МАЙско бебе се вълнува, първа Kоледа празнува

  • 27 186
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 855
Момичета, мерси за обясненията. Гледам тука в обясненията на бг.мама някакви сайтове със снимки. От тях ли взимате разните закуски и торти?

# 46
  • Мнения: 417
Взимам директно от  google  Peace

# 47
  • Мнения: 206
Добър ден     bouquet  bouquet
и ние спим неспокойно постоянно се върти мрънка охка и ако не стана да и зложа бибата се стига и до рев. Аз сложих елха и на входната врата венче така има за всички по малко за нас вътре елха за комшиите които се качват пеша венче. Преди 30 мин заваля сняг и съм много щастлива дано и да натрупа за по празнично но пък минат ли празниците да се маха че ми е гаден след това.
За обяд и направих домашно пюре от пиле картоф и морков много и хареса направо се учудих че яде, купените с месо не ги харесва дали изяжда 70мл. Днес Дари получи нов подарък басейн с топки е няма такава радост направо се чуди коя топка по напред да влезе в устата 1 час не съм я закачала та тогава и направих пюрето.

Вчера ходихме до пикадили и там видях майката която цяло лято ми повтаряше да давам на детето кисело мляко че от АМ им пораства ли главите голями(нейното дете е с 16дни по малко а видимо е с по голяма глава) та изуми ме това че ми дава пуканки от типа "Зайо Байо" как може та в това няма нищо истинско.

# 48
  • Мнения: 11
Здравейте МАЙчета   bouquet
от известно време ви следя и реших, че новата тема е подходящ момент да се включа   Embarassed.

Аз съм майска мама на бебе Даниел, роден на 23.05 , 4кг. , 52см.

Гледам коментирате наближаващите празници. Тази година и аз съм особено ентусиазирана, но още не успявам да стигна до украсата. През уикенда мислим да се заемем с малко въвеждане на ред и украсяване в къщи, а и има едни курабийки , които отдавна не съм правила и все се каня(вече им е време).
Ние последните дни сме нетърпими  денем и нощем се буди все повече,но като гледам доста бебчета са така. Дано да мине по-бързо този период и да се насладим спокойно на празниците.

# 49
  • Мнения: 300
Добре дошла pavi11 Simple Smile Темичката ни е чудесна.
Ние тази Коледа ще сме на гости при нашите. Голяма ваканция ще си направим - от 20 та чааак до догодина Wink А за НГ на ММ техните и те ще идват на гости, че освен ваичко друго ми е и юбиляр. И на същата дата(31.12) преди 3 години, получих и предложение за брак. Та много празници ни се събират Simple Smile Вече нямам търпение...
Коледа е любимият ми празник Simple Smile

# 50
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Здравейте мамчета, гледам вие пишете ли пишете, а аз нямам време да се обърна напоследък. Малката голям нервак е станала, постоянно някой или и пречи или не й обръща внимание. В неделя се събуди към 3, валеше силен град и явно от шума, разсъни се й реши че трябва да ставаме да си играем.  #Crazy В понеделник бяхме на преглед с фъстъка, станала е 72см и 8515гр  Rolling Eyes голямо момиче е. Казаха никаква проходилка, докато не започне да лази и да се изправя сама. И в БГ ли е така?
Питах за прегледите, ехограф и изледвания на кръвта и урината - веднага последва въпрос защо, след като обеснихме ми казаха, че тук няма такава практика и никой няма да се съгласи да е прегледа на ехограф без причина, а за кръв и урина се взимали ако има някаква инфекция, температура, не наддава или има някакви проблеми. Засега ударихме на камък, но пък прегледаха е, понатиснаха е тук там тя се разпищя, като цяло казаха, че всичко е наред и да не мислим глупости Laughing Определено системите са различни, ааа и хубава новина за детската  Joy ще спи в количка ако кажем ние  Joy
Ами това е мамчета днес от рано съм си вкъщи с малката, че тати е зает. Отивам, че певицата пак наддава глас Joy Лек и усмихнат ден, а и между дрругото ние сме украсили от средата на ноември Joy Коледата се вихри от рано тук навсякъде украси.

# 51
  • Мнения: 417
Добре дошла при нас  pavi11    bouquet
djufinka аман от луди и разбиращи беее...ама то за това се казва - всеки луд с номера си  Close
Тази  Коледа заради дребния така съм се ентусиазирала и ми е мерак - нали му е първа  Heart Eyes
А и като за първи път на бъдни вечер и коледа ще се събираме вкъщи и като добрата домакиня трябва да се представя подобаващо.   chef А и по принцип кулинарията си ми е слабост и го правя с голямо удоволствие  Flutter
  Genni голяма мома си гледаш  baby_neutral  Аз ти казах за изследванията да изсимулираш оплаквания  че предположох като ги описваш че няма да пуснат доброволно, ама нищо де.
Аз пък днес едвам го издържам малкия певец. Това пищене напарво ме съспва. Ейййй не млъква и само пищи ама чак кучето иска да се метне през прозореца или идва да си запуши ушите бутайки се в мен. Имаше за малко затишие докато се занимаваха заедно - то беше близане, щипане, дърпане...тео се опита да и налапа ушите  hahaha тя му даваше лапа..абе скици  Joy Всичко хубаво ама като свършиха пак се почна с писъците.  Twisted Evil И сега в люлката пак ...иде ми да го изкарам на чист въздух ..ама до кофите  #Cussing out

# 52
  • Мнения: 855
Уф, голям карък, голямо нещо. Нямам 'десен бутон на мишката' на таблета и не мога да се справя с взиманетп на адреса. Харесах една ягодова торта да ви почерпя, че имам имен ден, ама не ....
Pavi11, здравей! дано скоро.да започне да спи малкият господин.
Чудя се на разни откачени майки. Тия зрънчо, мрънчо са вредни и за големи деца, а да го дааваш на бебе - просто нямам думи. То сигурно и аз не съм в ред и прркалено предпазлива, ама се ми се струва,че има едно средно положение.
Нищо не съм украсявала. По.принцип.правя.само елха. Миналата година ми подариха и една висяща и светеща.звезда, на която малката вероятно ще се радва, но все не мога да намеря време да я извадя. Мислех да купя някакви лампички, че и те ще я впечатлят, но дано не си остана с мисленето

# 53
  • София
  • Мнения: 529
Привет, привет,

Добре дошла на пави11   bouquet

Ееее, много коледен дух имате. Чак ви завиждам леко. Ние още нямаме елха иукраса, но ще направим де. За нас сигурно бихме и пропуснали, но детето, пък и тази година гостито ще е вкъщи, та няма да се излагаме. И без това уговорката е от нас терен, от другите - готвене   Mr. Green

Ходихме и ние днес на консултация и сме отслабнали. Милото след диетата излиза, че е седяло гладно цял месец. Тия лекари  #2gunfire Еми няма да ги слушам повече.
Е, Лилиан да не се притеснява - все още сме по-тежки от нея  Grinning

Анп, в зависимост какъв ти е таблета, има начини. Пробвай да натиснеш и задържиш върху адреса - дава ли ти опция да копираш? Изобщо как копи пействаш с твоя таблет?

# 54
  • Мнения: 855

Ура! успях! да ви е сладко!

# 55
  • Мнения: 1 557
zeldelina, линкът за салфетките във формата на елхички не се отваря, но аз правих два вида миналата година, не бяха никак трудни, но отнема време, въпреки това ефектът си заслужава. Ние също пищим оглушително, понякога имам усещането, че ще ми се пръсне главата от поредният писък, но ние сме така отдавна, беше забравило, но от седмица започна с нови сили Laughing.

djufinka, не ги разбирам тия майки, но съм виждала много пъти малки бебоци да хрупат царевични пръчици, преди не ми е правило впечатление. Миналата година на един колега жената, даваше на 7 месечното си бебе да си хапне от нейният сладолед, тогава изобщо не го отбележих като нещо нередно, но сега не мога да си представя да дам на моето бебе Stop.

pavi11, добре дошла!

Genni, твоята госпожичка е по-тежичка от моята, ние сме само 8, мислех, че ние сме най-пухкави от момиченцата, ама се оказва, че имаме конкуренция Grinning.

anp, честит имен ден  bouquet! Желая ти много здраве и любов, и много да те слушка малката сладуранка!

Последна редакция: вт, 09 дек 2014, 20:19 от mishka88

# 56
  • Мнения: 300
Честит празник anp   bouquet
И ние пищим доста. Мн ми е смешен как започва да говори и да пищи на бебовците по рекламите. А в неделя преди да пътуваме, ходихме да си вземем довиждане с братовчедка ми и дечковците. Иван и Нели такъв разговор си дръпнаха. 5 мин се разправяха нещо Grinning

# 57
  • Мнения: 417
mishka88 явно се приема като реклама и за това не се отваря, за това го пускам така :
woman.---/n/sgunete-salfetkite-si-vuv-formata-na-koledno-durvo.37049.html
anp честит имен ден - с пожелание за прекрасен празник bouquet
PS-  е не става линка- блокира го по някакъв начин ...нищо де копирайте това  в  google  и ще излезе : sgunete-salfetkite-si-vuv-formata-na-koledno-durvo

Последна редакция: вт, 09 дек 2014, 19:51 от zeldelina

# 58
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Зелделина, реших да не лъжа за здраве, особено за Лили, щом такава е практиката ще се придържаме, пък живот и здраве догодина лятото като се приберем може да й пуснем едни изследвания.
Тарталета не подлагай Макси на диети, все пак знаеш че сме едрички Sunglasses
Мишка, всъщност нашата не е от много пухкавите, по-скоро е височка и растем главно на бузи Joy
Мамчета, в събота взимахме някои дрешки вече сме на размер 80 Joy роклите много бързо укасяват при нас.
Тарталета специално за Макси ще направим фотосесия с рокли Joy Взела съм една официална за нова година, ММ каза че не съм наред newsm78
Ех, пак ги е вдигнала тия ръце, чака слугата й да я вдигне на разходка из стаята bowuu Тук се заредиха пак тия дъждове, като започне със седмици не спира  Cry
Хайде лека вечер, шефа ме вика вече

# 59
  • Мнения: 855
Genni, и аз не съм наред по стандартите на мъжа ти. И Д.има рокля за Нова година и отделно момичешки дядо Коледен костюм. Както и още една камара роклчкки и сукманчета.

Общи условия

Активация на акаунт