Още малко не остана скоро ще съм Декемврийска мама

  • 35 697
  • 394
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
 kelty, и аз благодаря :* дано по-бързо.изпишем.тази темичка и само с хубави новини. Аз утре влизам в 7 месец и ще ми е малко по-спокойно, че бебето има реални шансове. Силно се надявам.всички да устискаме до термин Simple Smile

# 16
  • Мнения: 159
И новата тема е страхотна. Аз ще помоля за розово щъркелче.

# 17
  • Мнения: 889
Момичета, от понеделник си пия Магнерота и но-шпа заради втвърдяванията на корема. Резултат - никакъв. През по-голямата част от деня корема ми седи твърд и от време на време се втвърдява още повече, нямам болки. Към тези със същия проблем - след колко време при вас имаше ефект от хапчетата? Чудя се дали в понеделник да ходя пак при докторката или като нямам болки да продължавам да си пия каквото ми е изписала до следващата консултация?  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 167
Магнерода трябва да се пие известно време,за да има ефект.По три пъти на ден пиеш,нали?

Момичета,аз се разболях Sad супер тъпо ми е.Нищо не мога да пия,гърлото ме боли,изпотяваме.
Вие какво пихте като бяхте болни?
Вчера мислех да пия от нурофена на баткото ,той е на 5 г,но прочетох,че е забранен в последните месеци.
Страх ме е да пия и парацетамол Tired

# 19
  • Мнения: 2 015
За гърлото на мен ми помогна спрея с невен и прополис. Бонбони "Голия" от аптеката. Гаргара със солена вода. Бързо възстановяване!

# 20
  • Мнения: 889
Магнерода трябва да се пие известно време,за да има ефект.По три пъти на ден пиеш,нали?

Да, 3x2 на ден + 3x2 но-шпа. Надявам се скоро да има ефект, че започвам доста да се притеснявам.

Момичета,аз се разболях Sad супер тъпо ми е.Нищо не мога да пия,гърлото ме боли,изпотяваме.
Вие какво пихте като бяхте болни?
Вчера мислех да пия от нурофена на баткото ,той е на 5 г,но прочетох,че е забранен в последните месеци.
Страх ме е да пия и парацетамол Tired

Аз за гърло си пръсках спрей "Фитолор" (на билкова основа е) и всъщност той ме излекува. А парацетамол може да си пиеш. Ако не обичаш чай си прави гореща вода с голяма лъжица мед и изстискан лимон. Бързо оздравяване!

# 21
  • Мнения: 164
Аз като бях болна си пих един парацетамол,изсмуках сумати и лукчета,пих чай и бях патрон на другия ден Hug Hug

# 22
  • Мнения: 6
Хоп и аз в новата темичка ! kelty    bouquet

 tarantula87, магнезият по принцип е с натрупване в организма. При мен започна да действа около 5-ти - 7-ми ден. А аз даже пия Диаспорал, който се води по-лесно усвоим от организма, явно при Магнерота се иска повече време... Дано скоро има ефект и да спре втвърдяването на тумбака  Hug

мама_голяма, от моя АГ знам, че парацетамол може да се пие при нужда, естествено да не се прекалява!  Peace Нещо на билкова основа взема и хомеопатия. Бързо да се оправяш!  Naughty

# 23
  • Мнения: 1 167
Пия чайове за сега и смуча Олипс.Гърлото не ме боли вече,но носа и очите ми изтекоха.
Момичета,нямам търпение вече да раждам Crazy,а като си представя ,че има още време.Натежава си ми вече и съм станала страшно дебела Tired.С баткото пак бях така виснала,спомням си,че след като родих,направо аз се родих Mr. Green за два месеца си бях в дънките.

Във фейса някоя мама беше писала за един сайт с намаление otmamaslubov.com вече поръчах много сладки комплектчета и утре ще ги взема.В Спорт директ също имаше намеления,поръчах шапка с ръкавички и др неща пак много евтини.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 154
Сега си погледнах линийката,че аз вече съм почнала седмия месец  Heart Eyes .Уж бавно ми върви времето,но явно покрай ремонтите,местенето и първокласника не съм усетила как е минало това време.
Сега и да се оплача малко. От 2-3 дена ме боли ченето от дясно. Май ще се окаже зъб,лошото е обаче е,че от нея страна вариянтите са два(един правен зъб или до него под коронката да работи) и не виждам как ще стане без снимка  Tired . Утре зъболекарката ми ще каже.
Айде лека нощ от мен за сега   bouquet

# 25
  • Мнения: 164
другата седмица и аз съм решила да ходя да си погледна зъбите (крайно време е )!Нямам търпение и аз другата седмица да вляза в седми месец!Аз си ги карам на календарна  Peace Peace

# 26
  • Мнения: 38
Здравейте момичета Simple Smile

Благодаря за новата тема! На всички пожелавам само хубави новини да споделят тук!

Имам едно питане- Тъй като живея в София на квартира, но съм от провинцията, някой знае ли дали от сега трябва да ходя с хазяйката в общината за временно местожителство в София? Дали е нужно преди раждането на детето или е по-скоро за по-нататък, когато се кандидатства за детска ясла / градина? Много ще съм благодарна ако някой може да ми отговори, защото времето напредва,  а аз съм се изпопритеснила, защото всеки който питам споделя различни неща Simple Smile

Иначе се чувствам добре в 7м.вече , е от време на време вечер се изморявам, но то си е нормално Simple Smile
Реших да пропусна третата ФМ, надявам се всичко да е наред, както го чувствам Simple Smile


Лек ден на всички!

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 400
DessySP-най добре отиди на място в общината и питай.Те най ясно и точно ще ти обяснят.

# 28
  • Мнения: 38
DessySP-най добре отиди на място в общината и питай.Те най ясно и точно ще ти обяснят.

Знам, че в общината се ходи с хазяйна, нотариален акт за апартамента и евентуално договор за наем, но не знам дали в общината ще ми дадат информация за какви мои лични нужди служи това Sad

# 29
  • Мнения: 151
Привет и от мен Simple Smile Вече съм по-добре.
Добре дошли на новите мами.  Hug

Момичета, имате ли идея къде и при кой лекар ще раждате?

Общи условия

Активация на акаунт