Ето време не остана, на Коледата да се радва Oктомврийче с мама!!!

  • 28 905
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 428
Цвети и аз мислех че Никол има запек защото се изхождаше на няколко дни веднъж но акото и е меко. Докторката каза че до пет дни било нормално стига акото да не е на твърди топчета. Аз също съм на мнение че е трудна работа червата да станат лениви и моя син доста термометри отнесе в дупето пък сега нищо му няма ходи си редовно. Сега Никол също съм я пробвала с термометър но неиска. Пробвах с вода от варени сушени сливи направо се скъса от колики голям кошмар беше и пак не се изака но аз съм спокойна щом и е меко акото. А за това че я боли когато ака това е от коликите. Никол така ревеше като имаше колики а сега по няма и пак ака през ден а не реве.
Слънце айде готова си за още едно Simple Smile. Аз още несъм ходила на гинеколог но да ми свърши и тогава.

# 31
  • София
  • Мнения: 477
Ако акото не е на топчета е напълно нормално даже и до 7 дни да не се изхожда. Правете упражнения на коремчето, кръгово поглаждане по посока часовниковата стрелка и свиване на коленцата към коремчето няколко пъти с леко притискане. Не си тровете бебенца с глупости Wink Вземете яжте кивита, круши,райски ябълки и овесени ядки и ще ги прокара. Има си такива периоди.
След днешната консултация 2месец без ваксини,6100,58см. Предполагам сме едни от най-едричките бебета, ама папа си момчето Simple Smile))

# 32
# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 117
Здравейте!
Оххх, тези колики нищо не ги облекчава...капки, друсане, чайчета Shocked С моето момче се борехме цяла седмица с коликите, но без успех. Направи и лека херния от реване. То не е Колийв, Инфакол (малко помогна в интерес на истината), копър, анасон, Еспумизан ooooh! ooooh! ooooh! Явно ще минат сами.
Днес ни биха ваксините - 5 валентна в едната ръчичка  и Пневмококови инф. в другата. Към 20 ч. вдигна температура 36.9. Педиатърката каза, че до 37.5 е нормално да вдигне и ако е повече да дам 3 мл. Нурофен. Милото ми човече Sad

# 34
  • Мнения: 24
Здравейте, момичета! Доста време Ви четох в бременната тема и така и не се включих, но тук се разписвам. Моля да ме впишете на първа страница - терминът ми беше на 3.10, но родиха на 23.09 - госпожица - 3,400/50 см  Heart Eyes За сега е сравнително спокойна, май дори и коликите, които си бяха слабички де, поотминаха  Grinning

# 35
  • Мнения: 281
 Добро утро и ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН, на всички празнуващи мами и бебоци. Носете имената си със здраве и гордост.   bouquet
 Вижте само по кое време ви пиша, но на Еми сега й се играе много. Хапна в 3 ч и от тогава е едно ритане, подскачане, хилене....играчките в кошарата буквално летят на ляво и на дясно и аз какво да правя, чакам я да се поумори че да спим  newsm17. Вече дори и не ми се спи  Joy и си мисля само за наближаващите празници   madnoel.
 Хубави почивни дни на всички

# 36
  • Мнения: 343
Добро утро и от нас  smile3534

Честит имен ден на всички бебоци и мамчета, които празнуват днес  newsm51 Желая ви много здраве, щастие и късмет !

Не смея да се похваля, ама Валентинка си спинка цяла нощ сладко и сега хем яде, хем спи  Sunglasses Ох дано това е края на тия колики Praynig Praynig

Ани на мен нещо хич не ми е коледно, а не знам защо  newsm78

Забравих да се похваля, че в сряда бях на козметик и се почувствах за 5 минути като нормален човек. Каня се и на фризьор и маникюр до ходя, ама това на 19-ти, че ще сме на банкет с ММ  Party Party

# 37
  • Мнения: 843
Добро утро, Честит празник на всички именници!   bouquet   Hug

Бебо заспа трудно заради коликите, но 6 часа сме спали наведнъж.  Simple Smile дано отшумят тия колики вече  Praynig
Хубав ден от нас  Hug

# 38
  • Мнения: 192
Здравейте мамчета!
Честит имен ден на всички малки и големи именици днес! Почерчете се и за здравето на моя татко, който също празнува днес!

Роси, мерси за новата тема, чудесно е заглавието.  Peace

При нас коликите не са много силни и успяваме да поспим. Дано не се усилват, вчера определено бяха по -силни, ще видим днес как ще е.

Хубав ден на всички!

# 39
  • Мнения: 428
Добро утро мами. Днес моето Николче има имен ден. Пожелавам и да е здравичка и мнооого безгрижно гукане и по бързо да и минават коликите. Честит празник и на всички мами татковци и дечица именници.
Днес на никулден се украсявало елхата та и тая работа трябва да свършим.
Много тежка нощ изкарахме и ние уж почти бяха спрели коликите а от два дни кошмар и нищо не помага и се чудя ако и дам нурофен дали няма да я облекчи нали е за болки.
Докич хич недей да будиш детето нощем то си знае колко да яде. И как увеличаваш грамажа на млякото мойта пикла откакто се е родила яде по 90 милилитра и неиска повече а вече сигурно е пет кила и половина.
Ние вече сме на памперси тройка Малко са големи но пък двойката са ни вече малки. Колко струва един памперс в България тук на промоция излиза 12 цента единия иначе е 15.
Хайде весел празник на всички и да са ви вкусни шараните. Ние ще сме на друга риба че тук няма шарани но каквото такова Simple Smile

# 40
  • Мнения: 146
Здравейте мамчета!
petynapetina ,4erveno6iika честити ви именници.Да са живи и много здрави  Heart Eyes
Днес и ние прануваме!Малкото ни слънчице Никола празнува първият си Имен Ден!Много се вълнувам Blush  Blush За следобед съм организира и парти   bigdance2

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 631
Честото на всички именнци! Със здраве да си носите имената:))) ние снощи бяхме на рд и се прибрахме към 1 и наща мома ни чака хаахах не спеше и после заспа и чак в 8:30 съана яде спинка и ся пак в 11 яде и ся спи дори таткото е приспа с милувки и тя св унесе хахахха а мен ме побърква през седмицата от носене и дундуркане

# 42
  • Мнения: 343
И ние вече сме на трети номер памперси на пуфис шарените гащи  Joy Много съм доволна от тях  Sunglasses иначе и нас са ни малко големи. Не знам колко струва един памперс,ама пакет 78 бр на пуфис е 25 лв.

# 43
  • Мнения: 226
Добър ден !
Честит Имен Ден на всички малки и големи именници! Да си носите със здраве името! baloni newsm51

# 44
  • София
  • Мнения: 477
Честито на всички именници!

Общи условия

Активация на акаунт