Възстановяване на изтрити снимки от фотоапарат

  • 4 189
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Здравейте,отварям тема и се надявам повече хора пишещи тук да ми помогнат.

Случи се така,че ни изгоря хард диска на лаптопа.Искахме да ни възстановят информацията най вече заради снимките на детето,но уви не става.
Единствената ми надежда е това да стане от карата на фотоапарата.
Намерих стари теми и видях,че има програми,но съвсем се обърках.Разбрах,че не трябва да е снимано с фотоапарата за да се възстановят.
Ние сме трили снимки,след като качим на лаптопа.
Има ли някаква програма да възстановя изтритите снимки?
Или някое фото студио да извършва такава услуга?

# 1
  • Мнения: X
Преди време ми изчезнаха снимки от компютъра заради пре инсталация. При цифровите фотоапарати дори и да е снимано снимките се запазват и вие можете сами да прегледате своя фотоапарат на ръка и да видите дали снимките който търсите са там. Помолете в някое фото да прегледат картата на вашия фотоапарат и да ви кажат какви снимки имате на нея но след като сте трили снимки то тогава
мисля че и програма няма да ви помогне. Когато снимки се изтрият от картата на телефона след като са качени на компютър няма как да се бъдат възстановени и на картата на фотоапарата ви.
Съжалявам че го казвам но има вероятност за безвъзвратно изгубени снимки.

# 2
  • Nice
  • Мнения: 946
Ако са запаметени на карта памет на фотоапарата опитайте тази програма DiskInternals Flash Recovery

Лятото картата памет наа телефона ми се развали и снимки които имах на нея ми изчезнаха, програмата възтанови всички снимки които някога бяха съществували на картата. Беше малко объркващо защото възтановява снимките в няколко формата и после вие трябва на ръка да изтриете тези които не са в нормален формат. Но все пак върши невероятна работа, около 2500 снимки бяха възтановени за 15 минути.

# 3
  • Мнения: 455
Благодаря много!  bouquet
Ще пробваме като ни върнат лаптопа,че за персоналния компютър нямаме четец на карти.

# 4
  • Nice
  • Мнения: 946
https://www.youtube.com/watch?v=b25UwmDJP_8

още една програма

Дано да си възтановите файловете  Wink

# 5
  • Мнения: 68 649
Занесете лаптопа и фотоапарата на някой, който разбира от компютри..

Аз при прехвърляне на снимки от фотото на лаптопа, нещо изчезнаха и на двете места.
Панирах се...занесохме ги на едно момче, което се занимава с компютри.. Peace
Не рискувай сама , ако не си наясно.

Оправи ги, незнам как, но се появиха....

# 6
  • Мнения: X
Мисля че снимки изтрити от фотоапарата и от компютър няма как да се възстановят   bouquet

# 7
  • Мнения: 14
Има шанс Simple Smile!

Има много програми които могат да възстановят снимки дори от форматирани карти памет.

Пример за такива е Recuva или Easy Photo Recovery.

Могат да се възстановят заради това, че когато изтриете файлове или форматирате картата памет, те не се изтирват физически, а мястото (секторите) където се намират се маркират от операционната система като празни и готови да се записва друг файл там. Докато не запишете нещо друго отгоре върху старите файлове, шансът да се възстановят е много голям.

# 8
  • Мнения: 455
Благодаря на всички за менията!  bouquet
Успяхме да възстановим една част от снимките,най вече от новия фотоапарат,но от по стария по малко снимки се възстановиха.
Доволна съм и от това. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 21
Здравейте, днес ми изчезнаха снимки и то доста от телефона. Предполагам, че са изтрити по някакъв начин. Моделът е Самсунг Галакси А3. Някой може ли да даде съвет как да ги възстановя? Cry Sad Confused

Последна редакция: ср, 06 яну 2016, 01:39 от v_mars

# 10
  • Мнения: 1
Най-важното е, докато търсиш начин да си възстановиш снимките да не използваш паметта за нищо друго!
Файловете, обикновено не се трият физически, а изчезват от... каталога на самата памет. Но всяка активност по картата от тук насетне може да ги затрие и физически.

Поздрави,
Бленда.

# 11
  • Мнения: 2 774
Случвало ми се е със старото Сони. След 1-2 рестарта снимките се появяваха. Пробвай, ако не си, дано се получи  bouquet

# 12
  • Мнения: 1
здравейте аз ползвам тази   Recuva

надявам се да не нарушавам  правилата на сайта  линк към програмата
https://www.piriform.com/recuva

Общи условия

Активация на акаунт