Сладко февруарче вече лази, кой на ред е да го пази? - 8 тема

  • 24 571
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Бурса
  • Мнения: 647
  bouquet за Мама Къти. Благодарим за прекрасната темичка  Heart Eyes

Флауърче разсмя ме, успокои се викаш че не е само твоя с брада  Laughing Моя брадатко е с кенгуруто. Аз даже му викам, че ако вземе да се обръсне няма да го познае малката  Laughing Пък да си ходи както иска, щом си му харесва  Wink

В тая връзка една песничка: https://www.youtube.com/watch?v=7mvqAEe58oM  Shocked  Laughing

Edit: Мама Къти Мони е страхотен  Sunglasses

Последна редакция: нд, 23 ное 2014, 18:22 от telly

# 16
  • Мнения: 53
Мойте хора са на последния колаж в ляво. И аз все викам, че няма да качвам снимки на малката, ама лелята й, като й направи поредната фотосесия и не мога да се стърпя.Wink Пък и как да не се показват тези хубави деца!? Grinning

# 17
  • Мнения: 1 471
мамаКъти-УНИКАЛНА,СТРАХОТНА ТЕМА!!!   bouquet Браво!  Heart Eyes
Мечева-честита нова джаджа!  Simple Smile
Малката си има ново забавление-коша и за пране!  Joy Вади всичко от там,обръща го и се катери по него!Абе важното е мир да има!  Mr. Green

# 18
  • Varna
  • Мнения: 356
Браво на Мама Къти. Чудесна темичка. Благодарим за старанието и наистина създава уют- и без това поне аз тук с вас съм си като у дома си- сред свои хора.
Нека наистина да изпълним темата с хубави думи и прекрасни усещания. Ха-ха-ха и до Коледа да сме я изписали, че да пуснем нова- празнична. 
Захиления убавец в резедавото е моето Бобче. Ама да видите че и на прическа са го докарали двамата- бебе и татко.  Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 2 141
Права е Тачито Naughty по-бързо и от предната трябва да изпишем тая за да пуснем по празниците Коледната - тя е готова  Laughing Heart Eyes аз нали съм Кольо енергията я направих още преди тази, тази беше резервна Rolling Eyes
Много се радвам, че ви харесва, ама вие сте толкова добрички, че дори и да не ви хареса пак ще ме похвалите Crossing Arms пък аз обичам да ме критикуват Laughing

# 20
  • NE
  • Мнения: 10 999
Хм аз си показвам Вилито само скришом из форума и през пощата и инстаграм. Нямам фейс и честно казано това ми е най-силният коз за дискретност. Навсякъде съм инкогнито дори и тук.

Тели ММ по принцип не ходи с брада, но няколко зими го прави в чест на инициативата Мовембър или просто го мързи да се бръсне. Вилито обаче си го скубе подобаващо.
Къти Честно тази тема е най-добрата от всички в нашата група.

# 21
  • Мнения: 554
Ние сме на първия ред в средата между Мони и Йоанка Heart Eyes

Абе мами, сега се зачетох в първата страница, дето са изброени мамите и бебоците. Ми че то едно 85% хич не се и вясват тук Thinking Аз уж пиша от първата тема още, ама половината мами хич не съм ги и чувала Rolling Eyes

За хапването - пу-пу, не мога да се оплача. Нищо че девойката не е много едра, хапва си добре за сега. Примерно днес - сутринта изяде един банан с 2 с.л кисело мляко и 3 бишкотки на Плазмон, на обяд си изяде цяло бурканче месно пюре, в 15.00 часа яде грис с половин бурканче плодово пюре, в 18.00ч яде каша и сега вечерта ще си хапне едни 150гр АМ с 2с.л. каша Лека нощ вътре.
Като ви чета и се замислям не е ли много newsm78 А иначе тежи 7800 и 71см

Сваоу, честита ти придобивка Hug  Със здраве да си я ползваш и с кеф да пълниш темите за февруарчетата, та Кътева да прави нови, и нови Heart Eyes

Къти, Мончи е страхотен на тази снимка Heart Eyes Не само на снимката де, и аз па как се изказах Embarassed И пак да кажа, че темата е у-ни-кал-на, за по-добра не съм и мечтала Hug

Съни, и ние открихме коша за пране, когато бях болна с разтройство и трябваше да ходя с придружител в тоалетната, че баткото като е на училище нямаше как да я оставя сама, та все гледах да имам дрехи за пране през тия дни Joy

Тачи, с това резедаво ся ме подсети да бъзикам ММ на тема цветове hahaha Тва само жени могат да разберат какъв цвят е резедаво, мораво, пепел от рози, прасковено и т.н. rotfImbo ММ такива идеи споделя че...Например той не прави разлика между винено и малиново червено, ей, голям смях пада ви казвам

# 22
  • Мнения: 2 141
Стаси, засрами ме Heart Eyes  bouquet
Права си за 1ва страница  Naughty Аз мислех да ви предложа, след годинката да оставим само потвърдилите мами на 1ва страница, няма смисъл от "висене"  и излишна информация.
Ако влизаме 30 редовни мами защо да сме 130 изтипосани на 1ва страница Naughty
Така е правилно според мен Peace Не ми пречи де - аз копи пействам всичко, ама ... някак си смешно Peace
Флауърче  Heart Eyes благодаря много, ще се постарая за в бъдеще това да е най-слабата тема   bouquet
А иначе... предлагам да откраднеш ника на Лимонката и да си скрита... "Скрита лимонка"  hahaha hahaha hahaha шегувам се Blush Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 932
Преди малко забравих да питам... Кога ще изпращате картичките? Чакат ли се още адреси?
Успях да се запиша в пощата онзи ден. Голяма борба падна с научно-техническия прогрес... През мобилната версия на абв не се вижда папка Чернови и добре, че беше Къти да ме светне.
Елефтерия, ММ не различава сиво от бежаво... С пепел от рози и праскова съвсем ще го хвърля в оркестъра. Wink А Вики си хапва просто чудесно. Не ми се струва много или малко, а нормално.
Флауър, много хубаво, че С ТМ подкрепяте инициативата. Трябва да се говори и да се привлича внимание към такива въпроси. Вярвам в профилактиката и навременните мерки. Много се гооври за рак на гърдата или на маточната шийка, но мъжете също често страдат от аналогични болести, но все още са тема табу.

# 24
  • Мнения: 139
Бравос,много хубава темичка  Party Значи момичета ще се самоубия няма майтап...Гери освен че неиска да яде,немога да я накарам вече да изпие АБ  Sad Давах с мляко,пюре,със спринцовката Еми не и не веднага щом го усети и започва рев,кашляне и чак посинява  Crazy.Утре пак при ЛЛ отиваме сутринта да видим какво ще правим,само да не каже в болница да влизаме.Лека нощ на всички

# 25
  • Мнения: 2 141
Мисля, че заедно решихме до 30ноември да се събират адресите, а до 5ти декември да изпратим картичките с цел да присстигнат на време преди празниците Thinking ама ако кажете спираме да събираме. След като си изпратим картичките ще изтрия всички адреси от пощата  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 2 130
 smile3525 страхотна тема. Много благодаря на мама  Къти smile3525
Създава страхотно настроение. А татковците с бебета са просто страхотни. Къти колажа е прекрасен.
А за имената и аз съм за да махнем тези дето никога не се появиха да пишат. Само внимавайте да не махнем някоя мама от тези дето рядко пишат.

За картичките и аз чакам да приключите и да се спретвам да пиша. Тези дни мисля да ида до пощата да видя там имали от тези благотворителните картички на Уницеф. Ако някоя знае къде се продават да каже, че искам да подпомогна и малко децата.

museto86  много Hug  и дано не ви вкарат в болница.
Сега четах, че има региони вече с грипни епидемий и направо изтръпвам. ЛЛ ми каза да давам имунокинд до февруари и утре май ще купя и ще давам, че много ме е страх от тези болести.

Мечева а честит ти нов комп. С много чат и сърфиране да си го ползваш Simple Smile.
А за 8-цата, няма как , сега всички са с нея. И аз съм с нов, че и моя се спомина лятото и много бързо й свикнах на таз 8 -ца, даже по ми харесва от 7-цата.

за коша за пране - редовно си играем с него. То пада едно подреждане, но поне така успявам да поизгладя. Понякога и празен му го давам и пак е голяма забава.
Сега е подхванал килимчето , нашето е с цифри и единицата е голям хит  Laughing.
Къти Монката е мноо готен гъзар  Heart Eyes

хубава вечер  Hug


# 27
  • Мнения: 2 431
Добър вечер, момичета!   bouquet

Сватя, прекрасна нова тема, вълнуваща и празнична! Simple Smile
Много ми хареса коментарът на Феичка за брадатия татко  Heart Eyes, като прочетох следващите коментари, се оказа, че ние сме точно до нейния татко-брадатко.  Grinning Grinning Grinning

Аз да се похваля, че вече закупих коледните картички и съм страшно доволна и щастлива!  Two Hearts

# 28
  • Мнения: 2 141
Гери  Heart Eyes  Hug Лили  Heart Eyes Hug
Аз картички все още не съм купила, а всеки ден се каня, накрая пак ще е в последния момент Whistling
Гери, предлагам февруари месец, когато по-голямата част от информацията ще се махне да махнем тези, които не се вясват хич, иначе редовните и тези, които влизат от време на време се знаем.
Напълно ми е ясно, че не всички са като нас или като мен с кротко бебе и имат много свободно време, но все пак мисля, че имаме нужда от една 50% чистка на 1ва страница.
Разбира се, това не го решавам аз, а всички ние. Като наближи време ще пуснем една анкета и ... "Глас народен, глас Божи" както са казали хората

# 29
  • София
  • Мнения: 464
Добър вечер!
Благодаря за хубавата тема, Кръстева прекрасно си се справила, колажът е чуден с бебчета и татковци Simple Smile.
Моите хора са долу в дясно.
Притеснявате се, че бебчетата ви ядат много, а аз имам обратното притеснение, Алекс винаги е ядял малко , но от няколко дни надмина собствения си рекорд - почти не яде. Днес сутринта е ял в 6часа кърма, в 10часа кърма, в 14часа кърма и чак в 19часа малко пюре към 150грама и в 20часа кърмене за приспиване. Вечер се буди често за кърмене. Но не мога да го накарам на сила да яде, плюе, връща, мазало  ooooh!.
museto86  fingerscrossed дано не се стига до болница и бързо да оздравявате!
Хубава вечер и дано се спи поне 4-5 часа без будене Praynig!

Общи условия

Активация на акаунт