ли е  Confused Друго нищо засега, при вас как е?

Последна редакция: чт, 07 апр 2016, 06:33 от Anastasiya_S

# 28
  • Мнения: 220
gEHu, ами по калкулатора в сайта "моето дете", днес ми се пада първи ден в шеста седмица или 5 завършени седмици и първи ден на шеста. Между другото много е хубав тоя калкулатор там. Направо си ти дава календар и всеки ден си следиш в кой ден и седмица си.

# 29
  • Мнения: 1 557
gEHu, ами по калкулатора в сайта "моето дете", днес ми се пада първи ден в шеста седмица или 5 завършени седмици и първи ден на шеста. Между другото много е хубав тоя калкулатор там. Направо си ти дава календар и всеки ден си следиш в кой ден и седмица си.
Погледнах. Аз съм 5седмици и 2 дни Simple Smile Видях че на теб ще ти е второ бебче така че нещо ако не знам ще те питам, че при мен е за първи път. Разбира се ако нямаш нищо против Hug

Общи условия

Активация на акаунт