МАЙчета - 2013 /тема 6/

  • 28 044
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
МАЙЧЕТААА ... Къде сте?
 Sad

# 31
  • Мнения: 5 710
Ние сме тук Hug Hug Hug

От много време не сме се разписвали.
Тези дни Криси е леко хремав, но на фона на тези страшни вируси и пневмонии, не се оплаквам.
От 4 месеца сме без памперс и съм много горда, защото ми се струваше мисия невъзможна.
Говори всичко, даже и това, което не трябва Mr. Green
Преди две седмици претърпяхме малък инцидент, удари го люлка на детската площадка и беше със счупен нос, но вече е добре.
Това е общо взето от нас. Драскайте по някой ред, че се забравихме bouquet

# 32
  • Мнения: 911
МАЙЧЕТА  и малки МАЙЧЕТА ...
ЧЕСТИТ 8 МАРТ!

Šunšhine  smile3501 за памперса. Много е удобно без памперс. Simple Smile Дано няма други инциденти. Simple Smile

 newsm78 МАЙЧЕТА къде сте?

# 33
  • Мнения: 814
Честит празник момичета.Светли още е с памперс,и не виждам изгледи скоро да го махнем.Браво на Криси,че вече е без.

# 34
  • Мнения: 911
svetli2013 Светли започна да казва, когато аз се отказах от махането и си мислех, че до 1 клас ще е с памперс. Simple Smile
От 7 март отново Светли е на ясла /след 4 седмици вкъщи/.  Praynig само да е здрав.
Искам да е топло времето и след ясла и работа да можем да играем в парка на свобода, не че у дома не играе. Simple Smile

# 35
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Здравейте майчета!
Не съм влизала тук с години. Минавам да се отчета. Димитър расте здрав, инатест, комичен и много щастлив. Да, тръшка се когато му е криво. Наказваме го да излезе в коридора, когато се инати и реве. До годинката ядеше всичко. После взе да си избира. Все по-често иска намазани филии, спагети, кебапче, шницел,картофки. Супер здравословно  Wink
Памперса махнахме през юли миналата година. През август го пуснах на градина в нулева група. Махането стана бързо и лесно. Оставих го по гащи и го подканях да пиша често. Естествено, че имаше инциденти, но се научи много бързо. Преди това опитвах с памперс гащи, но все едно нищо не правехме.
Напоследък започнахме да говорим на един език  Laughing Батко му на тази възраст и стихчета рецитираше, песни пееше...Митко не ще. Мълчи или говори по бебешки. Днес е последния ден от карантината на баткото по случай Варицела. Очаквам включване от дребуса.  Simple Smile
На градината свикна много бързо, нали се виждаше с батко си на площадката.
Та така  Simple Smile
Šunšhine  Shocked ужасно нещо сте претърпели! Димитър е много безстрашен, да видим кога ще изпищим...

Общи условия

Активация на акаунт