Отговори
# 720
  • Мнения: 66
Амбишъс и аз щях да кажа да не се шашкаш...много зависи какъв е ехографа, на който са те гледали, зависи и къде е точно закрепен плода. Аз загубих първата си бременност в 12 тата седмица. Тук не правят нищо за задържане, дори и първия преглед е след десетата седмица. При втората бременност обаче ме викнаха на 5 тата седмица и уж хубав ехограф - не се видя нищо. Тогава ме пратиха на специален ехограф и в 5 сед 5 ден видяхме сърце. На първия едвам различихме плодов сак. Сега още не съм ходила. Първият ми преглед е в сряда. Всичко ще е наред Simple Smile

Поли, много съжалявам...и аз минах през това. Нормално е да имаш менструални болки, а ако кюртажа е направен както трябва няма и да кървиш. Аз помня, че много тежко го приех. Искаха да ме натъпкат хапчета, ама за това дето ме болеше, хапове нямаше. Надявам се да ни зарадваш скоро с хубави новини...

# 721
  • Мнения: 923
Менструалните болки да не те притесняват! Лягай и почивай!  :*

# 722
  • Мнения: 42
Момичета, заповядайте в новата тема

# 723
  • Мнения: 2 726
Момичета, които сте го минали, а нормално ли е поне днес и утре да си върви чиста алена кръв. Като лежа ок, ама като стана да отида до вц-то и си потича  Thinking Иначе док каза, че е използвал и вакуум и накрая с тънка кюретка каза, че е доизчистил в разни ъгълчета остатъци. Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 15:56 от polin4eto

# 724
  • Мнения: 781
Poli, радваме се, че си добре. Както са ти казали лагай и си почивай. Това сега е най-важното. Болките са нормални, кървенето също. Даже обикновено е по-дълго от нормална М.
Амбишъс, дано грешат лекарите и скоро да се види ембрионче. Както изглежда много от мамите тук сме минали по този път, така че не губи надежда! Аз и на теб бих препоръчала да пуснеш ЧХГ защото до 25 има много време.
И сега да се оплача - след грип предната седмица, сега госпожицата ни е лепнала Херпангина, нещо, което за първи път чувам. За съжаление било много заразно и ми се къса сърцето като и обяснявам, че не мога да я гушкам и целувам, а тя гледа едно тъжно...
При нас днес за първи път от седмица се появява слънце и мисля да изляза на една разходка в планината с кучо.
П.П. Ако има нужда от помощ за темата съм насреща!

Общи условия

Активация на акаунт