Слънце пече, много е добре! С януарче на море! (56)

  • 77 547
  • 500
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 455
Привет, тъкмо влизам да се отчета.  Hug Дейзи  Hug

Бях в отпуска 2 седмици. Изкарахме чудесно. Трудно се адаптирам на работа, от понеделник са само нерви. ММ се разболя, и сега се тръшнахме и ние. Температура, кашлица и гърло - ужас посред лято. Смазана съм.

Честито момченце на Роси Бодурова. Да им е живо и здраво.

Тути, радвам се, че си щастлива  - в новия апартамент и с любимите хора.  Heart Eyes

Какче, честито ти проходило момченце. Hug

Ще пиша пак, като си посъбера акъла.  #Crazy

# 76
  • Мнения: 369
Мацки, стискайте по едно палче, другата седмица чакам оферта от една фирма  Praynig Praynig.

Еми Ужас! Много е гадно да си болен лятото  Crazy Crazy #Crazy Ох, аз нямам търпение да се махна от текущата ми фирма, писна ми хахах  Mr. Green Mr. Green

Елч Как е младежа? Пооправиха ли се лишейчетата?  Hug

tuty1 Пу пу!

# 77
  • Мнения: 1 687
зая, стискам всички палци!

Никчо не се е оправил. сега имаме нова схема на мазане с 4 мазила, от които едното още не съм го направила, че е сложнотия. целта да избегнем мазането с кортикостероидите. малките екземи се повлияха доста добре, обаче има една огромна на рамото - ей, не падат тези корички и това си е! мажа като гламава.

иначе стягам да го кръщаваме след 10-ина дни и ми е весело, мисля дрехи, менюта, голям кеф.

емили, постваканционна депресия сигурно имаш Simple Smile на мен винаг ми е криво след ваканция. някак човек вече няма чакана цел. но минава де.

# 78
  • Мнения: 455
Зайка, какво става с работата? Има ли новини?

Елч, точно следотпускарска депресия ме.беше обзела. И то три дни преди да ми свърши отпуската. Направо си беше гадно, но се оправих.  Simple Smile А  ти се подготвяш за чудесно събитие, ще моля за снимчица от събитието... Heart Eyes Hug
Дано мазилките помогнат на Нико!  Praynig А кака Дара как е?

Буби, нещо поизчезна.... Как сте?

Ние оздравяхме. Сами както не искаше да кара колело, вече е първа пушка. Всяка вечер излизаме да кара.

Рал, къде сте? Море? Hug

# 79
  • Мнения: 369
Хоп троп!  Mr. Green

Вчера официално ми пратиха договор да разгледам. Добре е, има някои ограничения, но съм доволна.
 Hug  bouquet  bouquet Остава да го финализираме тази или другата седмица и от 1 Октомври съм на новата работа. Доста ще ми е зор в началото, че позицията го изисква, но мисля че ще се справя.

# 80
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Зайка, успех от мен Simple Smile

Еми, не съм ти се обадила, защото решихме да заведем децата на Шипка. Беше много хубаво, само където Ирен не беше с нас, защото е на море.

Как сте?

# 81
  • Мнения: 455
Зайка, успех, радвам се за теб и съм сигурна, че ще се справиш!  Hug

Люба, предположих, че нещо се е променило при вас, ама то и ние нали бяхме болни, та се притеснявах малко. Сега сме добре. Маринка беше на море за 7 дни - за първи път сами, само със съученици от класа, на Слънчев бряг. Няма да ви казвам как съм сечувствала, докато се върна....  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 183
Здравейте момичета. Тук сме. Искренно се радвам за добрите новини около вас . Болнички да няма вече. Елч - дано ви помогнат мазилата  Praynig Нашето море се провали.

Скрит текст:
Свекър ми почина - малчо най - тежко го преживявя - постоянно плаче и се киселяви за нищо, спи неспокойно нощем. Хем ,че непрекъснато говорим, как когато остареят хората, стават ангели и отиват да живеят на небето. Говоря,че на всички ни е мъчно и искаме още да си е при нас , но така е устроен света. Трудно е , те израстнаха покрай него и сега се усеща, че липсва от ежедневието ни. Каката пък се натъжи , да не ни се случи на мен или на татко и.  Cry

# 83
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Фея, много неприятно.
Аз винаги съм се чудила дали на децата трябва да се казват такива неща. Нали има различни теории

# 84
  • Мнения: 455
Фея, съжалявам, много тежък момент...не знам как по друг начин да обясните на Нати, защо дядо му го няма вече... Cry Дано го изживее по-бързо.

# 85
  • Мнения: 1 687
ох, фейче, гадна работа!
аз много обичам и двете си фамилии баби и дядовци и цял живот живях с мисълта, че единият ми дядо ще почине пръв и десетки пъти съм плакала нощем като си го представя. защо така бях решила не знам. и факт, че той почина пръв от 4-мата, бях на 23 г. и още ми е мъчно Sad

емили, и Дара е добре, вече много й знае устата, много й разбира главата. нищо не може да се скрие от нея и не й убягва от погледа. пише на телефона ми и на лист, смята до 10 и е на мнение, че е крайно време да я науча да смята до 20, защот до 10 било за бебета. сега е на вълна рисуване и апликации, няма няма и ме изненада с някой шарж Simple Smile нико й е най-любимият на света, толкова бил сладък, че искала да си имаме 100 Никита.

зая, а дано това да е твоята работа и да се чувстваш много добре на нея! Simple Smile

# 86
  • Мнения: 183
Благодаря ви мили момичета.  Hug

# 87
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен Hug

 Ние бяхме малко на море и балкан,но се  прибрахме преждевременно,защото Нелката я заболя зъб.Голям зор беше,направила е абсцес,сега сме на АБ  Sad  Важното е сега,че спря да я боли,три дена беше в адски болки.

Зая стискам палци това да е твоята работа  Hug Praynig

Фея,моите съболезнования мила  Hug

Тази неделя ще съм на мечтаният ми курс за изработване на  цветя от захарно тесто.Та по този повод ще съм благодарна ако ми кажете как да стигна най бързо и безпроблемно от Автогарата до Дружба1

Последна редакция: чт, 20 авг 2015, 15:08 от tuty1

# 88
  • Мнения: 636
tuty1, автобус 404

# 89
  • Мнения: 1 687
ее, тути, как така абцес бе! ужас!
ама какво има пулпит ли? егати мъката. то може ли да се дават болкоуспокоителни на толкова малко дете?
много тъпо!

успешен и ползотворен курс ти пожелавам! Simple Smile

ние кръстихме Никчо в неделя и вече сме едно цяло християнско семейство Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт