Пътуване във времето

  • 11 682
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
Попаднах на тази статия http://petel.bg/8-dokazatelstva--che-patuvaneto-vav-vremeto-e-vazmozhno__109891
По-скоро бих си помислила, че това са монтажи или просто момент на снимане на филм. Най-ме впечатли все пак жената с телефона при снимките на Чарли Чаплин. Въпреки съмненията ми вярвам, че има пътуване във времето и може би затова виждаме странни образи, може би някой който пътува не внимава достатъчно. Вярвате ли в пътуването във времето?

# 1
  • Мнения: 609
Не.Твърде химерична ми идва идеята за това.

# 2
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Къде е жената с телефона? Аз само една снимка видях - този със слънчевите очила, такъв монтаж и аз мога да направя tooth Всичките ми звучат така - измислени, на 10-12г. можеше да ме впечатли такава статия newsm08

# 3
  • Мнения: 453
Има няколко



Датират от 1920 г. Не го вярвам много то може просто сега да снимат някой филм от онези времена

Тук има видео от премиерата на Чарли Чаплин
http://vbox7.com/play:66622f79

# 4
  • Мнения: 4 418
Ами не е доказано, поне нали така знаем, ама иначе що да не е възможно.

# 5
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Няма невъзможни неща Grinning .

# 6
  • Мнения: 1 793
Човек да не си вдигне ръката да се почеше по ухото...  Rolling Eyes веднага почват да го подозират. Laughing

Голяма детинщина е цялата статия с "доказателства".

# 7
  • София
  • Мнения: 11 480
Не (за жалост). Всичко е фейк, особено като информация от сайтове като Петел.бг, Брадва.Бг

# 8
  • Мнения: 1 281
времето не съществува !
схващането за времето като цяло у хората е погрешно .
и понеже ума на човека има способност да си нагажда нещата така , както му е удобно ..
у повечето хора се сформира едно неправилно мислене и усещане за времето .
минало и бъдеще просто няма !
а настоящето е един хоризонт на събитията .
няма обект жив или нежив , който да може да пътува във времето .. няма и да има  Laughing
освен ако събитията не започнат да се случват с обратна посока  Laughing

а относно схващането за времето ..

ние дори не живеем в настоящето ..
има една симбиоза между бъдещето и настоящето ...
която се случва благодарение на миналото

благодарение на миналото гледаме/наблюдаваме промените/движението в настоящето и проектираме бъдещето ..
което смятаме за настояще ..

# 9
  • Мнения: X
Не (за жалост). Всичко е фейк, особено като информация от сайтове като Петел.бг, Брадва.Бг

Втората снимка е от варненския плаж и не е фейк, но това не значи, че жената държи телефон до ухото си. Както и другата на горната снимка.

# 10
  • Мнения: 2 927
    На втората снимка жената сякаш си оправя косата.

# 11
  • Мнения: X
Пречупването на времето и пространството е доказано.
Сега, дали човек или предмет могат да преминават от едно време/пространство в друго, не знам.

# 12
  • Мнения: X
Пречупването на времето и пространството е доказано.


Във филмите. Sunglasses

# 13
  • Мнения: 8 813
Времето съществува, но наистина нашата представа за него като нещо, потичащо линейно, е неправилна.
Във времето може да се пътува, но пътува само съзнанието, не и физическото тяло. Така, че на тези снимки не вярвам изобщо. Материален обект няма как да се пренесе във времето. Поне на етапа, на който сме.

# 14
  • Мнения: 1 281
времето съществува само теоретично  Grinning
нуждата да съществува е възникнала тогава когато у хората се е появила нужда ..
да срещнат два обекта в пространството ...

времето не съществува ..
то съществува само защото за човека е от жизнена необходимост всичко да има начало и край ..
за това един безкрайно повтарящ се цикъл се оразмерява ..

все едно да кажеш , че и метъра съществува ..
съществува само теоретично , като мерна единица ..
за това казах, че времето не съществува .. то не съществува .
то е теоретична мярка

Общи условия

Активация на акаунт