Интернист / Специалист "Вътрешни болести" в София?

  • 3 144
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 874
Здравейте!

Пускам тема набързо, защото, колкото и странно да звучи, днес търсих такъв тип лекар в Александровска и ВМА и ударих на камък! Whistling

Необходимо ми е да си направя преглед / ЕКГ при лекар по вътрешни болести, като предоперативно изследване.

Къде мога да открия такъв специалист? В Пирогов дали ще има? Google ми казва, че мога да отида във Вита, но се опасявам, че там прегледът ще ми излезе над 50 лв. Thinking

Да спомена, че съм без направление и ще си плащам.

Поздрави!

# 1
  • София
  • Мнения: 11 998
На мен джипи-то ми прави ЕКГ. Във всяко ДКЦ има такъв лекар.

# 2
  • Мнения: 5 874
Тя, моята ЛЛ, е малко тросната, даже направление за изследванията не искаше да ми даде, та не ми се занимава с нея точно сега. Освен това е доста некомпетентна - в случая няма как да ми свърши работа - трябва ми лекар, който разбира от вътрешни болести и който да прецени състоянието на всичките ми вътрешни органи, поне на някакво повърхностно ниво, както и да ми направи ЕКГ. Странното е, че както споменах, в Александровска и поликлиниката към ВМА нямаше такъв специалист. Shocked

Редакция: Вече отговорих на въпросите си. Sunglasses

Последна редакция: пн, 05 окт 2015, 15:26 от Гърне без похлупак

# 3
  • Мнения: 128
Здравейте, и аз в момента търся добър интернист. При кого отидохте накрая? Или кого бихте препоръчали?

# 4
  • Мнения: 5 874
Аз, в крайна сметка, отидох при една интернистка в болница "Вита". Платен прием. Peace

# 5
  • Мнения: 128
Добра ли е и как се казва? Била съм веднъж във Вита (не за интернист) и не останах с добро впечатление. Иначе платен прием търся.

# 6
  • Мнения: 5 874
Ами, то зависи за какво ти трябва. При мен беше само рутинен предоперативен преглед, колкото да отбия номера. Не знам дали е читава.

Това е лекарката. Peace

Иначе, аз от "Вита" съм доволна - по други направления.

# 7
  • Мнения: 128
Благодаря много! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт