Отговори
# 45
  • Мнения: 3 595
Бърз запис от мен, че пътувам. Благодаря много за новата тема   bouquet

# 46
  • Мнения: 804
Дa се зaпишa в новaтa темa и се връщaм дa ви четa Simple Smile
Прекрaснa темa, кaкто винaги! Блaгодaря зa стaрaнието   bouquet

# 47
  • Мнения: 923
Аз пък съм в болницата. Нещо подмокрих гащите и се уплаших да не са околоплодни води. Гледаха ме вече с ехограф, бебето е добре, има достатъчно околоплодни води. Сега ще полежа 30 мин. да видим дали ще излезе още течност и после ще има гаден преглед с оная чавка. Close Домъкнахме и дребния, че казаха сега да дойдем. За сега кротува щото му пуснаха филмчета. Оф, изкарах си акъла.

# 48
  • Мнения: 3 199
Ужас  Close Дано не е такова и всичко да е ок  Praynig

# 49
  • Italia
  • Мнения: 705
Денис и аз имах такова изтичане на някаква странна течност,но беше примесена с кръв. Така и не успяха да ми обяснят от къде е. Околоплодните води ми бяха ок. Майка ми дори взе да ме пита дали не съм се напишкала  #Crazy Naughty
Пожелавам ти да няма проблем и да се прибереш вкъщи още тази вечер  Praynig

# 50
  • Мнения: 1 898
Денис прегръдки и от мен  Hug Дано няма нищо сериозно и скоро да си в къщи   Praynig
Аз пък си запазих утре час за невролог....няма начин. Надявам се да ме облекчи а и може да ми изпише нещо. Стиснете ми едно палчета!

# 51
  • Мнения: 41
Нианка имаш едни палчета от мен.
Денис съжалявам за случилото се. Дано всичко да бъде наред и в най-скоро време да се приберете у дома.

# 52
  • Мнения: 64
Денис силни прегръдки и от мен. HugСтискам палци всичко да бъде наред! Hug

# 53
  • Мнения: 3 199
Ниана, стискам палци да се оправиш бързо!

# 54
  • Мнения: 3 199
Я вижте този сайт Simple Smile Тези от вас, които знаят вече пола, съвпада ли с таблицата  Laughing На мен ми се пада момче  Rolling Eyes

http://lesnota.imot-bg.com/Zdrave/Pol-bebe.htm

# 55
  • Мнения: 1 898
На мен ми излиза също момче  Laughing
Я да видим какво ще кажат другите мами  Grinning

# 56
  • Italia
  • Мнения: 705
И на мен момче. А ехографа показва момиче засега....  Outta Joint

# 57
  • Мнения: 266
При мен излиза момиче, и е вярно засега Simple Smile
Денис, стискам палци всичко при теб и бебо да е наред! Hug

# 58
  • Мнения: 923
Прибрахме се. Взеха проба от шийката на матката, не са околоплодни води. Може би се е засилило течението от кашлицата, боледуването, не е ясно. Важното е , че няма опасност. Поне разгледах родилното, че там не бях влизала. Благодаря за стиснатите палци момичета!  Heart Eyes  bouquet

# 59
  • Мнения: 599
И на мен ми показва момче, а всъщност днес на втората ФМ ми казаха 100 % момичеееее  Joy Ще паднаааа, имам си един батко а сега момиченце, много сме щастливи Simple Smile
Моля да ми смените щъркелчето с  stork-girl
Всичко друго е наред, отговаря си на седмиците, пулс 149 удара в мин., органи, скелет, череп всичко в норма каза доктора Simple Smile
Имах си аз едно наум, на предната ЖК моя АГ като се учуди, че ми бил казал момче в 13 г.с.  hahaha

Денис, радвам се, че сте се прибрали  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт