проблем с окосмяването

  • 1 672
  • 10
  •   1
Отговори
  • бургас
  • Мнения: 739
Здравейте,мами имам проблем с който се боря вече почти две години и не знам какво да правя. Казаха ми,че след като родя може и да се оправят нещата но не съм сигурна имам голям проблем с окосмяването. Не съм космата като маймуна разбира се,но имам линия по продължение на корема ми и мъхчета по дупето и гърба. Дразнят ме и не знам какво да правя. Моля дайте съвет

# 1
  • Мнения: 82
Без да искам да омаловажа проблема ти, не мисля, че трябва да гледаш на него като на такъв. Решения - много. Ако не се чувстваш комфортно - отърви се от тях. Кола маската е един приемлив вариант. Имам предвид линията под пъпа, останалото е мъх и всеки го има.

# 2
  • Мнения: 2 812
Blonddie, на колко години си? Не знам кой ти е казал, че като родиш нещата ще се оправят. Няма такова нещо  Naughty. Започнеш ли един път с премахването на космите няма спиране. Може би ще се отървеш от тях след 50 годишнината си. Но всъщност при всеки е различно.

# 3
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Иди на ендокринолог и си пусни хормони  Peace

# 4
  • Мнения: 3 729
колко килограма си и колко висока

# 5
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Без да искам да омаловажа проблема ти, не мисля, че трябва да гледаш на него като на такъв. Решения - много. Ако не се чувстваш комфортно - отърви се от тях. Кола маската е един приемлив вариант. Имам предвид линията под пъпа, останалото е мъх и всеки го има.

Ами не е съвсем така. Всеки има мъх, ама какъв....
Виждала съм "мъх" , който стои като козина по кръста. Не са дебели черни косми, а много гъст , плътен и дълъг мъх.
Абсолютно комплексиращо. Когато го видях това нещо, давах на заето доста време. Изглеждаше точно като козина.
Според мен виж варианти за лазерна епилация.

# 6
  • Мнения: 3
Здравей, с фотоепилация могат да се махнат трайно тези, които са по-тъмни. Аз съм си махала и става , но са 4-5 процедури. Успех! Simple Smile

# 7
  • Мнения: 6
Аз също мисля, че фотоепилацията помага до голяма степен. Купих си фотоепилатор за домашна употреба преди няколко месеца и определено виждам разреждане на окосмяването Simple Smile

# 8
  • бургас
  • Мнения: 739
мислех да ходя или на фото епилация или на кола маска и не знам кое е по добре защото ходих при козметик и каза,че ако си ги махна с кола маска понеже са мъхчета или ще станата по гъсти или ще изчезнат но ме дразнят усещам ги и не ми харесват

# 9
  • Мнения: 3 729
Аз също мисля, че фотоепилацията помага до голяма степен. Купих си фотоепилатор за домашна употреба преди няколко месеца и определено виждам разреждане на окосмяването Simple Smile


Извинявай , може ли да споделиш какъв е фото епилаторът ти ?
благодаря Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 780
Аз също мисля, че фотоепилацията помага до голяма степен. Купих си фотоепилатор за домашна употреба преди няколко месеца и определено виждам разреждане на окосмяването Simple Smile


Извинявай , може ли да споделиш какъв е фото епилаторът ти ?
благодаря Simple Smile

 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт