АВГУСТ мина и замина, събра се нашата дружина (1)

  • 72 993
  • 605
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 656
Успешна учебна година на всички каки и батковци. Нашият батко е четвърти клас и наистина като тръгнат на училище годините летят. Дея от понеделник се отпуска сама и е доста смела, което ви е странно, до тогава я беше много страх а изведнъж стана смела. Все още си е с 4 зъбчета, а и няма изгледи да избият скоро нови.

# 556
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Момичета,Ели от два дни ходи,голям майтап.Изведнъж се пусна и хукна.Направих една питка и каката ходи да раздава.Другата седмица ще трябва да правя прощъпулник.

# 557
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Честито! bouquetИ ние ходим вече. И аз трябва  да правя прощъпулник. В кои дни бе хубаво да се прави помня понеделник,срядя и неделя. С баткото никого не канихме , само раздадохме и сега се чудя да каня ли и какво точно .  newsm78 Вие как ще правите?

# 558
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Честито и на вас!Аз няма да се съобразя с деня,ще видя кога ще ми е удобно.С каката и ние никого не сме канили,но сега мисля да поканя 2-3 комшийчета,че те ни поканиха.

# 559
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Днес ударих 30-така😄😄😄

# 560
  • Мнения: 2 880
жива и здрава Янче за още поне 2 пъти по толкова Hug Hug

# 561
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Ехааа благодаря❤
Къде са другите мами?Пишете от време на време.

# 562
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Честито , бъди жива и здрава и горда  майка!  smile3525

# 563
  • Мнения: 2 880
Да си признаябот както стана на 1 година и малко преди това, спи по-малко...отделно и каката тръгнанна училище и нямаме никакво време  Tired

Иначе вече се пускаме да ходим, та май неделя ще правя питка за прощапулник chef и трябва да си припомня какво точно де правеше, че съм забравила   Blush
Още сме с 4 зъбчета...но яко ни мъчат другите...буди се понякога нощем или сутрин много рано....
 Hug

# 564
  • Мнения: 656
Дея вече е с пет зъбчета, много я мъчат, мрънка много интересното е че на нея й изби кътник а не вторите предни резци и днес като се загледах и другия кътник е почти пробил. Без коментар е реда й на изкарване на зъби  Laughing. В неделя мисля да е и нейната прощъпулка.  От скоро се научи да крещи за всичко и да иска и да не иска нещо, просто вече главата ми ехти  Crazy идва ви тапи за уши да си купя.

# 565
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Здравейте,

отдавна не съм се вясвала тук, защото едвам смогвам и фейсбук групата да следя, но наистина се зарадвах като ви видях. Познаваме се още от бременния период и ми стана приятно!

Моята фурия е вече детенце, а не бебе. Ходи, бърбори, тръшка се понякога, 11 зъба хаха

Обещавам да ви следя по-често! Wink

# 566
  • Мнения: 2 880
и аз да напиша 2 реда, да раздвижим темата, откога си мислех, добре че Бамбуча писа Hug

И моята вече от около месец ходи самостоятелно и сега опознава всяка една точка от апартамента  Crazy Crazy Crazy
Голяма е лудница особено след обяд като се приберат кака и тати - почват се вечери на едното на другото и накрая за нас ако има време, баня, домашни.....  Laughing

имаме само 4 зъбчета но избиват още 2 едновременно и беше кисела напоследък, на моменти дори горчива   Mr. Green

Хапва вече всичко, особено много желае общата храна  Peace

хубав ден от нас, ще има още разходки времето го дават хубаво  Hug

# 567
  • Дупница
  • Мнения: 76
За много години момичета,нека бъде здрава и късметлийска  Praynig
Не съм влизала тук сигурно година  Embarassed Сега се сетих ,съвсем случайно, да вляза и гледам скоро не е писал никой  Cry


# 568
  • гр. София
  • Мнения: 40
Здравейте и от нас Simple Smile Момичета, да питам - как или къде забавлявате  бебоците в тази зима Simple Smile  Хайде давайте    идейки, тъкмо да раздвижим темата Simple Smile

# 569
  • Мнения: 656
За много години и от нас. За съжаление си седиме у дома, тъй като няма къде да се ходи в нашия град. езлизаме за по 10 минути пред блока и това е.

Общи условия

Активация на акаунт