Отговори
# 690
  • Мнения: 923
Високо кръвно е горна над 140 а долна граница над 90. Това е информация дадена ми от болницата.

# 691
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Уплаших се днес с това кръвно,лекаря каза ако мина граница 125/85 било много опасно и можело да се наложи и лечение в болница.
тука работата много съмнителна изглежда .. дали няма да те пратят при някой "специалист", я братовчед, я шурей, я баджанак .. кръвното трябва да се поддържа постоянно и по много, за да предизвика тревога ..

# 692
  • Мнения: 923
Нали трябва да вкарат някой във филм.... То като "по учебник" това кръвно!

# 693
  • Мнения: 60

Идва месец май и носи ни емоции безкрай, за мене радост е голяма, че ОКТОМВРИ ще ставам мама


[/quote]
един глас от мен

# 694
  • Мнения: 434
Едно заглавие и от мен:

Октомврийското мъниче поздравява мама с първото ритниче.
+1 и от мен  Peace
слънчев ден момичета  Grinning

# 695
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Нали трябва да вкарат някой във филм....
нали Mr. Green Mr. Green че ако случайно й стане скучно, да я разнообразят Mr. Green

добро утро! черпя ви с по един фреш тази сутрин, че от известно време съм на тази вълна Blush

# 696
  • Мнения: 90
Октомврийското мъниче поздравява мама с първото ритниче.
  и от мен един глас

# 697
  • Мнения: 118
В мен расте мъничко човече и в пети месец влизам вече



Може вместо влизам, да е влязох  Blush
Иначе повече ми харесва +2  Mr. Green нали сме двама

# 698
  • Мнения: X
Октомврийското мъниче поздравява мама с първото ритниче.
  и от мен един глас

И от мен 1 глас  Simple Smile

# 699
  • Мнения: 515
" Идва месец май и носи ни емоции безкрай, първите ритничета
раздават октомврийските мъничета" Simple Smile)
Аз гласувам за компилацията на Шикерчето и Малачика!

# 700
  • Мнения: 3 200
Някой да пусне анкетата    Sunglasses

# 701
  • Мнения: 1 034
Ми то какво да ядеш по заведения?! Аз месо не смея да поръчам, че ако е старо по-голям проблем  Tired Направо май да си ходя похапнала...

# 702
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
не се косете, аз броя гласовете Mr. Green засега заглавието на Надето е най-възприемано от всички предложени Peace

само искам да отбележа, че има ограничение при пускане на тема за брой символи в заглавието /около 80/ и по-дългите заглавия, които измисляте, няма как да бъдат в вписани .. също така според както сочи опита ми /пусках темите в отчетната на дъщеря ми/ по-възприемани са по-универсалните заглавия, които са максимално близко както до тези с термин в началото на месеца, така и за тези в края Peace

# 703
  • Мнения: 280

Уплаших се днес с това кръвно,лекаря каза ако мина граница 125/85 било много опасно и можело да се наложи и лечение в болница.

Тази сутрин бях при личния лекар за ЕКГ, реши да ми премери кръвното- 125/85 и на мен реагира, че било високо. В 14:00 съм на ЖК и каза задължително да ми го премерят пак и да се следя. И на мен ми стана странно това кръвно не ми се струва високо, но тя реагира, че не е добре.

# 704
  • Мнения: 3 200
Мецани, не се бях замисляла  newsm78 Но има мнооооого логика в думите ти  Party

Габи, явно това кръвно е високо за бременните, защото и моето АГ като го измери беше 120/80 и започна да ми обяснява да не ям солени неща...Но на мен като ми падне малко под това и почва да ме боли глава. Важно е да не се качва повече..

Приятен ден на всички, аз отивам на разходка  nuts

Общи условия

Активация на акаунт