Колко пъти в седмицата пускате пералнята???

  • 17 167
  • 236
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 668
3-4 пъти в седмицата . На ръка изобщо не пера !  Hug

# 46
  • Мнения: 1 446
Максимум 5 перални седмично. На ръка не пера.

# 47
  • Мнения: 14 133
Спокойно!!!И аз съм от перящите всеки ден "откачалки".Не мога да търпя да има нещо неизпрано.

# 48
  • Мнения: 396
3-4пъти минимум!

# 49
  • Мнения: 992
Аз пера 2-пъти в седмицата, но ние сме двама човека(скоро ще станем 3), но като се роди бебето ще пера по- често, защото ще се събират повече дрехи.

# 50
  • Мнения: 953
Успокоих се, че не съм сама, доста се чудех само аз ли съм такава маниачка. Благодаря ви момичета.

# 51
  • Мнения: 1 930
Поне 5 пъти в седмицата, Пепа върти  wash

# 52
  • Мнения: 223
аз на ръка не пера, а пералнята я пускам различна - понякога може 2-3 дни да не пусна, друг път се случва да пускам по 2 на ден. средно 4-5 перални в седмицата.

# 53
  • Мнения: 1 107
5-6 пъти.

# 54
  • Мнения: 2 125
Всеки божи ден пускам пералня, събота и неделя даже съм стигала до 3 перални на ден #Crazy Shocked #Cussing out
На ръка - мноооооого рядко Crazy

# 55
  • Мнения: 291
Ами ние сме само двама и пак много дрехи за пране ми се събират, през почивните дни и аз пускам по две перални на ден, на ръка не пера. Но аз имам проблем с мястото за простиране, все не ми достига....

# 56
  • Мнения: 625
  Рядко пропускам ден Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 596
Различно - през ден, а когато са повече дрехите и по два пъти на ден  ooooh!

# 58
  • Мнения: 6 904
Веднъж в седмицата Laughing Но живея сама. Пускам чаршафи, калъфки, пижама, кърпи и чорапи. Блузите си ги пера на ръка през седмицата. И като се съберат 2-3 чифта дънки пускам с тях пералнята.

# 59
  • Мнения: 505
Мисля 3 . На ръка пера моето бельо,че дантела и други фини тъкани стават на г*з в пералнята ,колкото и да е  хубава и да има програма за такива дрехи

Общи условия

Активация на акаунт