Радост,здраве, весели игри, НОЕМВРИйчето през 2016-та ще го сполети!

  • 48 968
  • 336
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 849
Магнет,  можеш да забравиш за бачкане в понеделник!  Милите дечица как се мъчат  Sad Дано да мине леко. Пази се да не хване и тебе, че ....  #Crazy

# 61
  • Мнения: 837
Пухелин, радвам се, че вече сте си вкъщи!Магнет бързо оздравяване и на 2те дечица  Hug
При нас тези дни има Карнавал -но няма да ходим ,много хора ,а тя се превъзбужда от много шум и народ !Утре ще и облека костюма и ще я заведа на една площадка и това ще и е карнавала тази година ,следващата на истинският  Simple Smile

# 62
  • Мнения: 1 034
Всички хомеопатични, включително коризалията, ги давам направо в усттата и той ги дъвче. Казвам му, че са бонбонки и той си умира за тях. От време на време ме кара да ходим в аптеката за бонбонки. През 1 час давам първия ден, а след това ако е по-добре по 3-4 на ден.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Боже, от днес и аз съм болна. Трети път за месец и половина. Определено ще се гръмна, децата още влачат сополи от тяхното боледуване и не знам какво ще стане просто....
Пухелин, и Деян много се превъзбуждаше от вентолина, просто беше кошмар като беше по-малък. Последните две боледувания не беше толкова зле. Помня, че в болницата като се оплаквах от това, му слагаха повече физиологичен разтвор в инхалацията. Не знам каква е логиката....

# 64
  • Мнения: 94
Магнет, как сте?

# 65
  • Мнения: 837
Вече 4-5дни никой не пише -бързо на отчет !

# 66
  • София
  • Мнения: 849
Болният вече е по-добре. Кашлицата и хремата намаляха за 1 седмица, но се опасявам, че ушите още са възпалени Sad Утре ще ходим при личната, ако не ни мине котка път.
Днес го разходих до яслата. Пак половината път го носих на ръце Tired Обадиха се вчера, че дължим 10 лева за някаква книжка-помагало, която после оставала за децата. Това трябвало да стане още през септември, но чак сега има ли педагог   Confused

# 67
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Здравейте, най - сетне седнах и аз да напиша някой ред!
Ще започна с това че много ви благодаря за пожеланията за рожденият ден! Чувствам се много гузна че не съм писала от отдавна, но ви благодаря че не сте ме забравили!
Изчетох ви, но вече не помня какво съм писала последния път Simple Smile
Първо искам да пожелая от все сърце на всички болни да оздравяват.
Пухетен, чак до болница сте стигнали, радвам се че си доволна от отношението там, но нека повече не ви се налага да ходите!
Магнет, как са момчетата ти, оздравяха ли вече? Много неприятно това с работата, ами ти си с две малки деца и си се разбрала за 4 часа. Направо съм възмутена. Ако стоиш 5-6 часа по съм склона да го разбера, но да те карат да стоиш по 8....
Кадроваче, дано тази бременност ти е по лека. Бъдете здрави и всичко друго ще се нареди!
Стефи, предполагам сополите ви от вятъра вече са минали Simple Smile
Ние сме добре. Голяма съм хаймана и или сме някъде на вън или на гости на други деца или пък в къщи има гости и съм все заета. Освен това вече дойде време да се прибираме в България и се занимаваме с наемодатели, работата на мъжа ми и също така продавам мебелите в къщи, та и това отнема доста от времето ми. Какво друго да ви разкажа. Боряна расте и поумнява. Ходи до тоалетна в голямата тоалетна и си казва всеки път, почти нямаме инциденти. Но на обяд и вечерно време спи с памперс. Това лято и този памперс ще го махна. Говори много, не и млъква устата но не всичко и се разбира. Ако гледа телевизия гледа само на английски и даже не ми дава да и пея български песни. Надявам се като се върнем това да се промени Simple Smile Играе си добре, но често търси компания. Сръчна е много и също така иска по цял ден да гледа нещо... не че и се случва, тя е на режим, който аз съм направила, но направо ме изумява че ако може дял ден ще стои в youtube.

# 68
  • Мнения: 1 298
Здравейте, не съм влизала, защото пак бях болнични 3 дни. Криси много се разболя и имаше синмптоми на скарлатина, а беше контактна, че чакахме резултат от гърлен секрет, но през това време доктора я поизпусна, в крайна сметка се оказа ларингит, до вчера 4 дни с температура, страшно кашля, абе много зле, днес малко живна, два дни баба й я гледа, че аз да поработя малко. А, иначе и аз се заразих, че още едно притеснение и за бебето, не ни пускат тия болести и това е  Cry
Мерси, Здравче, дано  Hug
Всички болни, включително и ние да оздравяват

# 69
  • Мнения: 1 034
И при нас болести. Вчера ми се обадиха от яслата да взема Дени, че бил с Т 37.3. Заведах го на лекар. Имал леко зачервено гърло. Каза ми да продъллжавам с  хомеопатията и му изписа едни капки за нос. Вечерта вече нямаше Т ии днес не е вдигал. Не знам дали от капките, но носът му спря да тече. Сега ще го наблюдавам. Дано да се разминем само с това. Явно е трудна раабота да изкара цяла седмица на ясла. Обикновено четвъртък е със сополи и петък го  оставям вкъщи, за 3 дни го стабилизирам и следващата седмица пак. Пак съм доволна и на този вариант, само да се разминаваме само със сополи.
Иначе Дени напоследък ми се вижда много пораснал. Навън върви за ръка, говорим си, разказва ми някакви неща. Вчера реших да отидем пеша на преглед и ме изненада, че не се измори. Там седеше и си чакаше реда, вътре слушаше. Вкъщи започна да се заиграва сам в другата стая. Това го правеше като малък,  но след това  все държеше някой да стои при него.

# 70
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Не съм минавала скоро. С Димана се гледахме тази седмица, 3та не можем да спрем сополите течащи към гърлото. Изписаха противоалергичен сироп и в понеделнки ще е на ясла, дано не пипне нещо друго там.
Всички да оздравяват  Hug

# 71
  • Мнения: 837
И ние сме болни ама всички у дома -ние с Ники със сополи и кашлица от тях ,баща и с бронхит и на АБ ,но въпреки това вчера се разходихме до плажа -времето беше тихо и топло .И ни подейства релаксиращо ,Никол си поигра на пясъка ,ние пихме кафе .Имаше и хора в морето ,но водата е брррр студена .Ние с Ники -цопнахме само крачета  Simple Smile .Днес у дома,че пак е силен вятъра .И ще се занимаваме с Пластелин ,които направих аз и съм много доволна ,става бързо,евтино е ползва се брашно,сол,вода малко мазнина и го оцветявам с пастели (ползвам разни начупени ,които не изхвърлям, а събирам за целта),може да се оцвети и с сладкарска боя .Количеството става доста -направих и 5 цвята .Разбрахме се ,че ще правим торта от него,сега и приготвям и украси -разни дребни бонбони,и маниста  Simple Smile.Изобщо много и допада пластелина .

# 72
  • София
  • Мнения: 849
Стефи, съжалявам че и вас не са ви подминали болестите Sad Скорошно оздравяване! Сподели рецептата за пластелина  Simple Smile
Тук една пролет е настанала, сега в София е 18 градуса! Вчера и днес успяхме да се разходим в парка. Почти изцяло Ясен на собствен ход Simple Smile Много се радва като излезе. Само като чуе за излизане, сам донася обувките и казва "Гънка!", вместо вънка.
Преди малко се върнахме от личната лекарка. Ясен от 4 дни е на антибиотик, но вчера пак имаше 37,4 °С. Коментарът беше: "Е, нали пие антибиотик". Все си мислех, че по-бързо (на втория третия ден) трябва да спре температурата Confused Кашля, но нямало хрипове. Поне възпалението на ушите отминава ... И в петък пак на преглед.
Надявам се, че вече няма болни  Grinning
Поздрави от нас и бъдете здрави!

# 73
  • Истанбул
  • Мнения: 329
Ех тази зима, на никой не прощава. Стефи,Анди скорошно оздравяване!
Аз пък от вчера съм настинала. Тази сутрин главата ми я чувствам все едно чорба има вътре. Но поне не е нещо заразно.
Стефи сподели рецептата моля. Боряна много обича да играе с пластелин, но за сега ние ползваме купен.
И при нас от 3 дни времето е направо пролет и е прекрасно. Прекарваме много време на вън. Днес също трябва да е много хубаво, та ни чака отново ден на разходки Simple Smile

# 74
  • Мнения: 837
Рецепта : 2-3 лъж олио на котлона прибавяш пастели (един слагах за цвят натрошен),бъркаш и пастела се разтваря ,добавяш 1ч.ч гореща вода и бъркаш .В купа -3ч.ч брашно и половин чаша Сол към тях добавяш течността от котлона и бъркаш с дървена лъжица .Става като тесто и като изстине месиш .Ако сметнеш ,че лепне слагаш още брашно и пак месиш -да стане подходящо за игра !Приятно забавление !
Аз слагах по 1пастел за цвят във ФБ има снимки в профила ми ,цветовете според мен станаха много добри.Съхранявам в кутия с капак -четох ,че ако се втърди само слагаш малко мазнина и омесваш и става като нов Simple Smile При нас   Плей до -е скъп ,а като количество малко и затова реших ,че домашният е алтернатива за мен -хем евтин,хем количеството добро .

Общи условия

Активация на акаунт