Бъдещи мами с термин декември - V

  • 16 367
  • 261
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 596
Цитат на: Mags

Ееееее аре ше потърпите още месец-два.. Wink  вчера му викам тебе ако те бяха взели в Big Brother немаше да имаш проблеми с въздържанието 3 месеца - та ти си го можеш!!!!!!!!!  Laughing  Laughing сериозно - той ми е добричък, стиснал е зъбки и въобще не мрънка.. и аз така  Cry


 tooth И аз си мислех какво се лигавят там с тея 3 месеца

# 61
  • София
  • Мнения: 2 493
според мен 3 месеца са си бая време без секс... на никого не го пожелавам, ама понякога се налага...

# 62
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Yanche
според мен 3 месеца са си бая време без секс... на никого не го пожелавам, ама понякога се налага...


абе че са много, много са.. , ама няма цял живот да сме бременни я  Wink
е на някои им се отдава и в тоя случай, но аз лично с тия контракции по цял ден въобще нямам намерение да си правя експерименти Rolling Eyes

# 63
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Mags
Цитат на: Yanche
според мен 3 месеца са си бая време без секс... на никого не го пожелавам, ама понякога се налага...


абе че са много, много са.. , ама няма цял живот да сме бременни я  Wink
е на някои им се отдава и в тоя случай, но аз лично с тия контракции по цял ден въобще нямам намерение да си правя експерименти Rolling Eyes


е много ясно! жалко е че се налага... ама живота не е само хубави неща... а пък и за здравето на теб (не конкретно теб) и малкото човече трябва да се правят жертви!

# 64
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Yanche
Цитат на: Mags
Цитат на: Yanche
според мен 3 месеца са си бая време без секс... на никого не го пожелавам, ама понякога се налага...


абе че са много, много са.. , ама няма цял живот да сме бременни я  Wink
е на някои им се отдава и в тоя случай, но аз лично с тия контракции по цял ден въобще нямам намерение да си правя експерименти Rolling Eyes


е много ясно! жалко е че се налага... ама живота не е само хубави неща... а пък и за здравето на теб (не конкретно теб) и малкото човече трябва да се правят жертви!


ей сега им прочетох темата кога са спрели да ги болят епизотомиите.. ми те момичетата и по 4 и по 7 месеца са се мъчили преди секса да заприлича на нещо нормално  Confused ужас Shocked то после е големия зор, сега в очакване на бебо не е толкова страшно..

# 65
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Mags

ей сега им прочетох темата кога са спрели да ги болят епизотомиите.. ми те момичетата и по 4 и по 7 месеца са се мъчили преди секса да заприлича на нещо нормално  Confused ужас Shocked то после е големия зор, сега в очакване на бебо не е толкова страшно..


 Shocked
ужас!

# 66
  • Мнения: 596
стига бе, не вярван толкова време да е нужно

# 67
  • Мнения: 1 704
Цитат на: Silviya
стига бе, не вярван толкова време да е нужно


ми явно има ОГРОМНО значение КАК са те зашили и естествено колко шева имаш.. общо взето за около 2-3 месеца се оправяш напълно.. ама знае ли човек  Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 596
И аз я прочетох темата, успокоителното е, че имаше 2 майки, които са се оправили за 2 седмици! Дано и ние сме така  Grinning

# 69
  • Мнения: 285
абе те хората са го казали ,че 9 месеца носиш после девет месеца се възстановяваш така че споко  Grinning

# 70
  • Мнения: 596
аз съм оптимист

# 71
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: Silviya
аз съм оптимист


и аз  Sunglasses

# 72
  • на езерото
  • Мнения: 263
Здравеите момичета 55 И аз ще бъда мама на декемвриче,термина ми е на 6 декември.Мисля да раждам в Св.Анна, имали някоя от вас решила да ражда там?
Четох някъде по форумите за степен на зреене на плацентата, някой запознатли е с този въпрос и би ли ми разяснил... Embarassed

# 73
  • Мнения: 2 567
Здрасти Пинка,
добре дошла  #Milti
Не мога да ти помогна нито за Света София,, нито за зрееене на плацентата, но ти желая леко бременеене  Laughing

# 74
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: pinka
Здравеите момичета 55 И аз ще бъда мама на декемвриче,термина ми е на 6 декември.Мисля да раждам в Св.Анна, имали някоя от вас решила да ражда там?
Четох някъде по форумите за степен на зреене на плацентата, някой запознатли е с този въпрос и би ли ми разяснил... Embarassed


Доколкото знам зреенето на плацентата започва с наближаването на раждането (термина). Вече сме в осмия месец и това е нормално. Въпроса е да не узрее прекалено бързо. Има различни степени на зрялост, но незнам колко са... Моята е вече 2ра степен. Едно от нещата, които помагат това да се случи е пушенето. Както написах по-горе някъде не само активното ами и пасивното пушене "помагат".
Аз не пуша ама пък ходя много вечер по заведения, където е  запушено... Т.е. ходех. След последния преглед не ходя  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт