"Февруарче не е бебе вече, а е малко слънчево човече!" - 11та тема

  • 27 729
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Англия
  • Мнения: 1 015
Гледам схемата на зъбките от 1ва страница и ми се струва грешна, първите кътници излизат преди кучешките, нали?

# 31
  • NE
  • Мнения: 10 999
ana.ana Всъщност си права.  Явно съм се объркала като съм го публикувала през лятото.
Виж това. Според мен е напълно вярно, макар да няма пълна универсалност в избиването на зъбките.
При излязоха долен резец, горен резец, долен резец, горен резец. Blush

Последна редакция: нд, 08 фев 2015, 20:13 от Flower Fairy

# 32
  • Мнения: 1 416
Ами то всъщност информацията на първа страница е наполовина вярна, на снимката са показани точно първите кътници.

# 33
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте мацки!
Аз днес освен на шопинг  за Бобо се отдадох и на кулинария за него- не че иначе не му готвя де- нали не сме на кухня и си яде моите неща момчето, но днес му сътворих от тези овесени блокчета, рецептата за които сподели  newsm78 ми изв. ама не се сащам. Важното е, обаче, че ми се получиха и Бобо си хапна от тях, а и на мен и на баткото ни харесаха. Само ММ нещо ги отказа- не му били сладки- викам наръси си със захар, айдеееее, без претенции.  Joy Joy Joy А, и снощи накиснах в КМ овесени ядки- чудесна закуска се получи като добавих и бананче.  Дано се вижда снимката на десертчетата.
http://prikachi.com/images.php?images/774/7910774L.jpg

# 34
  • Мнения: 3 846
Безобидничкааа, честит рожден ден на още едно порастнало момиче Heart Eyes

колко хубаво, рожденни дни на дечицата да има да се празнуват Hug да ви е  здрава, да расте умна и щастлива  bouquet
минава днес една съседка да събира кинти за входа и като видя Бобака как ми се е окичил за крачола като мумун умозаключи: Растат децата, а ние остаряваме  #Crazy бе, не съм първа младост, но пък е важно как се чувствам... все пак Flutter

Последна редакция: нд, 08 фев 2015, 23:27 от bizi

# 35
  • Мнения: 1 416
Ох не можах да се сдържа ще оспамя, изскочи ми едно заглавие на мартенчетата "Мартече пълзи без страх, чака белобрадият дъртак"  Joy Е ние такива предложения не сме имали  Grinning

# 36
  • Мнения: 32
Наминавам да кажа, че темата е страхотна. Браво на мама Къти Simple Smile
и много сладки снимчици Simple Smile
Ние сме добре. Днеска за първи път детето видя сняг и ..... няма такава радост Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 2 130
привет, аз малко късно , но все пак да честитя на почти безобидна празника . Да ви е жива и здрава и много да ви радва  Hug
Честит рожден ден и  на бебе Камелиа и мама алегра. Да ви е жива и здрава   Gift

Къти мерси за темата  и усилията които полагаш за нас  smile3525

Аз днес си взех шишето което ми препоръча sunny:*kiss.. Тук имам аптамил, рекламни ми дадоха доста от бебе манията, та ще се пробвам тези дни по лека лека.
Много мерси на Мечева и Съни за съветите.  Hug

Flower Fairy , Sahasrara много хубави снимки, много сте сладки всички.

Честити кръщенета на Рали и Мони.

ta4i74  аз дадох рецептата за мюслито и аз също съм много доволна . Става ми винаги много добре и малкия много го харесва. А и ние си хапваме покрай него. Последния път направих с овесени ядки, сложих малко финни ядки от елда, оризов грис и тиква и ябълка. Стана супер. Баща му като го набара замалко нищо да не остане за малкия Simple Smile.

Ние тази вечер голям купон беше тук. Малкия такива танци удари Simple Smile. Аз готвех, а баща му пусна на някакви БГ награди за хип хоп музика ли беше не разбрах, но все едни такива ги пяха. Малее и това дете как почнеха да пеят и дига ръце и се почва едно махане с ръце и клякане , ама точно като някой рапър  Joy. Попиках ме се от смях. Та май хип хопа е нашта музика  за танци Simple Smile. А за спане виж като му пусна в колата Армин Ван Бюрен и однася на мига  Joy.

Айде лека от мен , отивам и аз да спя , че пак стана никое време.  Hug

# 38
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета  bouquet
Заповядайте на кафето


Промених снимката за млечните зъбки. Благодаря на Ана за поправката.

Момичета, понеже редактирах вече няколко пъти колажа, а това си е голяма играчка, моля за следващия колаж да изпращате снимките преди да е пусната новата тема. Не казвам, че ще откажа да добавя и да направя редакция, но си е играчка и ще съм ви благодарна, ако ме лишите от нея.
Благодаря за разбирането! Peace

Не разбрах хареса ли ви се така както съм направила на 1ва страница с Лили /1ви февруари/ и с Мони /5ти февруари/?
Напомням, че която иска да се добави обновена информация, може да ми пише на Л.С. височината и килограмите на бебчо на 1 годинка Peace

# 39
  • NE
  • Мнения: 10 999
Добро утро!


Къти Мерси за кафенцето. Heart Eyes
Големи премеждия са били на вашето ГС. Честито християнче. Важното е че сте здрави и пораснали с годинка. Hug
Гери Музикант викаш ще е Влади. Mr. Green Вили определено към рок музиката се е ориентирал. Joy

Според мен е готино да си пишем мерките на порасналите февруарчета. Може да няма уточнение че става въпрос за 1 г. Аз така го виждам примерно
Скрит текст:
5.02.2014 г.
Маноел 3690 гр,/53 см. , 10400гр./82.5см. – на мама мам@къТи 

# 40
  • Мнения: 2 141
Благодаря Флауърче Hug
Наистина имаше премеждия, но мина най-сетне Laughing

И така съм съгласна за надписа, само да получавам л.с. ама нямам Laughing

# 41
  • NE
  • Мнения: 10 999
Само да ти кажа, че ще се отчета на ЛС , но по-късно този месец защото нашата педи не прави ДК поради грипната епидемия в областта. Whistling

# 42
  • Мнения: 2 141
  love001 ок
Ама сега като казахте промени и ми се "играе" на 1ва страница Joy

# 43
  • Мнения: 275
Здравейте,
Прекрасна тема - много Валентинска Simple Smile , а февруарчетата я правят още по- прекрасна !
Благодаря за положените усилия!
Ние сме добре Simple Smile мога ли да попитам вашите Малчовци като заспят, по време на път, клюмват ли напред? Ние да. И се чудя дали столчето и е удобно?

# 44
  • NE
  • Мнения: 10 999
Според мен е от столчето. В нашето не съм забелязала да клюмва, а е спал и на дълъг път.
Ксиела Какво ви е столчето?

Общи условия

Активация на акаунт