158 Коледарчета в Америка пишат късмети и сурвакат за здраве

  • 118 294
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Големият ми син ме попита дали това означава, че ще трябва да се връщаме в България (има предвид репатритане). Не можах да му отвърна със 100% сигурност.

# 691
  • Мнения: 1 591
Лично, ако премахне Обамкеър ми заминава здравната застраховка и тогава вече ще гриза дървото яко...

 Peace и аз съм в кюпа.

# 692
  • Варна
  • Мнения: 713
Може да се страхуваме от депортация ако Тръмп е решил да се отърве от жена си Мелания Wink.
Но интересно, вчера колежката ми точно това ме попита, не се ли страхувам, че може да ме депортират, ако изберат Тръмп за президент. Споко, казвам, не само няма мен да депортират, но и нелегалните емигранти ще останат тук. Иначе кой ще работи най-нискоквалифицираната работа за жълти стотинки.

# 693
  • Мнения: 1 591
И да допълня, че като цяло по-разочарована не съм била от такива събития. Това ли е америката, в която живеем?!?!

# 694
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Разочарована е слабо казано. Чувствам се в шок и още не мога да повярвам, че е истина!  Sad

# 695
  • Мнения: 1 591
Шок е много правилно, да. От пет чАса съм станала и още не мога да си намеря място, чак работата не ми върви.

# 696
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Демократична държава, демократично избран президент, и сенат и хауз.

# 697
# 698
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
отговор на
Това ли е америката, в която живеем?!?!
Нали за това сме тук, заради демокрацията.

# 699
  • Мнения: 1 591
Кой оспорва демокрацията само не разбрах?

# 700
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Ами гледам ти например си в шок и се чудиш:
И да допълня, че като цяло по-разочарована не съм била от такива събития. Това ли е америката, в която живеем?!?!

# 701
  • Мнения: 374
отговор на
Това ли е америката, в която живеем?!?!
Нали за това сме тук, заради демокрацията.
Демокрация с диктатор за президент.

# 702
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Справка диктатура - диктатурите обикновено не търсят широко обществено съгласие, те често разчитат на насилие и ограничаване на човешките права за запазване на властта си.

Добре е преди да се правят обобщения да се позаинтересуваш от значението на думата.

# 703
  • Мнения: 374
Значението на думата потвърждава на 100 процента личността на този индивид.

# 704
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 860
Щом го познаваш лично, значи си права.

Общи условия

Активация на акаунт