Нашите мамчета чакат да изскочат великденско-АПРИЛски зайчета! - Тема 20

  • 33 146
  • 766
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 7 400
Миринда, Ани, Бобърка, Мегимаги, ек_velika Честити рожби! нека бъдат много здрави Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 11 781
Велини вие по гръб ли го къпете? Ние го държим под мишниците надолу към коритото и го поливаме отгоре. Аз го третирам с всичко преди лягане, той си реве ама го изморява много и изгладнява много. Чистя му нослето,очите, пъпчето, мажа го с мляко накрая и като го облечем и нахраним заспива като пушка...Според мен си изцеждай и складирай, внимавай за бучки много, че аз за малко беля да си направя от неизцеждане.

# 47
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен в новата темичка Simple Smile Да я напълним само с прекрасни новини  Hug

Честити бебешоци на всички нови майчета   bouquet Да са им живи и здрави рожбите  Hug

Ние от днес сме си вкъщи и аз съм много щастлива Simple Smile Кърменето продължава да е изпитание обаче. Един път суче и всичко е ок, в следващия момент не иска и това е  newsm78 и действам с помпата, ама каквото такова.
Първото къпане днес беше голям екшън при нас, позабравила съм доста неща Simple Smile Ще си ги припомня обаче бързо  Joy Иначе и беба след къпане се уморява качествено и заспива дълбоко доволна Simple Smile

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 303
Честито на родилите вчера мами!Живи и здрави,бързо възстановяване и прибиране у дома!
Завиждам на всички,които са родили или ще родят днес,и то никак благородно даже,аз днес ще влизам в болница,пък да видим какво ще го правим юнака,дето не иска да излиза.Това да преносвам направо ме побърква,никак не ми се стои излишно в болница.Хубав ден от мен и весел празник,на който му е до това!

# 49
  • Мнения: 2 926
Добро утро!Да се разпиша и аз в новата тема.
Аз почвам пак да мрънкам, ама така искам да минава това раждане вече...само го мисля и се притеснявам и откачам и изобщо....

Честито на новите мами!Да са ви живи и здрави бебоците и бързо възстановяване!

Маце, моя синковец така се белеше ужасно...докато не вкарах олиото в употреба, не спря.
Едва ли олиото запушва порите на една страшно дехидратирана кожа...няма как, та тя буквално го изпиваше в момента в който го мажех.

# 50
  • Мнения: 2 026
Честито на всички родили, да сте здрави и щастливи.
 Hug

# 51
  • Мнения: 606
Маце аз първия път като бях сама само подпрян на ръката ми го къпах, но снощи свекърва ми като му сложи тази хавлийка в лечена, той е анатомичен и има един свод за гръбчето и той се отпусна там и дори спря да се дере.
С това хранене и ходене до тоалетна ще се побъркам. От снощи цедя, ами по 20-30 мл изкарва от двете гърди, после го слагам да видим той какво ще си изсуче и тогава давам изцеденото и дохранвам с АМ. Ама тая сутрин пак така пожълтя, обадих се на педито - ами вика ти си го прехранила с толкова много храна и няма нужда да го будиш насила в 3... та сега го чакам да се събуди и го слагам на гърда, чудя се да дохранвам ли с АМ... А и глюкоза купихме, ще давам 2-3 дни дано поне да почне редовно да пълни памперса...
Оф да си бременна е 1000 пъти по-лесно... или поне сега ми изглежда така...

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 303
Хайде днес няма ли вече някой да ражда ,а и не сте много активни в писането?Аз да си кажа ,че се разминах с оставането в болницата,имам 2 см разкритие,и всичко е наред,но щом може вкъщи да си чакам момента по-добре така,то може и повече да се проточи.За сега ще чакам до понеделник,и тогава ще видим пак на какъв хал сме.
Времето навън е супер,особено ако не духа толкова!

# 53
  • софия
  • Мнения: 2 920
Прекрасна, темичка!Честито на всички нови мами!  bouquet

  bouquet

Ние вече сме у дома!С Деница засега нямам трудности, но баткото много трудно се адаптира и на моменти не издържам.Дано скоро влезе в релси,че  това лигавене ми идва в повече Embarassed!

# 54
  • Мнения: 320
Привет и от мен в новата темичка!
Честити бебчета на всички родили мами - да са живи и здрави!
Честит Лазаров ден!   bouquet

# 55
  • Kostenec, Sofiya, Bulgaria
  • Мнения: 41
Честито на родилите мами да са живи и здрави бебоците Simple Smile

# 56
  • Мнения: 194
Честито бебче на  ek_velika🌻🌴🌼 нека бъде здрав и винаги усмихнат!

# 57
  • София
  • Мнения: 11 781
Маце аз първия път като бях сама само подпрян на ръката ми го къпах, но снощи свекърва ми като му сложи тази хавлийка в лечена, той е анатомичен и има един свод за гръбчето и той се отпусна там и дори спря да се дере.
С това хранене и ходене до тоалетна ще се побъркам. От снощи цедя, ами по 20-30 мл изкарва от двете гърди, после го слагам да видим той какво ще си изсуче и тогава давам изцеденото и дохранвам с АМ. Ама тая сутрин пак така пожълтя, обадих се на педито - ами вика ти си го прехранила с толкова много храна и няма нужда да го будиш насила в 3... та сега го чакам да се събуди и го слагам на гърда, чудя се да дохранвам ли с АМ... А и глюкоза купихме, ще давам 2-3 дни дано поне да почне редовно да пълни памперса...
Оф да си бременна е 1000 пъти по-лесно... или поне сега ми изглежда така...

При нас първите два дни акаше много малко, едно странно ако, то е било още мекониум, ей го лт два дни ака почти на всеки памперс. Аз следя режима от болницата. Първо преобувам, реве дере се , и после се храним. Нищо страшно няма, търпиш му рева. Ние минахме с много лека жълтеница, но те съветвам недей да даваш глюкоза, пълниш му корема с празни калории, и после ще се чудиш що не яде. За слагането на гърда според мен първо слагай да суче после изцеждай и давай. Най важно е да намерите вашия начин. Какво АМ давате?

# 58
  • Мнения: 1 395
Привет!

При нас днес е прекрасно времето та успях да се поразходя пълноценно.

Честита месечинка на бебчо Андрей. Да е жив и здрав и много да радва мама tiamera.  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 487
Здравейте коремчета и мамчета.

Честито на всички мами с бебенца.Да са много здрави и щастливи.
Хайде ние няма ли да раждаме?Кротка и другите ,които сте на 05,04,нещо се мотаме.
Вчера доки ми предложи ако до 07,04 не съм родила  да ме приеме в болницата,че да не се разхождам всеки ден за тонове.Чудя се какво да правя?Дали да влизам?Вие какво ще кажете?

Общи условия

Активация на акаунт