Мързеливи красавици - 38 /Пролетна/

  • 75 419
  • 595
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 596
Здравейте и от мен  Hug
Аз съм къносана от вчера. Доволна съм от резултата  Peace
Правих си маслена баня снощи на лицето за пръв път... Страхотно почистване и подхранване  Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 1 056
Здравейте и от мен  Hug
Аз съм къносана от вчера. Доволна съм от резултата  Peace
Правих си маслена баня снощи на лицето за пръв път... Страхотно почистване и подхранване  Rolling Eyes
Как се прави тази маслена баня?   newsm78

# 47
  • Мнения: 596
Здравейте и от мен  Hug
Аз съм къносана от вчера. Доволна съм от резултата  Peace
Правих си маслена баня снощи на лицето за пръв път... Страхотно почистване и подхранване  Rolling Eyes
Как се прави тази маслена баня?   newsm78
https://docs.google.com/document/d/1JaAye-e5hxKE9GsFRx9ShKNFm1XR … h0YTwwX0f4ks/edit

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Привет и от мен...от дните, където не съм писала се отчитам със сауна, римска баня, парна баня и джакузи /припомних си колко хубаво е да се глезиш с такива неща/, масло на краищата на косата, мазане със заздравител върху ноктите, а днес и маникюр
Скрит текст:
От няколко дена мажа миглите и веждите с рициново масло, редовна съм с околоочната зона, крема за лице и крака.
Лека вечер, красотички  Hug

# 49
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 201
Добро утро, прекрасни!!!


Да поспиш до 8! Да станеш без аларма - БЕЗЦЕННО!!!!
Започнах деня с 90 коремни преси.
Десиссслава, много хубав маникюр!


Да бъде цветен ден в душите ни!

# 50
  • Мнения: 144
Здравейте Красавици!   bouquet

Честит празник на всички празнуващи.. именници, моряци, рибари, банкери да са живи и здрави!  Hug   bouquet

Как сте днес?

Аз съм болна.. и разкрасително съм под минимума. Довечера трябва да съм на имен ден, но подозирам, че може и да ми се размине ако не се почувствам по-добре.
Иначе Ви следя.. но нямам с какво да се похваля... надявам се скоро да се включа по разкрасително  Hug

Хубав и усмихнат ден!   bouquet

# 51
  • Мнения: 596
Деси, много хубав маникюр  bowuu
Аз също си мажа миглите с рициново масло (ЯЧРМ) от две седмици и сякаш виждам ефект вече. Нежелания ефект, от който се боях, се появи. Понеже мажа и околоочния контур, после и цялото лице, та ми се засили окосмяването около веждите, над тях и по слепоочията. Не е проблем, махат се, ама ми се ще хич да не растат там  Crossing Arms
Аз тази вечер се намазах с прополисовото масло, ама нещо ме посърбява кожата, чудя се дали не се е поразвалило, че не го държа в хладилник, като го направих  newsm78

# 52
  • Мнения: 596
Ауу няма никой  Shocked Май сме повече мързеланки, отколкото красавици напоследък хихи Rolling Eyes
Аз снощи си правих маслена маска с ЯЧРМ в корените на косата, после една маска с чиа, мед и алое, от която сложих и на лицето. Големи приключения бяха с чиата в косата, но ефекта е супер  Peace
Май от къната взе да пада доста по-малко. Направо не ми се вярва, с едно намазване  Party
Това е от мен в това кофти време  Confused

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Вчера сложих каро на лицето правих и обичайните неща, определено съм по-мързелива от пролет-лято. В момента най-много глезя ноктите, че нали махнах гела - мажа ги с 8в1 на Евелин. Общо взето съм баш по темата - мързеливо си хубавея

# 54
  • Мнения: 596
изпуснала съм някъде нещо...  Crossing Arms
Десиссслава , какво е това кароBlush

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 13 520
Mari Lin
Скрит текст:

действа като почистваща маска на лицето, не се препоръчва при суха кожа. Стои се до 15 мин. и се изплаква със хладка вода, след това се слага хидратиращ крем.

# 56
  • Мнения: 145
Големи приключения бяха с чиата в косата, но ефекта е супер  Peace

Mari Lin, интересно ми е как точно махна чията от косата си? Grinning

# 57
  • Мнения: 144
Привет Красавици!  Hug

Как сте?   bouquet

Аз подхванах поредната кошмарна седмица... но хубавото е, че уикенда украсих коледно вкъщи.. време беше, боря се да докарам коледното настроение. Simple Smile
Бях малко болна... сега уж съм по-добре да не казвам голяма дума.
Отчитам се от преди малко с маска на косата и лицето, душ, лосион + крем около очите.
Сега вече мисля да си почивам малко с книжка...

Хубава вечер!  Hug

# 58
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 201
Привет и от мен, момичета!

Много, много съм уморена.... работих 11 часа....
Да се похваля
имам нов нощен и околоочен крем и червило - не съм носила по 8 години....
Кремчетата са от тази серия
А червилото е на ГР...
Денят ми започва традиционно - с 90 коремни преси....
Маски на лицето не съм правила 2-3 седмици  Embarassed

Уморена съм.....

Ще се разпиша скоро по-подробно!

# 59
  • Мнения: 596
Големи приключения бяха с чиата в косата, но ефекта е супер  Peace

Mari Lin, интересно ми е как точно махна чията от косата си? Grinning
Не питай  ooooh! хахаха  hahaha Аз уж я смлях, ама не стана на брашно, както трябваше, а на ситни, ситни парченца... като малко се олях с количеството и за това после беше зор. Sick Не се отми всичко, но, като изсъхна косата, си опада всичко  Peace нооо цялата възглавница и шаршафите бяха с чиени частици  smile3555 hahaha Но пък косата стана една буйна, бляскава и обемнааа, чу-до! #Silly  newsm53

Деси,мерси, направо ме смая хаха

Общи условия

Активация на акаунт