"Под елхата таз година и за Февруарче подаръци ще има" - 9-та тема

  • 27 851
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 141
Добро утро момичета Hug
Безобидничка  Heart Eyes мерсаж за кафенцето Hug честито ви изправяне
Нели Heart Eyes стискам палчета Hug най-малко с 4ка да се прибереш  bouquet
Гери Heart Eyes хайде вече и ти да си поспиш, стискам палци да е тази вечер Party
Сестро Мечева  Heart Eyes и аз съм същата с тея анимации  ooooh! мъжа ми ми се смее, че гледам повече от детето  hahaha еми обичам ги детските филмчета - невинни, смешни и не натоварват Crazy а най са ми слабост игралните приключенски Rolling Eyes с разни феи, дракончета и т.н. Joy Ужас, не ми се смейте много Laughing

# 31
  • NE
  • Мнения: 10 999
Къти Ние с мъжо сме видни любители на всякакви приказни и фентъзи жанр. Peace
Безобидничка Не знам как е Диди, но Вилито не се спира вече и само се катери. Crazy

Мойто диваче ми е раздрало едната гърда цялата като не ми дава да му изрежа ноктите. Ако имаше и зъби да хапе направо не ми се мисли. Ходя все едно имам новородено кърмаче и тепърва се учим да се кърмим. ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 471
Добро утро!  Hug
Мечева-много ме развесели с твоите телефонни приключения и особено с бизнес плановете ти!  hahaha Не може да ви се отрече-страшно сте креативни с твоята половинка!  Mr. Green
Безобидничка-и ние сме в клуба на ранобудните тази сутрин!Малката се събуди с усмивка и желание да ми танцува върху главата,а като за капак ме ухапа по корема!  #Crazy Ужас,отглеждаме си някакво диво животинче вкъщи!  Joy
Нели-успех на изпита!  Peace

Тази сутрин за първи път и дадой юфка-много и хареса!  Wink
Да ви кажа-вчера купих от ДМ някакви нови кърпички,които стават и за лице и за дупе!Много са хубави-големи,мекички,с хубав лек аромат и не са много мокри!  Peace http://www.dm.de/de_homepage/babylove/produkte/babypflege/wasche … -waschlappen.html
Днес сме на прощъпулник на едно момиченце-тя е на 1 г. и 4 месеца и проходи преди 10 дена!  Grinning Не бях сигурна какво да и взема за подарък и купих една топка с принцесите на Дисни,блузка и малко коледна украса за вкъщи!  Crazy

# 33
  • Мнения: 599
Добро, мацки!
Безобидничка, мерси за кафенцето.  Hug Кви са викаш тия емоционални дупки, дето си са Фърлила в тях?  newsm78  Не бой са, дУшо, много сме, силни сме, шта извадиом от тях  Wink Въпреки, че кат са замисля, по това време на годината и мене ме наляга депресия и черни мисли. Ама тва щото от всеки канал по тв, от всеки ъгъл и магазин се чува Джингъл белс. От ноември! Та, в такива моменти ми иде да са превърна на Чък Норис и на натръшкам няколко случайни гражданина, за дето участват активно в световната Коледна конспирация за промиване на мозъци.  Thinking Ама ми минава бързо, нали помня като асансьор...
Заповядайте, мами, отворени сме към инвестиционни предложения Grinning  Joy
НинЖата снощи заспа към 1, И се събуди в 6 - свеж, на росна китка. Ама аз съм препикано мушкато  Tired Лошото е, че май нещо почва да кашля  Thinking И май май, аз съм си виновна, щото вчера май сме прекалили със събирането на студ... Дано се окаже, че греша, ама на няколко пъти кашля тая сутрин. Попарата ни бе 100% игнорирана, та си цокна млекце. Попарата си я изядох аз. Ама задобрявам, все по-вкусна ми се види Grinning A вчера ММ лакира едни столчета на терасата (затворената) и като мих сутринта съдовете, май малко са понадрусах от изпаренията. Сега виждам звуци Grinning  Joy  hahaha И малко ми меки колената, ама нема нищо, ше мине. Важното е нинЖата дан са надиша, че той както си е по рождение като на 2-3 Ред Бул-а, не знам кво ше е положението ако са и надиша с изпарения. Ша става на космическа совалка освен.... Ма аз за туй нещо категория нямам. Да са оправя баща му.
Аз от няколко дни се каня да ви споделя нещо, ама нА, нали съм патка, все забравям. Купих една млечна каша, пълнозърнест овес с ябълка и ванилия. Мноооого добре се прие, чак не очаквах да му хареса толкова, имайки предвид колко е злояд. Много хубава кашичка Simple Smile
Та, ако някоя мама иска да си опита късметЯ, ето я: цък тук
Туй то, за сега. Изписах си квото ми бяха събрали мозъчните гънки.
Хубав ден, мами  Hug

# 34
  • Мнения: 2 431
Здравейте, мами! Simple Smile
Няма как да не почна с Мечева и бизнес-плановете ѝ.  Mr. Green Ей, жено, ако те познавах преди 6-7 години, когато се потих цял семестър над един бизнес-план за университета (Нели вероятно знае за какво иде реч  Wink, като се върне да почерпи, сигурно ще сподели Simple Smile), щеше да ми е по-леко. Сега ме е яд, че не ви прочетох преди 10 минути, докато ММ си беше още вкъщи, за да му споделя и на него.  Joy
Иначе тая каша е много яка, аз бях взела 3-4 наведнъж като почнахме кашите, тази първа свърши. Пак Мечева, като чета всеки път за тази попара, винаги благодаря на Рали, че си я изяжда, че както постим с ММ, не знам как щях да понеса изхвърлянето на такава вкусотия...
Злати, дай да си се посмеем заедно, на мен любимото ми са екранизирани приказки, а на ММ - фантастиката.  hahaha hahaha hahaha
Съни, мерси за инфото за кърпичките, аз нали съм фен, ще ги пробвам като свършат тези от Памперс (още веднъж благодарности на Безобидна за офертата преди време   bouquet)
Elefteria  Heart Eyes Hug

# 35
  • Мнения: 82
 Здравейте снежанки и малки джудженца-непослушковци Close-mas:
пиша през тел.и целя буквите по един час, та няма да мога да спомена всички по именно, а и не запомних много, та каквото се сетя,няма да се сърдите нали Heart Eyes
Страхотна тема Къти!  Hug И аз много обичам такива филми особено но Дисни, а и с малката много гледаме анимациите от типа на Мадагаскар и Таласъми ООД.През деня дават винаги по HBO и  HBO comedy и понеже са много цветни и ги гледа,а другите детски канали като Cartoon-а не ги отразява грам.
Ируканджи-както винаги много ни забавляваш!Понякога направо се чудя от къде ги измисляш тия лафове като с бомбата дето натръшка другите майки, много точно попадение  Joy
Нели успех,стискаме палци!
Честити зъбчета и месечинки,а коледните февруарчета са страхотни!
 Събуди се малката,айде до скоро и ни обръщайте внимание на техническите грешки! Hug

# 36
  • Мнения: 2 141
Ако не ви е срам, оставете Димитко сам на колажа Crossing Arms Laughing
Бързо някоя бебе-мацка да се яви до него baby_neutral Laughing
Лека вечер от нас момичета Hug

# 37
  • Мнения: 599
AН тъй, да сме наредени и ние при хората, нищо, че мойто не е дете, а маймуна Grinning Ееедин час се опивам да го снимам. И накрая - заешки муцуни ми прай  Crossing Arms Ей тъй, да го излагам, за туй така да стои на колажа. Да са научи, че кат са снимаме, тря да са внимава в картинката. Тва де, в телефона. Ся, да ви кажа, че ММ реши че ше готви. Само при мисълта ми се ви стомаха. МанЖата убава, баш Фкусна. Ама като влезнах в куФнята ми идеше да ревна. Все купички, панички, лъжички и бъркалки дето имах - всьо е омазано и лежи безпомощно в мивката. Тъй като гледам, съдове ще има да мия до след нова година. Та... солено ми излезе вечерята  ooooh! А все се заричам, да не му давам да готви  Banghead
Как да е. Ние май, даже не май, ми направо си кашляме. Утре ше го водя на шаманя, да видя какво ше пророкува.  newsm78
Туй то. Лека ви нощ. Аз отивам да мия съдове...  ooooh!

# 38
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте, момичета! Аз докато се наканя да пиша, и вие тук в празничната тема сте отхвърлили 3 страници!
Браво, Къти, супер тема и супер бебоци!
Момичета- изв. картичките получавам, но с времето не се оправям да ви благодаря поименно. Изв.  Hug Иначе и за писане не остава време- та и аз пращам на порции, и затова изв.
Честити зъбки, честити стъпки и честито коте- Нели, искрено ти завиждам - аз като дойдох във Варна си оставих котката, и още ми е мъчно за нея.  
При нас нищо ново- хапка, пийка и спане, и лудееене, но с мярка- пу-пу. Днес бяхме на гости на моя вуйчо, и Бобо се представи повече от добре- показа си програмата- думичките си каза, изръкопляска си, и си легна в кошарата, оставена на вуйчо за внучетата- и си заспа спокойно, а ние спокойно се видяхме с роднините. Иначе тук времето се затопли и се разхождаме винаги, когато можем.
За праха- ползвам Тео бебе и омекотител Коколино. Ноооооооооо ... и аз май вече от 3 месеца смесвам понякога нашето с неговото пране и ползвам нашия перилен препарат. Нямам проблем с това.  
Някоя мама беше дала целина - и аз давам поне от месец- на седмицата по веднъж- главата на целината- сварена и пасирана.
Друго не се сещам. Главата ми е... куха вече- снощи на банкет, днес на гости, мнооого ми дойде. Сложила съм дребния да спи, и като заспи си лягам и аз.
Хайде лека ви нощ!
И да напълним темата с хубави моменти с нашите бебоци!
 

# 39
  • Мнения: 1 096
Къти,прекрасна коледна темичка  bouquet

Много се радвам,че преди няколко дни Сахасрара позвъни на вратата ми в ролята на снежанка Simple SmileМного е мила и ми стана толкова приятно.Дано да имаме възможност като се стопли да се разхождаме с бебоците ни

Ние пък макарони,кус-кус и други такива не ядем.Днес направих поредния опит и отново не се прие.

Ще ви чета утре,че нещо сме мрън-мрън цяла вечер

# 40
  • Мнения: 591
ДрастЕ!  Hug
Минавам набързо, че съм дроб съм  Mr. Green Мойту днес ме изцеди откъм сили. Сега спи и аз ще се опитам да легна рано днес. На вечеря пак не и стигна кърмата / мааалко, но не и стига/, но отказа твърдо АМ - муси се и плюе и си поиска водата  newsm78. В 15ч пак се кърмихме и гърдите ми преливаха..а де!
Маги, и ние кус-куса и спагетите не ги уважаваме.Пробвах единия ден кус-кус с плод и се изяде.
Прах за пране до сега само Тео алое, ако няма взимам лилавия.Само веднъж съм взимала Рекс бебе. С на Бобо дрехите пера моите пижами и кърпите за кърмене.
Днес ми донесоха прясно, прясно телешко - сварих, пасирах и бам във фризера. Даже още утре ще и направя с грахче  newsm53
Мечева, страаашни сте вие с ТМ. И малък Мечев и той опасен.  Joy

малко объркано пиша и не подред, ама кот се сетя  Embarassed
Оставям ви и ви пожелавам ЛЕКА нощ  lovekiss Sleeping

# 41
  • NE
  • Мнения: 10 999
Мойто дете не спа от 11 до 18 ч. и буквално след около сто пъти опити да заспи и заспа в стола за хранене. Още спи без да съм го къпала и преоблякла. Чудя се кога ще започне купонЯ. ooooh!
При нас телешкото хич не се хареса, хем давам с батат, който обожава. Но пуйката много я тачи. Явно харесва по-сухо месо.

# 42
  • Мнения: 3 846
Момичета, благодаря за споделеното за праховете за бебчовци Hug
Мечева хубаво е че те има Hug идеята за инвестиция е повече от гениална, бройте ме у кюпа Peace
Къти, на дърти години ММ само ми се смее като седна на земята пред ТВ и зяпам някое анимационно. От дете си ги обичам и си гледам Crazy
Флауър, режа ноктенцата докато спи малкото, че е много любопитен и не мога да го удържа с ножица в ръката, брррр ooooh!
А като го храня, от няколко дни насам посяга към лъжицата и иска сам да си я слага в устата. Всичко , което съм гребнала преди това отива по очите му, косата, дрехите, в носа, където полети и залепи  ooooh! при вас как стои въпроса  newsm78

Да си помрънкам ли ?
Скрит текст:
Ииииии, нощ n-та с 2 часа сън...мъчно ми е за дечко, спи 20-30-40мин. вечер като уж го приспя и мяууууу. Мрънка и после реве. Кажете, че са зъбите вече, моля Praynig той си се буди нощем, вечер като го приспя също се буди по 1-2 пъти докато се унесе добре, но от няколко дни, известно време..., направо не ще да заспи, що?и аз шъ ривъ с него веч Confused

Последна редакция: нд, 14 дек 2014, 23:44 от bizi

# 43
  • Мнения: 932
Ааа... Последният път изрязах 15 от 20 нокътя с бейби тв. Първите пет минаха гратис. Залисваше се досега, забавляваше я много действието, но преди два дни направо беше пощуряла. Та май и аз ще им пиша благодарствено писмо.
За макароните някой казваше. От сравнително скоро ги отразява. Преди съм предлагала и спагети - не ще. Ама си натиска сега с масло и сирене плазмон номер 6.
Ще я видим тази каша през следващата седмица, дето я ядат нинджите.
Дано всичко е наред с Димитко!
Има и още... Ама съм аут... Толкова дълъг и емоционален ден отдавна не е било.

# 44
  • NE
  • Мнения: 10 999
А добро утро!
Ние нали заспахме в 18:00 ч. и се събудихме окончателно в 6:30 ч. Party



Маги И ние не сме по италианското. Нищо не минава преди Вилито и правя само каквото обича.
Бизи На мен ми звучи като зъбна драма. Дано скоро мине. Praynig

И мойто е подивяло. Сега се катери по конвектора, а той работи. ooooh! Става все по-весело и далеч не толкова лесно. Crazy
Дядо Коледа за Вилито ще му подари буйки attipas. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт