ОКТОМВРИйки време не остана, коя ще бъде първата ни мама? - еп.15

  • 35 960
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Slynchitse, честита и безаварийна!

shmoksi, май ще чакаме включване скоро!

# 676
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Шмокси, с теб сме  Hug
Слънчице, честита ви кола  Hug
diamond , и аз нес след снощното слагане на крема си имам някакво течение, но няма нищо общо с това от вчера, а сърбежа изчезна тотално.
Някй забелязал ли е линийките в подписите да са се бъгнали, за тези от бгмама говоря - моите са спрели от преди 2-3 дни, остават ми 20 дни до термин, а не 23 както е по лентичката.

# 677
  • Мнения: 84
Ех принцесите бързат да излязът ... Кой ли ще е първия разбойник хихихи.  baby_neutral

# 678
  • Мнения: 5
Здравейте, мамчета!Честито на мама Алекс!Да са много здрави и щастливи!Да се похваля и аз:днес на жк -2800 сме ,но имам контракции.Доки каза ,че е рано за подготвителните и  да си продължавам с диаспорала.Не знам дали ще дочакам 29.10.

# 679
  • Мнения: 90
Поздравления за малката Сандра, да се възстановява майка й бързо!
Направих консултация за раждането и гледането на бебето с много добър лекар - хомеопат, тя ми препоръча Arnica Montana 200 - 5 гранули деня преди секциото, 5 - след. Днес си взех гранулите от хомеопатичната аптека на ул. Чаталджа. По-напред в темата имаше коментари относно арниката, та затова пиша. Продължавам да си пия огестана, магнерода и билковите тинктури.
Иначе на последната ми консултация АГ-то ми предписа макмирор глобули ПРИ ЧИСТА МБ. Като попитах - защо (нито веднъж не съм имала инфекция от началото на бременността), тя каза, че така се правело! #2gunfire
Разбира се, не ги слагах.... просто не разбирам защо е това - да ме тъпчат с лекарства, от които нямам нужда Sick

# 680
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Прозерпина с каква цел арниката?! понеже мен също ме очаква секцио, съм любопитна .. благодаря Hug

# 681
  • Мнения: 90
Прозерпина с каква цел арниката?! понеже мен също ме очаква секцио, съм любопитна .. благодаря Hug
За по-бързо и лесно възстановяване. И при естествено раждане също се препоръчва.

# 682
  • Мнения: 3 595
Лохиите също по-бързо минавали четох аз, и аз мисля да я пробвам  Blush

# 683
  • Мнения: 434
Честито на мама Алекс, да в жива и здрава Сандра   bouquet

Ама верно момичетата нетърпеливи излязоха, вече 3 си имаме за късмет Simple Smile

Слънчице Честито ви ново возило, безаварийно  Peace Дано малкия се орпави бързо, мн неприятно с този АБ

Браво на всички с добри резултати, добре си растат мъниците.

Аз днес пак ходих до офиса, уж за малко пак стана 16:30, но си тръгнах , че да избегна задръстванията......повече не мисля да ходя с какво можах им помогнах  Mr. Green

Хайде лека вечер на всички и успех на прегледите  Hug


# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Мецани, арниката за по бързо възстановяване на шевовете, тя може и при други операции ако предстоят да се ползва. Средно 7 дни по бързо се възстановява родилка със секцио,която ползва арника. Така ми каза моята хомеопатка Wink Нищо не ни пречи да опитаме и после ще споделяме опит. Също и при естествено, но с шевове пак се препоръчва.

# 685
  • Мнения: 40
Здравейте момичета искам да попитам относно арниката,понеже и на мен ми предстои секцио задължително ли е да се консултирам с лекар хомеопат или е достатъчно да се посъветвам с АГ-то ми

# 686
  • Мнения: 94
Здравейте,
Стягащо бельо за след раждането ще носите ли?
Поздрави

# 687
  • Мнения: 1 899
И на мен ми стана любопитно с тази арника... Ще взема да питам док в деня на секциото че преди това няма да се видим  Grinning

# 688
  • Мнения: 804
Момичетa приехa ме в Шейново със 6.5см рaзкритие. Много съм спокойнa, дойдох сaмо с менструaлни болки, които не спряхa цял ден. Моля ви стискaйте пaлци дa мине леко, че предното рaждaне беше дълго и болезнено Praynig

# 689
  • Мнения: 3 199
Стискам палци, Шмокси! С теб сме! Пожелавам ти бързо и леко раждане  Hug Praynig Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Стягащо бельо не мисля да ползвам, освен ако после нещо друго не ми скимне

Арника и аз май ще пробвам

Слънчице, честита кола! Леко и безаварийно шофиране     bouquet

Роксана, и моята лентичка забелязах, че е спряла преди 4 дни. Явно пак някакъв бъг...

Общи условия

Активация на акаунт