ОКТОМВРИЙКИ 2016Г.

  • 37 827
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 052
Добро утро!Започваме малко по малко да се увеличаваме.Това е чудесно.Нека всики стигнем заедно до края и да се радваме на здрави и щастливи бебета Simple Smile

# 31
  • Мнения: 672
Здравейте на всички!
И аз ще следя темата. Терминът ми е на 07.10. и следващата седмица ще се обадя на лекаря ми. Ако всичко върви по план, това ще ни е второ дете. Имам дъщеря на 21 месеца.
Пожелавам на всички лека бременност!

# 32
  • Мнения: 96
 Здравейте момичета. Имам дъщеря на 6 г, борим се за второ от известно време. Последния ми М беше на 31.12 и днес видях = на теста. Калкулатора ми изчислява термин на 6.10 (дъщеря ми е родена на 5.10 по спешност,тя беше с термин 18.11. Много се притеснявам и все още не смея да се зарадвам истински. Ще изчакам още малко и ще посетя доки. Ще се радвам да се успокояваме взаимно.

# 33
  • Мнения: 250
37°C ON и моето детенце е на 21 м Wink успех на всички, скоро май се почва наистина с първа стъпка - преглед при гинеколог и аз нямам търпение!

# 34
  • Мнения: 9 865
Записвам се и аз, ама съвсем тихичко, че голям страх... дори още не вярвам, че е истина.

Първа бременност ми е и то много чакана, като видях бледата втора чертичка (два пъти се тествах през 3 дни) не знаех дори как точно да реагирам след всички отрицателни досега. Не съм казала на доктора ми, ще му звънна след още някой друг ден.

Терминът ми излиза на 5-ти октомври според калкулаторите и сега просто се моля всичко да е наред, не знам защо съм си втълпила, че може да е извънматочна и само това ми е в главата... нямам никакви притеснителни симптоми, но се измъчвам сама като пълен идиот.

Момичета, желая на всички плахите ни сега записи да станат хубави и здрави бебета наесен! До едно! Simple Smile

# 35
  • Мнения: 31
Добре дошли на всички нови момичета Hug
Бона, не се притеснявай излишно , съчувствам ти напълно, защото от както съм видяла двете чертички не съм спряла да се филмирам и аз, но в момента за всички ни е много важно просто да се успокойм и да изчакаме. Мислете си за хубави неща и поздрави от мен Party

# 36
  • Мнения: 672
37°C ON и моето детенце е на 21 м Wink успех на всички, скоро май се почва наистина с първа стъпка - преглед при гинеколог и аз нямам търпение!
Wink
Моята още не спи непробудно и към три-четири часа сутринта настоява да дойде при нас в леглото даже, иначе няма сън. Скоро трябва да въвеждам промени по въпроса с нейния сън, иначе не знам как ще се справя с новото бебе. Най-голямото предизвикателство ще бъде да я отбия, много настоятелно си търси нощем.
Отделно, ще трябва да се преместим в по-голямо жилище.
Промени ни чакат всички, но е за добро.

# 37
  • Мнения: 96
Момичета почти не мога да спя нощем,  гърдите ме болят ужасно много ,а и яйчниците ме приболват ту от едната страна ту от другата. При всички ли се наблюдават тези неразположения?

# 38
  • Мнения: 31
Мариета, и мен ме болят яйчниците , че и корема ниско долу все едно всеки момент ще ми дойде,гърдите не ме болят, но за сметка на това каквото и да ям ми се сгажда и ме боли стомаха все едно съм яла нещо развалено.С първата ми бременност също ме болеше корема като преди цикъл и тогава ми обясниха че било нормално, но ако се притесняваш може да се посъветваш с лекар.

# 39
  • Мнения: 96
 И аз си спомням, при първата ми бременност, неразположения, но не мога да ги сравня с тези. Сега някак ми е по притеснително. Утре ще се обадя на личния ми лекар и ще си запиша час, ще искам да ме изпрати на кръвна проба и да ми даде направление за гинеколог. Мислите ли , че е рано да се види нещо на видеозон? На 31.12 ми беше последния М.

# 40
  • Мнения: 9 865
И мен ме боли ту ляво, ту дясно, ту в средата, придърпвания оттук-оттам, но от всичко, което изчетох, а то не беше малко, това са нормални неща. Болките ми са леки, приличат на стандартните при МЦ, но са по-слаби сякаш, поне при мен.
Гърдите ми са...ужасно болезнени, много чувствителни, в момента си ги мразя Wink.

Понеже аз още дори не вярвам на "опиканите хартийки", мисля другата седмица да пусна кръвен и втори след 48 ч., да видим дали ще ми е по-убедително.

Според мен е рано за преглед, лично аз ще изчакам още, колкото и да ми е трудно, защото ако докторът не види нищо, ще се филмирам още повече.

# 41
  • Мнения: 24
Здравейте момичета много се вълнувам. Термина ми е 07.10
След 6 години борба за бебче, най-сетне видях две черти. на 11 ден от трансфера ЧХГ 391, на 13 - 1600. нямам търпение да ми дайде чaса за преглед.

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 15:02 от Amely676

# 42
  • Мнения: 96
Здравейте момичета много се вълнувам. Термина ми е 07.10
След 6 години борба за бебче, най-сетне видях две черти. на 11 ден от трансфера ЧХГ 391, на 13 - 1600. нямам търпение да ми дайде чaса за преглед.

Браво, Amely676. Много се радвам за теб. Желая ти идна лека бременност и лесно раждане,а на финала едно здраво бебче.

# 43
  • Мнения: 250
Аз имам също болки и предърпване ниско в корема. С предната бременност бяха доста по за кратко и по леки. Гърдите ми са чувствителни, но не ме болят. Чувствам се добре и за сега единствения ми дерт е да не пренебрегвам първото си дете - вече не мога да скачам, тичам и дивея с него и му е криво на моменти че все си „почивам”  Confused

# 44
  • Мнения: 672
Здравейте момичета много се вълнувам. Термина ми е 07.10
След 6 години борба за бебче, най-сетне видях две черти. на 11 ден от трансфера ЧХГ 391, на 13 - 1600. нямам търпение да ми дайде чaса за преглед.
Честито!

Общи условия

Активация на акаунт