МАЙчета - 2013 /тема 6/

  • 28 080
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 911




27.02.2013 г.
Мама emilia_koleva роди Рая - 1.680 кг., 40см., секцио



20.03.2013 г.
Мама bebi6ok роди Даниел - 1.560 кг., естествено раждане


24.03.2013 г.
Мама Sunny_Girl роди Ивайло - 1.670 кг., 42 см. и Лилия - 1.400 кг., 40 см.


27.03.2013 г.
Мама didoliniq роди Ивелин - 1.800 кг., 43 см. и Томислав - 1.800 кг., 42 см., спешно секцио


28.03.2013 г.
Мама syllvi роди Алекс - 1.660 кг., 41 см.



12.04.2013 г.
Мама Starlight' роди Елеонора - 2.400 кг., 44 см., секцио
Мама JustMyself84 роди Светлозара - 2.550 кг., 49 см., нормално раждане



15.04.2013 г.
Мама Buena esperanza роди Боян - 2.780 кг., 50 см., спешно секцио



16.04.2013 г.
Мама Nike family роди Мелиса - 3.450 кг., 53 см.


19.04.2013 г.
Мама valentinkka роди Виктор - 2.550 кг., нормално
Мама ani2002 роди Vincent - 3.640 кг.
Мама beleva роди Ема


20.04.2013 г.
Мама Bobcho123 роди Сияна - 2.650 кг., 49 см., спешно секцио
Мама hami87 роди Ханде - 3.350 кг., 52 см., секцио



21.04.2013 г.
Мама Amen роди бебе Павел - 3.400 кг., 51 см., нормално раждане


22.04.2013 г.
Мама Мон... роди Сияна - 3.200 кг., 50 см., планово секцио
 


26.04.2013 г.
Мама jos роди момче, нормално раждане



01.05.2013 г.
Мама raffy роди Валентина - 3.300 кг., 50 см., планово секцио


08.05.2013 г.
Мама мики-маос роди Кристиян - 2.500 кг., 48 см., планово секцио


10.05.2013 г.
Мама kanye роди Симона - 2.750г., 48 см., спешно секцио
Мама svetli2013 роди Светослав - 3.600 кг., 56 см., нормално раждане


13.05.2013 г.
Мама silvia_sim роди Максим - 3.050 кг., 50 см., нормално раждане


15.05.2013 г.
Мама nanina_87_ роди Ния - 3.160 кг., 49 см., нормално раждане


17.05.2013 г.
Мама elizabeta_zh. роди Кристин - 2.890 кг., 49 см., нормално раждане



28.05.2013 г.
Мама diva21 роди бебе Никол - 2.880 кг., 49см.


31.05.2013 г.
Мама Šunšhine роди бебе Кристиян - 3.090 кг., 48 см., планово секцио



За да се присъедините към групата ни във Фейсбук, пишете на л.с. на някоя от следните мами:
☽ silver_moon ☾, Dita_82, zuzi_beliata, VanilaV и Bubitoo !

ПАЗЕТЕ се от мними и фалшиви потребители, не се доверявайте на всеки!
 
СТАРИ ТЕМИ:
   

Последна редакция: пн, 09 ное 2015, 07:49 от СГГ

# 1
  • Мнения: 5 719
Първа в темата! Simple Smile

Нека я напълним само с положителни емоции, да са ни живи и здрави вече порасналите дечица и да ни дават много поводи да се гордеем с тях!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 2
  • Мнения: 814
Запис и от мен.Мерси за темичката bouquet.Найстина нека да я напълним само с хубави неща.

# 3
  • Мнения: 911
Коледно заглавие на темата да слагам ли?  newsm78

# 4
  • Мнения: 173
И аз съм тук, ния лепна зверски вирус и трети ден е с адска темперятура 38-39,8 вече ужас ме избивя

# 5
  • Мнения: 911
nanina_87_ Дано скоро сте добре.
Само хубави неща да споделяме в темата.

# 6
  • Мнения: 814
Нинанка бързо да се оправя Ния.Вече идва сезона на вирусите и ще трябва да се справяма с тях,ама няма да и се даваме.Дано да няма много болни дечица.

# 7
  • Мнения: 843
И аз да се запиша  bouquet

# 8
  • Мнения: 814
Привет,как сте?Нинанка, как е Ния оправя ли се?Аз да Ви питам вие как купувате играчки,когато иска детенце или когато прецените,че е нужно или само на поводи.Аз вече не знам какво да правя,Светли всеки ден иска и лошото е,че не ги пази,а ги чупи и то нарочно.Вчера иска самолет,аз му отказах и като започна едно тръшкане няма спиране,прибра се с рев и заспа веднага,като стана го беше забравил.Сега се чудим дали за Коледа да вземем играчки,въпреки,че той си има всичко или да му вземем една малка колкото за под елхата от ред да мина.На истина е пълен с играчки всякакви,страх ме е да не го разглезим прекалено защото мисля,че не е хубаво да го учим от малак да се задоволява с всичко което му е на акъла.

# 9
  • Мнения: 173
Добре е вече нямам търпение да тръгне пак на ясла, защото не искам пак да е трудно. Аз купувам дребни неща през вречето ама примирно от левчето. Чат пат баща и и взима нещо по голямо . Иначе за коледа и рождени дни купуваме по един подарък голям ама смисчен в смисъл за напред. С кухнята от миналата коледа играе вдеки ден, за рождения ден и купихме батут. Сега планираме за коледа дървен магазин. И нещо по малко за яслата ама не съм решила какво

# 10
  • у дома
  • Мнения: 258
Ето ме и мен тук Simple Smile
Благодаря СГГ за новата темичка.

# 11
  • Мнения: 911
 wavey
Как сте МАЙчета?
Светли е добре, ходи на ясла,но аз съм болна и се надявам на него да му се размине.
nanina_87_ Ния на ясла ли е вече?  Praynig Дано не е плачкала.
svetli2013 Купуваме разни коли и образователни играчки, до 15 лв. За Коледа не съм измислила подаръци, но има време.
 Hug

# 12
  • Мнения: 173
Да на ясла е вече,нямаше проблеми никакви да видим дано е вече здрава че ще имат коледно тържестмо и ми се иска да участва

# 13
# 14
  • Мнения: 344
[Здравейте
извинявам се за нахалството , но може ли линк към темата родени  февруари 2015 , че два дена търся и не мога да я намеря

# 15
  • Мнения: 911
[Здравейте
извинявам се за нахалството , но може ли линк към темата родени  февруари 2015 , че два дена търся и не мога да я намеря 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=834577.0;topicrefid=19   -   Февруари 2015
Simple Smile

# 16
  • Мнения: 814
Привет bouquet.Как сте?

# 17
  • Мнения: 911
Добре сме. Светли ходи на ясла, вкъщи лудее и дивее. У дома е 24/7 лудницааа ...
Не яде ... Sad и в яслата е зашпочнал да отказва храната.  Sad

# 18
  • Мнения: 814
Как сте? Какво си поръчаха дечицата от дядо Коледа?Радват ли се на елхата? Светли си поръча бебе което ака Laughing,къща на Мики Маус.

# 19
  • Мнения: 173
Ния иска бебе зупи куче и три киндер яйца. Днес имат празник в яслата с дядо Коледа да видим дали ще и хареса

# 20
  • Мнения: 911
 Simple Smile
Дядо Коледа посети на Светли яслата в сряда и му донесе лаптоп. Минала седмица му донесе пиано, а в началото на месеца бетоновоз. Утре Дядо Коледа пак ще носи подарък, идея си нямам какъв.  newsm78
Във вторник ще ходим на колед. парти и там ще има пак подарък.
От Дядо Коледа очакваше багер и торта, първото не го получи, защото има четири. #Crazy
Как сте? Какво си поръчаха дечицата от дядо Коледа?Радват ли се на елхата? Светли си поръча бебе което ака Laughing,къща на Мики Маус.
Тази Коледа бебе няма да получи адаша, но следваща защо не.  Wink

 Hug
Пиша от телефона, извинявам се за грешките.

# 21
  • Мнения: 814
СГГ,получи,получи бебе една съседка роди в началото на месеца,е не мога да ги изведа от тях ooooh!.От мама и тати няма да получи бебе Laughingне е бил послушен през годината.

# 22
  • Мнения: 911
СГГ,получи,получи бебе една съседка роди в началото на месеца,е не мога да ги изведа от тях ooooh!.От мама и тати няма да получи бебе Laughingне е бил послушен през годината.
Съседката не го ли иска за бавачка? Той затова иска бебе. Милия ...

# 23
  • Мнения: 814
Мами,как са вашите дечица с храната?Светли от няколко дни не иска да яде манджи и супи,кара само на сандвичи с кайма,сиране с хляб и кисело мляко с бисквити.Той по принцип е скаран с храната,но поне веднъж дневно ядеше манджа или супа плюс другите неща,а от извесно време не иска,аз не го насилвам,ако иска му давам.Иначе е здрав,жизнен е даже много,има енергия,абе добре е,но аз се претиснявам.И друго да Ви питам,и на обяд не спи,обедното спане е мися невазможана,вечер ляга към 20:30,сутрин става към 9:00,не е кисел през деня.Вие как сте?

# 24
# 25
  • Мнения: 814
За много години,МАЙчета любими.Нека новата 2016 да донесе само хубави моменти на всички,бадете живи и здрави всички.Нека децата ни да ни радват много и да са много здрави и щастливи.Явете се на отчет.

# 26
  • Мнения: 5 719
Честита нова година мили момичета, пожелавам ви през тази година да ви се случи всичко, за което някога сте си мечтали и не на последно място да бъдете много здрави и щастливи, вие и разбира се МАЙчетата! Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 911
Честита 2016 Година!
Здраве, късмет, щастие, мечти, успех, любов ...
 Hug

# 28
  • у дома
  • Мнения: 258
За много години, Майчета на майчета Simple Smile
Здрава, щастлива и мирна да е за нас и децата ни цялата година!

# 29
  • Мнения: 911
МАЙчета ...
Къде сте?  newsm78
Как сте?
Ехооо ...

Последна редакция: нд, 31 яну 2016, 09:39 от СГГ

# 30
  • Мнения: 911
МАЙЧЕТААА ... Къде сте?
 Sad

# 31
  • Мнения: 5 719
Ние сме тук Hug Hug Hug

От много време не сме се разписвали.
Тези дни Криси е леко хремав, но на фона на тези страшни вируси и пневмонии, не се оплаквам.
От 4 месеца сме без памперс и съм много горда, защото ми се струваше мисия невъзможна.
Говори всичко, даже и това, което не трябва Mr. Green
Преди две седмици претърпяхме малък инцидент, удари го люлка на детската площадка и беше със счупен нос, но вече е добре.
Това е общо взето от нас. Драскайте по някой ред, че се забравихме bouquet

# 32
  • Мнения: 911
МАЙЧЕТА  и малки МАЙЧЕТА ...
ЧЕСТИТ 8 МАРТ!

Šunšhine  smile3501 за памперса. Много е удобно без памперс. Simple Smile Дано няма други инциденти. Simple Smile

 newsm78 МАЙЧЕТА къде сте?

# 33
  • Мнения: 814
Честит празник момичета.Светли още е с памперс,и не виждам изгледи скоро да го махнем.Браво на Криси,че вече е без.

# 34
  • Мнения: 911
svetli2013 Светли започна да казва, когато аз се отказах от махането и си мислех, че до 1 клас ще е с памперс. Simple Smile
От 7 март отново Светли е на ясла /след 4 седмици вкъщи/.  Praynig само да е здрав.
Искам да е топло времето и след ясла и работа да можем да играем в парка на свобода, не че у дома не играе. Simple Smile

# 35
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Здравейте майчета!
Не съм влизала тук с години. Минавам да се отчета. Димитър расте здрав, инатест, комичен и много щастлив. Да, тръшка се когато му е криво. Наказваме го да излезе в коридора, когато се инати и реве. До годинката ядеше всичко. После взе да си избира. Все по-често иска намазани филии, спагети, кебапче, шницел,картофки. Супер здравословно  Wink
Памперса махнахме през юли миналата година. През август го пуснах на градина в нулева група. Махането стана бързо и лесно. Оставих го по гащи и го подканях да пиша често. Естествено, че имаше инциденти, но се научи много бързо. Преди това опитвах с памперс гащи, но все едно нищо не правехме.
Напоследък започнахме да говорим на един език  Laughing Батко му на тази възраст и стихчета рецитираше, песни пееше...Митко не ще. Мълчи или говори по бебешки. Днес е последния ден от карантината на баткото по случай Варицела. Очаквам включване от дребуса.  Simple Smile
На градината свикна много бързо, нали се виждаше с батко си на площадката.
Та така  Simple Smile
Šunšhine  Shocked ужасно нещо сте претърпели! Димитър е много безстрашен, да видим кога ще изпищим...

Общи условия

Активация на акаунт