Ето ни и нас сега с малки ЮЛСКИ слънчица.

  • 45 372
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 267
Стефи в коя болница си? Аз ако бях на теб сигурно щях да се преместя,как няма да знаят какво лекуват?!
Стискам палци бързо и скоро да се оправя детето и да се прибирате вкъщи  Hug  Hug  Hug

# 691
  • Мнения: 208
Стефи, кураж мила! Питай, на всяко влизане на доктор и сестра питай какво и дават и от какво я лекуват.
И моят бебко си връща доста още от първите си дни, но наддава добре и педи каза, че не е тревожно. Е, вкъщи винаги мирише на вкиснало мляко, но да се надяваме да го израстем по-скоро  Laughing
Ние държим топло у дома и обличам децата леко, като през лятото.
Моето момченце почти не ака, вече втора седмица е със запек. Обаче пръцка здраво и няма да ви казвам каква миризма докарва  ooooh!  hahaha

# 692
  • Мнения: 1 756
Ничонка, и моя не акаше, но откакто спрях Симетикона в капките ака по два пъти всеки ден.
За крустите на баткото ги махах с едно кремче на Мустела за крусти-2-3 пъти с него и паднаха, както и косичка с тях Joy

За обличането, гледм да е облечен, а темп. в стаята да не е повече от 23-24 градуса Peace

# 693
  • София
  • Мнения: 664
Здравейте и от мен!  bouquet

Поспаланчо, хиляди благодарности! newsm51 Започнах да ги давам по този начин и тя засега ги приема добре.  Hug Praynig

Стефи, кураж! Simple Smile Питай непрекъснато от какво е болна беба и какво е нейното състояние. Peace

Лека засега от мен! smile3525

# 694
  • Мнения: 231
Здравейте ,момичета! От тази сутрин с Кристиан сме хремави само нашият татко държи положението все още. Утре ще го водя да гп прегледат , а сега му пръскам Стеримар бебе. Като цяло е щастлив и усмихнат, дано да не стане унил. Няма температура , но гърлото не ми дава да му видя само си отваря устата и до там. Офф намрънках се рано рано.

# 695
  • Мнения: 208
И ние почваме да се разболяваме - баткото сополив, каката кашля, на мен ми е едно кофти в гърлото и носа, бебко и мм засега удържат пък да видим. Е, лятото отмина и настинките са налице.
Ленинка, при Стелко не може да е от капки, защото никога не съм му давала. Той нямаше колики. Просто от 2 седмици от акащо по 3,4 пъти бебе, стана неакащо Mr. Green Но днес я свърши и тая работа- от вторник, та чак днес. Чудя се дали е възможно да е от това, че аз не ям напоследък много плодове  newsm78.
Стефи, как сте днес, мила?

# 696
  • Мнения: 1 602
Здравейте мами. Ми видимо сме добре но си е на антибиотик, нон стоп системи не може да мръднем на повече от метър от леглото. Не мога да я измия а да не говорим пък за къпане това е мираж. Днес се добрахме до мивката де. Беше ни се запушила вената от толко много глюкоза та ни откачиха системата и първото което беше да я измия и тя беше много доволна. Урината ни е чиста демек нямаме инфекция на бъбреците. Правим инхалации през 6 часа. Мина изцяло на кърма. Не знам дали това мляко което й дават не й харесва или просто се засища абе нз ма се кърмим само. Трябва да ги питам няма ли да й вземат пак кръв да видят има ли подобрение или не. Общо взето е това.

# 697
  • Мнения: 197
Здрaвейте момичетa, и нaс не ни подминaхa вирусите,.тaткото и мaлчо се рaзболяхa и нa 3тия ден и aз.Сополи имaше сaмо, случилa съм нa педиaтър, зaщото ми предписa сaмо хомеопaтия, aз и aз пих хомеопaтия нaли кърмя и тaкa минa без темперaтурa, с много сополи, зa целтa купих и прaхосмукaчкa зa сополи, много съм доволнa. Сaмо нещо стрaнно, нз дaли е нормaлно, но в aкото имa кaто сополи прозрaчни ивици и то от последния пaмперс видях.Мисля дa вземa зеленa енергия добaвкa и дa пия,.предaвaйки му чрез кърмaтa и нa него, че не искaм дa стрaдa тaя зимa мaлкия ми мишок, вие кaк ще пaзите бебоците?

# 698
  • Мнения: 1 602
Мамите с първи дечица ще им е по лесно зимата, но тези с 2 или три оле мале не искам да знам как ще я караме. За болести говорим.

# 699
  • Мнения: 341
Сaмо нещо стрaнно, нз дaли е нормaлно, но в aкото имa кaто сополи прозрaчни ивици и то от последния пaмперс видях.
И моят бебо имаше сополи и като почна да има слуз в акото се оправи. Явно ги гълташе и ги изкарваше... Питах и педиатърката за слузта, тя хич не се впечатли. Явно е нормално при сополки да има.

# 700
  • Мнения: 292
Добро утро   bouquet
Стефи, как сте има ли подобрение? Аз пък се радвам за това, че вече сте само на кърма, дано да не е временно.

И да ви питам, лецитин ли се пиеше за запушене канели?

# 701
  • Мнения: 1 756
Добро утро и от мен Hug

Стефи, много се радвам за кърменето- кой знае колко е стресирана и се успокоява при теб. Дано минава всичко бързо и скорошно прибиране Praynig

Петя, лецитин да, също и с топла вода под душа Peace

Аз нещо съм се разкашляла, първо сополи, сега кашлица, дано го не лепне малкия. Знаете ли какво мога да пия?

# 702
  • София
  • Мнения: 196
Лецитин, да - 3-4 капсули от по 1200 мг. дневно. И бебето да суче.

Ето един линк за мамите, който кърмят: http://e-lactancia.org/
Тук можете да проверите дали дадено лекарство (състава му) е съвместимо с кърменето.

# 703
  • Мнения: 197
Сaмо нещо стрaнно, нз дaли е нормaлно, но в aкото имa кaто сополи прозрaчни ивици и то от последния пaмперс видях.
И моят бебо имаше сополи и като почна да има слуз в акото се оправи. Явно ги гълташе и ги изкарваше... Питах и педиатърката за слузта, тя хич не се впечатли. Явно е нормално при сополки да има.
[/quote


Много ти блaгодaрa зa успокоението, знaчи сме пред опрaвяне юхуууу, ще имa социaлен живот знaчи  Hug

# 704
  • Мнения: 197
Добро утро и от мен Hug

Стефи, много се радвам за кърменето- кой знае колко е стресирана и се успокоява при теб. Дано минава всичко бързо и скорошно прибиране Praynig

Петя, лецитин да, също и с топла вода под душа Peace

Аз нещо съм се разкашляла, първо сополи, сега кашлица, дано го не лепне малкия. Знаете ли какво мога да пия?

Aз пих осцилокопциум през 6ч и вит С понеже кърмя a и бебо рaзболя мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт