Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте!!!
Искам да ви попитам,понеже съм нетърпелива,и е важно!!!....
Кога мога да си направя теста за бременност,след като цикълът ми е нередовен???
 ooooh!

# 1
  • Мнения: leet
Ако имаш съмнение и сериозно закъснение, независимо нередовния цикъл, направи го сега. За най-сигурно си пусни кръвен. Успех Simple Smile

# 2
  • Мнения: 50
ако имаш предполагаема дата на забременяване, добре е да са минали 7 дни

# 3
  • Мнения: 5
Здравейте  Heart Eyes
Много ви благодаря за бързите отговори!!!
Аз оба4е не се изразих много правилно дата ми на самия цикъл не я знам,за6тото не ми идва на една и съ6та дата,а разли4но!!!.....ии затова търся от вас съвет какво да правя,за6тото съм много нетърпелива ,и нали както е редно всяка
жена  си има определена датя на цикълът ии си 4ака датата  и евентуално ако и закъсне ее няколко дни или сдмици тя бързо ти4а до аптеката
 Grinning!!,но при мен е стра6но разли4но,нямам определена дата на цикълът  ии затова не знам кога примерно ми закъснява за да мога да си направя теста....дано сте ме разбрали....Благодаряви!!!

# 4
  • Мнения: 1 817
Това, че имаш нередовен цикъл, не означава, че не можеш да си направиш тест за бременност. Моят също е нередовен, но усещам момента на овулация и зная кога след това ще ми дойде. Когато забременях, знаех дори деня, в който се е случило. Не е необходимо да имаш редовен цикъл, за да познаваш тялото си и неговите сигнали! Правиш тест и гледаш резултата. Ако си бременна, няма значение кога точно ти е цикълът, нали?  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 5
Mnogo blagodarq!!!
Imam posleden vupros,dali testa shte otchete che sum bremenna 9,10 dni sled predpolagaemata data na zabremenqvaneto ???  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 5 644
При мен не отчете десетина дни след забременяването (и аз съм сигурна, че знам датата, на която забременях), а се усъмних, защото тялото ми се промени и не беше типичното ПМС. На петия ден след закъснението се появи втората черта.

# 7
  • Мнения: 5
 здравей kati_v Sad зна4и да ис4акам о6тe време!!!! на теб какви ти бяха симптомите ???

# 8
  • Мнения: 593
 Tired ooooh! какви симптоми, какви глупости за тела и сигнали - пускай кръвен, там е истината

# 9
  • Мнения: 5 644
Много уголемени и напрегнати гърди, чувствителни зърна, повишен апетит, умора и липса на енергия, задух. Всъщност задухът ме светна, че може да съм бременна, затова си направих тест преди предполагаемата дата на МЦ - единственият път, когато съм се задъхвала, беше при предишната ми бременност.

# 10
  • Мнения: 5
Axaam iii a gi imam nqkoi ot tvoite simptomi!
Zaduh..ygolemeni ii napreganti gurdi,potumnqvane na areolite i zurnata...sunlivost,burzo se izmorqvm,iii neturpelivosta mi me prati do aptekata,ii tuko shto si napravih test,no pokaza otricatelen,no sum sigyrna che sum bremenna,poradi signali na tqloto,koito nikoga ne sum imala!!!!!

# 11
  • Мнения: 5 644
Направи си кръвен или изчакай още 3-4 дни и повтори уринният. Аз лично изчаках, защото след като миналата година една много некадърна лаборантка ми спука вена при вземане на кръв до степен, че зверски ме болеше ръката, гледам да си спестявам боденето, когато мога.

# 12
  • Мнения: 1 817
Tired ooooh! какви симптоми, какви глупости за тела и сигнали - пускай кръвен, там е истината

Кое точно от това да познаваш тялото си е глупост за теб?/ставаше въпрос за сигналите на овулация, не за бременност/  newsm78 Първо чети, преди да се изказваш кое е глупост и кое не! Никъде не се говори за истинността на кръвният тест, макар че и без него до няколко седмици, ако е бременна, ще стане ясно, така че никога не съм разбирала истерията покрай прословутия кръвен тест!

Последна редакция: пт, 06 ное 2015, 09:23 от Прекрасната

Общи условия

Активация на акаунт