Весели съпруги от 2015

  • 67 836
  • 448
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 23 023
Дай, Боже за всички, Алечка!  Hug
Благодаря за милите думи!  bouquet

И аз ти желая успех през новата година. Hug

# 391
  • Мнения: 1 239
Руми, съжалявам за случилото се. Дано съвсем скоро се изненадате приятно. пак ще има доза несигурност в началото, но ти пожелавам всичко да е наред и до край. Гадни са такива случки...

# 392
  • Мнения: 321
Благодаря ви, момичета!  Hug

Не сме изгубили надежда. Дано новата година да ни донесе хубавите емоции.
Искрено пожелавам и на всяка от вас новата година да донесе онова, което най-съкровено и с цялото си сърце желае да й се случи!  bouquet Hug
Шоколадче, стискам палци всичко да е наред този път и скоро да прегърнеш малката точица  smile3541

# 393
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета и от мен Simple Smile
Честита Нова Година с пожелание за здраве и сбъдване на най-съкровените ви желания Simple Smile
И аз не съм писала от доста време. И при мен имаше неприятно изживяване. Миналия януари загубих бебчето си.Лекарите казаха, че природата си знае работата.
Годината не ни започна добре, но поне завърши хубаво.Получих повишение  Mr. Green
Всяко нещо идва с времето си.Съдбата си знае работа.
Честито на всички бременеещи и на тези които вече си имат пухкав финал и успех на останалите за сбъдване на съкровената им мечта.

# 394
  • Мнения: 1 239
Скайлес, успех и на теб при следващия успешен опит. Много е тъжно, но факт, често се случват проблеми. Иначе много хубава новина за повишението, честито! Явно както казваш всичко с времето си. Все ще ни огрее бебешка радост!

# 395
  • Мнения: 14 339
Ще, ще - предричам, че догодина по това време всички искащи ще гушат ревящи вързопчета  Heart Eyes

# 396
  • Мнения: 321
..... Всяко нещо идва с времето си.Съдбата си знае работа.
Честито на всички бременеещи и на тези които вече си имат пухкав финал и успех на останалите за сбъдване на съкровената им мечта.
skailes и аз твърдо вярвам в това! Пожелавам и на теб от сърце сбъдване на тази мечта!  Hug

Алечка, чул те Господ!  Hug Heart Eyes

# 397
  • Мнения: 2 469
Здравейте
Пожелавам на всички, които го искат, съвсем скоро да се случи  чудото, за което мечтаят.
И аз вярвам много в съдбата и в това на кой, каквото и когато му е писано.

Ние сме добре, момченцето ни след няколко дни става на 6 месеца. Беше болен точно на празниците, но важното е,че вече е по-добре.
Направихме си ремонта, ама живот и здраве при първа възможност ще търсим ново жилище.
Иначе вече всичко се върти, около новия член на семейството ни.☺

Пожелавам хубава година на всички.

# 398
  • Мнения: 14 339
Мария, че той голям мъж вече  Heart Eyes

Шоколадче, като гледам лентичката е време да честитим официално!  Heart Eyes Лека бременност и  пухкаво бебче на финал  Hug

# 399
  • Мнения: 1 239
Да, благодаря, имаме си почти 2 см човече със сърчице Heart Eyes

# 400
  • Мнения: 14 339
Много се радвам! Ще чакаме да кажеш какви ще са ви гащите - розови или сини Wink

# 401
  • Мнения: 2 469
Шоколадче, честито! Много спокойни и вълнуващи месеци ти пожелавам!  Heart Eyes

# 402
  • Мнения: 383
Момичета,много се радвам,че и тук сме активни  Hug
Миме,голям мъж е вече малкият Simple Smile
Шоколадче,много се радвам  Hug Чакаме да разберем цвета на гащите Simple Smile Ти как си иначе?
Алечка,вие как сте?
Ние чакаме нашата първа рожбичка Simple Smile Много се вълнувам Simple Smile В 5-ти месец съм и чакаме госпожица Simple Smile

# 403
  • Мнения: 1 239
Еха, супер, Сали! Аз съм добре бих казала. До сега редки пригаждания и 2 леки повръщания. Има доста време за гащи - едва почнах 3 месец.

# 404
  • София
  • Мнения: 23 023
Честито на бъдещите мами.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт