Отговори
# 60
  • Мнения: 343
Здравейте мамчета  Grinning

Днес Валентинка е още по-добре и почти не кашля  Sunglasses Утре сме на консултация и тъкмо педито ще каже дали да продължаваме с лекарствата.
Снощи, както си ядеше и се разсърди и ММ я взе да я погушка. Застана с нея пред огледалото и я беше хванал на самолетче и като почна да се гледа в огледалото беше много забавна  Mr. Green Мяташе ръце, крака, смясе, почна да се оглежда в огледалото и ММ каза, че все пак е жена и освен огледало друго не ѝ трябва  Joy Joy

# 61
  • Мнения: 328
Да се запиша и аз в новата тема   bouquet 
Не съм писала отдавна, но от телефона няма как  ooooh!
И моя Марти пред огледалото само се разглежда и се усмихва  Grinning

# 62
  • Мнения: 428
Абе аз съм на мнение че мъжете на днешно време се оглеждат повече и се кипрят Simple Smile

# 63
  • Мнения: 592
  bouquet Оп да се запиша и аз! Simple Smile Ох не знам как действате с тия аспиратори за прахосмукачка.На мен до сега не ми се е налагало,но някак си неестествено ми изглежда да и натикам нещо в носа и да пусна прахосмукачката Joy

Моя приятелка го ползва аспиратора за носа със прахусмокачката каза,че е много доволна бързо и лесно било Simple Smile и докато разбере бебето какво става всичко е издърпала от носа му Simple Smile Мисля и аз да си взема ако се наложи недай си боже да имам  Peace

rosicp Благодаря за новата тема   bouquet Само малка промяна във теглото на Християн роди се 3180 гр не 2180 Simple Smile Благодаря  Blush Blush Blush

# 64
  • Мнения: 5 134
Не съм ви следила много тези дни, че и моята госпожица е с настинка: кашлица,  сополи,  пълна програма.  Хвана я от мен.  Вчера и днес е по-добре,  дано да е началото на подобрението,  че и двете се измъчихме.

# 65
  • Мнения: 226
Здравейте, момичета! Hug
Днес е хубав ден за мене! newsm44 Най- голямото ни момче има Рожден Ден! Да ни е жив и здрав и много щастлив!
Почерпете се макар и виртуално, за негово здраве.   newsm59  party023
Хубава вечер ви желая!  bouquet

# 66
  • Мнения: 843
Докич, да ти е жив и здрав. Много късмет  Hug

Елена, бързо да оздравявате  Hug

Митко също се заглежда в огледалото  Mr. Green

# 67
  • Варна
  • Мнения: 287
Ох, колко отдавна не съм писала тук, отне ми доста време да изчета всичко. Виждам, че и вашите бебчета вече искат да са постоянно на ръце, за да изследват света. Нашия от скоро иска да опипа и всичко, което е на масата, барплота, шкафа...много е сладък как съсредоточено наблюдава и опознава всичко  Heart Eyes
Дано оздавяват бързо всички, много ми е мъчно като чуя за толкова малки бебчета, които са болни. Стискам палци до дни да сте ок!

# 68
  • София
  • Мнения: 1 738
И моят е изследовател. Гледа любопитно, пипа, слага в устата, зяпа в телевизора. От 2 седмици е решил, че след баня ще плаче. Дере се като магаре и нищо не го успокоява. Четох, че може да е плач за разтоварване. Дано е така. Като си пореве 20 минути, после пак е кротък и добричък. През деня е спокоен - хапва, спи, играе. Надявам се да е кратък ревливия период, че ми къса сърцето 😔

# 69
  • при Дядо Коледа
  • Мнения: 220
Вече пропуснах няколко теми,но да се запиша при вас  Embarassed   bouquet
Ч.Р.Д. на рожденика!Да ви е жив и здрав!

# 70
  • Мнения: 343
Докич, да ви е жив и здрав, и много щастлив !

Елена, бързо оздравяване  Peace

# 71
  • Мнения: 1 831
то трябва 1 ден да ви изчете човек ....  bouquet

# 72
  • Мнения: 41
Здравейте,
Не съм се включвала в темите Ви по време на бременността, но ще се радвам, ако ме добавите във фейсбук групата си за бебетата. Моето е родено също октомври. Не намирам на кого лично да пиша и затова направо тук.

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 631
Здравейте мамчета. Днес бяхме на разходка и така. Пробвам вече през 4 часа да яде увеличих й на 5 лъжички и 150мл, за ся се засища - поциври малко на предното ядене ама не беше си изяла по предното и беше спала само 40 мин , и си изяде всичко в 16:00. Ще видим до 8 как ще е, дори водичка пропи Simple Smile надявам се правилно да постъпвам  трябва по някакъв начин да си промени режима на през повече време и реших че ако и дигна от 4,и половина на 5 ще е по заситена

# 74
  • Мнения: 343
Привет момичета Simple Smile

Днес бяхме на консултация и Валентинка е порастнала с 2см (вече 58см), но е наддала малко - само 600гр и вече е 5850гр. Надявах се пак на около 1кг, но нали е болна и не яде много последните дни, а и като прибавя проблемите с кърменето в последно време... няма как да качи повече на кг. Не ѝ биха ваксина, че не е напълно здрава и антибиотика ѝ остава до четвъртък, а сиропа за кашлица до неделя. Изтормози ми се милата с тия лекарства Sad Вече като усети, че ще ѝ давам лекарствата и почва страшен рев Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт