Варненски мами за разходки и събирания

  • 72 288
  • 207
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 452
Няма ли бременни или мами от Владиславово или Кайсиева градина ? И аз мисля да ходя в МОЛа за семинарите , но все не ми остава време , като реша да ходя ще ти пиша  NadkaGD да се разберем поне там да се разходим Simple Smile

# 61
  • Мнения: 222
Здравей! Аз съм от Кайсиева. Simple Smile За лекциите в МОЛ Варна нещо не съм навита.Ходих докато бях бременна и не ми бяха кой знае колко интересни.Стават за загуба на време.  Laughing Често излизам из квартала,а вече и към Морската. Може да се срещнем някой път.
 Весели празници на всички   bouquet

# 62
  • Мнения: 80
Здравейте,
ние сме от Младост и доста често ходим или на нашия кът или в морската,който има желание за срещи да се обажда.
Слънчев и усмихнат ден на всички!

# 63
  • Мнения: 46
Здравейте,мами,записвам се и аз Simple Smileидеята за събирания е страхотна,ние сме на годинка от        Възраждане 1.Често ходим в морската,много бих искала да се запознаем и да разхождаме бебоците заедно. Хубав ден и много усмивки Simple Smile

Последна редакция: чт, 16 апр 2015, 20:33 от Sabrina85

# 64
  • Мнения: 298
Здравейте и от мен.Много добра инициатива.Аз съм Рени приятно ми е на 23 и мойта бебка Гери е на 3 месеца и ние често скучаем в къщи.

# 65
  • Мнения: 10
Здравейте аз съм Ива приятно ми е. Живеем в Младост, бебка е на 3 месеца ако има някоя мама с бебе в района , която също като нас скучае с удоволствие ще се запозпаем

# 66
  • Мнения: 68
Здравейте,  моя юнак е вече на 9 месеца.  Ние живеем в Младост и засега обикаляме главно квартала, понякога и морската. Може да пишете за срещи. 

# 67
  • Мнения: 8
Здравейте, аз съм от Владиславово, с бебе на 10 месеца. Ако има и други като мен, които няма с кого да излизат на разходки из квартала, нека ми пишат Simple Smile

# 68
  • Мнения: 46
Много бих искала и ние да си намерим компания за разходка,времето вече е топло и ни е скучно сами.Момченцето ми е на годинка,живеем във Възраждане.Близо е до Младост,и до Владиславово,пишете ако имате желание да си правим компания и да запознаем и мъниците Simple Smile

# 69
  • Мнения: 298
Здравейте аз съм Ива приятно ми е. Живеем в Младост, бебка е на 3 месеца ако има някоя мама с бебе в района , която също като нас скучае с удоволствие ще се запозпаем

Здравей! В кой район сте горе долу.Аз живея до мебелна палата и мойта бебка е на 3м много ще ми е приятно да се запознаем.

ПП По принцип живея до Мол Варна в момента,но няма проблем да дойда до Младост.Често имам път на там.

# 70
  • Мнения: 10
Здравейте аз съм Ива приятно ми е. Живеем в Младост, бебка е на 3 месеца ако има някоя мама с бебе в района , която също като нас скучае с удоволствие ще се запозпаем

Здравей! В кой район сте горе долу.Аз живея до мебелна палата и мойта бебка е на 3м много ще ми е приятно да се запознаем.

ПП По принцип живея до Мол Варна в момента,но няма проблем да дойда до Младост.Често имам път на там.
Звравейте живеем точно над ледената пързалка ще се радвам да се разходим заедно някой път

# 71
  • Варна
  • Мнения: 826
И аз съм във Възраждане близо до клиника Нова. Ще се радвам да се запознаем. Малкия е на 3 мес.  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 298
Ами хайде тогава да се организираме Simple Smile На някоя да и е удобен парка в Младост където е Макао до детската градина?Приятно място за разходки Simple Smile

# 73
  • Мнения: 10
Ами хайде тогава да се организираме Simple Smile На някоя да и е удобен парка в Младост където е Макао до детската градина?Приятно място за разходки Simple Smile
Парка до Макао имаш впредвид където е Ледената пързалка нали ? Ако е за там аз съм за - свободна съм от понеделник до петък Simple Smile ще е голямо удоволствие да има с кой да се разходим:)

# 74
  • Мнения: 68
ние почти всеки делничен ден сме на детския кът до ледената пързалка

Общи условия

Активация на акаунт