Растат цветенца и тревички, ОКТОМВРИйче маха с крачета и ръчички! - тема 3

  • 39 796
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 45
Здравей, Pure_nature, добре дошла и успех! Искам само да ти кажа да не се шашкаш твърде много, защото няма за какво. За пола - не мога да ти кажа със сигурност дали е възможно, вижда ми се малко рано, но пък кой знае Simple Smile А относно избора на екип и болница - ами познатата ти малко излишно те е пришпорила. Да, може да започнеш да проучваш варианти и да събираш отзиви, да се ориентираш лека-полека, но няма никакъв смисъл още в първи триместър вече да си се ошашкала, че не си избрала екип. А и, между другото, изборът на екип се плаща допълнително, така че аз при първото раждане бях без избор на екип - е, не съм особено въодушевена от работата на екипа, при който попаднах, но, да чукна на глава, живи и здрави сме с детето, всичко е наред. Така че това е малко въпрос и на възможности. Този път все още не съм мислила, но евентуално мисля да избера една от частните клиники в Плевен, която работи с касата, без избор на екип. Но пак казвам - още ми е твърде рано да мисля за това. Тепърва започвам да събирам мнения и да правя сравнения и да го обмислям.
Успех и приятно бременеене  bouquet

# 46
  • Мнения: 26
Здравейте момичета,


Да ни е честита темата  Hug
Днес се записах официално на ЖК, взеха ми кръв и урина. Ще ми пуснат изследване за антитела, нали съм отрицателна кръвна група. Гледахме дреби, 6см е и отговаря на 12с +1д, на пръв поглед всичко изглежда наред.

Утре ще видим подробностите, че сме на ФМ и утре ще правя и БХС.

Относно раждането, аз съм в Майчин дом, все пак мама работи там  Crazy Party
 Засега това е от мен  bouquet bouquet Hug

# 47
  • Мнения: 1 739
Пюрче, добре дошла! Радвам се, че се записваш при нас! По принцип е възможно да се види пола, ама не се настройвай, предварително.

# 48
  • Мнения: 2 050
Дори и да се види, лекарите пак правят уговорката, че не е 100% сигурно и потвърждение ще има чак на следващата ФМ Peace

# 49
  • Мнения: 23
На мен днес ми е тройно критичен ден ...и за да е по-весело главата ми ще се пръсне. Пих парацетамол, ефект - 0. А в офиса вс са болни  Shocked
Някой ползвал ли е нещо за мазане на Hipp?

# 50
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
На мен днес ми е тройно критичен ден ...и за да е по-весело главата ми ще се пръсне. Пих парацетамол, ефект - 0. А в офиса вс са болни  Shocked
Някой ползвал ли е нещо за мазане на Hipp?

Няма да се очуда ако те боли глава от притеснение, като гледам в каква ситуация си. По-добре си остани в къщи и вземи болничен или отпуска вместо да си рискуваш здравето при наличието на толкова болни.
Това ми напомня за един въпрос: Коя как си повдига имунитета?

# 51
  • Мнения: 403
Бени на мен лекарката ми изписа Биозин мама, защото прекарах вирусчето със стомашното разтройство и за да ми подсили малко имунитета. И отделно плодове и зеленчуци повече. Сутрин водичка с резенче лимон, което помага и за гаденето, което май на мен ми минава вече. Май съм късметлийка гади ми се само 2-3 седмици.

# 52
  • Мнения: 1 739
И на мен док ми спомена за Биозин мама, ама като бях в 7г.с. и питах нещо за имунитет ми каза, че ми е рано и не иска още да ми го дава.
Аз пия много чай от шипка и всяка вечер един лимон изстискан и разбъркан с лъжица домашен мед.
Мимсис, вземи поне маска и стой с нея, ако не можеш да излезеш болничен. Аз навън сред повече хора гледам да си покривам с шал устата и носа.

# 53
  • Мнения: 403
R_N на мен ми го даде да го пия в 8 г.с. и 3 дни.

# 54
  • София
  • Мнения: 109
Здравейте,
Извинявам се, че нахлувам във темичката ви, аз съм от бъдещи майски мами.
Исках да питам дали някой е решил да съхранява стволови клетки, и ако има някой желаещ и избрал да го направи във Future Health , мога да предоставя карта с отстъпка - 100 лв. може да ми пишете на ЛС. Нямам сега познати които да очакват детенце и да искат да се възползват от такъв тип услуги, затова пиша тук. Ще се радвам да бъда полезна на някой!
На всичките лека оставаща бременност, бързо раждане, и здрави бебоци!  bouquet

# 55
  • Мнения: 1 739
Фери, аз понеже я питах дали може нещо профилактично да пия, не съм се разболявала /дано  и така си остане  Praynig/ и тя каза, че не иска да пия сега нищо и по-натам може Биозина, ама на този преглед нещо не каза, а аз забравих за него и гледам да се подсилвам с природни средства и плодове.

# 56
  • Мнения: 23
Проблемът е, че всички имаме мн работа и никой не си остава вкъщи. Уж съм решила да се правя на герой и ако вс е наред, да работя до последно, но ако продължават да ми разхождат вируси, ще си остана вкъщи. И без това съм голям хипохондрик  Laughing някой като кихне в метрото, бягам с 200  hahaha

# 57
  • София
  • Мнения: 262
За имунитета: внимавам какво ям, много вода и чат-пат по ампула витамин С (когато се сетя). Други имуностимулнти не пия, заради Хашимотото.

Иначе, явно съм от жените, на които гаденето и останалите неразположения са им спестени (с изключение на сънливостта), та поне мога да ям каквото там се счита за полезно.

А за маските, доколкото знам, за да има ефект от тях, трябва да се сменят на 2 ч. макс., което е голям купон.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 302
Аз нищо не пия за имунитет, само рибеното масло, което пия от доста време, което би трябвало да помага и за имунитет. Само едно грипче бях пипнала от малкия, но то беше още преди да направя тест, тогава се лекувах с джинджифил, мед и лимон, сравнително леко минах.

Pure_nature, добре дошла! За избор на екип за раждане по мое мнение е още много рано. Аз с първата бременност започнах към 5-6 месец да проучвам и в 7-ми месец се срещнах и разбрах с лекаря ми. Мисля и сега да съм при същия лекар, но отново най-рано 6-7 месец ще се разбирам с него (той не води ЖК, само изражда).

KaliMa, и аз съм от Варна, решила съм за ЖК да се запиша при Красимира Желязкова в центъра на Петинка Цветкова. Доволна съм от нея, обръща внимание на пациентките си, минусът е, че много не си спазва часовете и обикновено чакам минимум 1 час след запазения час.

# 59
  • Мнения: 19 698
Здравейте,
Извинявам се, че нахлувам във темичката ви, аз съм от бъдещи майски мами.
Исках да питам дали някой е решил да съхранява стволови клетки, и ако има някой желаещ и избрал да го направи във Future Health , мога да предоставя карта с отстъпка - 100 лв. може да ми пишете на ЛС. Нямам сега познати които да очакват детенце и да искат да се възползват от такъв тип услуги, затова пиша тук. Ще се радвам да бъда полезна на някой!
На всичките лека оставаща бременност, бързо раждане, и здрави бебоци!  bouquet
Аз мисля да съхранявам, но най-вероятно ще го направя през Надежда и не съм много сигурна дали мога да ползвам твоята отстъпка.

Общи условия

Активация на акаунт