Мнения за Първа детска консултативна клиника?

  • 83 945
  • 604
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 22 999
Димова мисля, че излиза в майчинство.

# 556
  • Мнения: 2 534
Имам няколко, които харесвам и избирам ако има часове при тях, тасев, велева, янева, янкова, но ако няма при тях, при който има Simple Smile

# 557
  • Мнения: 1 602
Ние дойдохме с Тасев и записвам при него почти винаги. Междудругото административната такса вече е 40лв

# 558
  • София
  • Мнения: 5 490
Димова мисля, че излиза в майчинство.
Не знаех,честито да й е на д-р Димова 🙂
Което пък ме навежда на мисълта,че д-р Елена Стоева скоро трябва да се връща от майчинство,нея също много я харесвам от груповата практика .

# 559
  • София
  • Мнения: 22 999
Димова мисля, че излиза в майчинство.
Не знаех,честито да й е на д-р Димова 🙂
Което пък ме навежда на мисълта,че д-р Елена Стоева скоро трябва да се връща от майчинство,нея също много я харесвам от груповата практика .
Някъде от страниците им във ФБ ( която съм пропуснала да изтрия 🤣) ми излезе съобщение преди време. Мисля, че сега от този месец пишеше, че излиза.

# 560
  • Мнения: 7
Здравейте, искам да попитам дали в тази поликлиника има кинезитерапевт за бебенца и дали работят с направление? Simple Smile

# 561
  • Мнения: 1 751
Здравейте !
Всички ли сте получили уведомление, че Радуилов прекратява договор с НЗОК, защото ние не сме (макар да имат контакти), и в момента детето ми се води без личен лекар от ОКТОМВРИ !

# 562
  • Мнения: 464
Здравейте !
Всички ли сте получили уведомление, че Радуилов прекратява договор с НЗОК, защото ние не сме (макар да имат контакти), и в момента детето ми се води без личен лекар от ОКТОМВРИ !
Най-вероятно е изпратено съобщение през consento.  Нас по тел не са ни уведомявали,  оказа се, че и ние сме били при този лекар, който до момента не бяхме чували. Тъй като сме платили абонамент до септември, след кратък скандал, имахме личен лекар.

# 563
  • Мнения: 6 996
Lana gatto (любима прежда Grinning) не, ние не получихме съобщение нито по имейл, нито смс, нито обаждане, нито нищо. Това консенто не знам приложение ли е, ама не съм го отваряла никога, там може и да е имало. Разбрах тук от форума.

# 564
  • Мнения: 19 690
И аз бях така, въпреки техните клетви, че са ме уведомили Joy

# 565
  • Мнения: 1 751
За нищо не стават, горките. Имат една читава Димова и това е.

# 566
  • Мнения: 846
Здравейте,

Някой може ли да ми обясни как работи МКЦ Моят Лекар към 1 ДКЦ, тъй като не мога да се ориентирам от сайта ми? Какви са условията, колко струват пакетите, доплаща ли се нещо? Брои ли се за личен лекар, или детето трябва да има и друг личен лекар? Също така дават ли направления и болнични?

Става въпрос за новородено Simple Smile Мерси предварително Simple Smile

И аз имам  въпрос за цените,  ходих на място, но нямаха време да ми обясняват подробно, защото зад мен имаше опашка.

Споменаха, че мога да не сменят личният лекат и да закупя пакет, някой знае ли колко е този пакет? Става въпрос за дете на 5г.

# 567
  • Мнения: 50
Здравейте, бременна съм в 9 месец и съм в търсене на педиатър. Понеже не мога да се ориентирам в сайта на клиниката някой може ли да ми обясни малко по-подробно какви са условията там? Работят ли със здравна каса, какви са тези пакети, които се плащат и освен това се плаща и прегледа ли? Доколкото разбирам от написаното тук детето няма конкретен личен лекар, а се ходи при който има свободен час? Ваксините заплащат ли се отделно?
Като цяло нищо не ми е ясно, първо дете ми е и бих се радвала да споделите мнения и опит.

# 568
  • Мнения: 464
Здравейте, бременна съм в 9 месец и съм в търсене на педиатър. Понеже не мога да се ориентирам в сайта на клиниката някой може ли да ми обясни малко по-подробно какви са условията там? Работят ли със здравна каса, какви са тези пакети, които се плащат и освен това се плаща и прегледа ли? Доколкото разбирам от написаното тук детето няма конкретен личен лекар, а се ходи при който има свободен час? Ваксините заплащат ли се отделно?
Като цяло нищо не ми е ясно, първо дете ми е и бих се радвала да споделите мнения и опит.
Обадете се по тел за инфо, защото условията (цените ) се променят доста често. Последно около 600лв беше пакетът за новородено.  Работят със здравна каса, но тя не покрива цялата услуга и това е доплащане. Пакетът включва всичко, профилактични прегледи, както и прегледи при заболяване. Задължителните ваксини не се заплащат допълнително. Няма определен лекар, но ако ви допадне някой може да записвате часове само при него. Голям плюс е, че има отделни помещения за болни и здрави деца.

# 569
  • Мнения: 50
Благодаря, звъннах по телефона и горе долу ми стана ясно. Пакетът за новородено вече е 950лв

Общи условия

Активация на акаунт