За пюренца идва време вече, сладко да похапва ЮНСКОТО човече - 7

  • 26 008
  • 697
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 179
Little afternoon, на Теди му дадохме една кутийка -10прахчета. Разтварят се в малко кърма,примерно в 30-40мл. Педиятърът го изписа защото има много газове. Е сега количетвото може да намаля, но пък качеството е.... #Crazy като за двама възрастни е миризмата Laughing
Ноктите режа след баня когато заспи,за да не шава. На крачетата и в будно състояние ми позволява.
Шапка в къщи не слагам, а косичката я суша като я разтъркам с хавлийката.

# 46
  • Мнения: 155
Тъкмо днес си мислех да попитам за ноктите на краката дали сте рязали. Аз още не съм му ги рязала. Иначе на ръцете и при нас е ужас- много бързо растат. А ако е останало малко на другия ден е като орел   Shocked . Иначе ги режа през деня като е заспал.
А за косата- До сега не се бях замисляла, но и при нас е още късичка, така че за сега няма проблем. Мамите с дългокоси бебоци ще дадете ли съвет...
Мама Барба - не знам дали ще съм толкова постоянна с картончетата. Напоследък съм станала много разсеяна. А и резултата ще е виден след няколко години. Но все пак за сега картончетата са готови, а аз съм позитивна
Сега прочетох за калциевия глюконат- ние го пием от 3 дни

Последна редакция: сб, 08 ное 2014, 21:06 от primavera11

# 47
  • Мнения: 224
Чилимура, как сте? Още ли  се разнасяте по  нощите?
Simple Smile  да. Миналата нощ успях да и набутам бибата, ама направо и запушвам устата и търпеливо чакам. Тя засмуква най на края и при 3 буденки и отложих чак до 4 манджата. Тази нощ ще пробвам да повторя.
За треперенето но крачето мога да кажа на приятелка нейното бебенце имаше подобен проблем като беше на 3 месеца и му предписаха калциев глюконат. Нещо нервно било, но не е опасно, съвсем безобидно. Но все пак лекар най-точно може да каже защо е така. Питай за калциев глюконат кога се дава.
Ноктите режа през деня когато ми падне. Не са твърди. А на краката още не съм ги рязала.... те някак си се белят и няма нужда.
Косата суша с хавлията и не ползвам шапчица, но се замислям дали да не пробвам, понеже гледам, че на вън като и падне на очите и тя си мисли, че спи и до 5 минути наистина заспива.

# 48
  • Мнения: 786
Ноктите на ръцете режа веднъж седмично с ножичка, а на краката по-рядко. А косичката подсушавам с хавлията, а шапка вкъщи-не!

# 49
  • Мнения: 501
А защо не сушите косата със сешоар?  newsm78
Шапка вкъщи не съм слагала,но при нас денонощно е 22-23 градуса и не виждам смисъл.

# 50
  • Мнения: 1 291
Аз суша със  сешоар. Понякога само с хавлията, но тогава слагам памучна шапчица, да обере излишната влага. Нощно време също е с шапка, ако е по-хладно, че не е равномерна температурата  вкъщи. В тази връзка, Чилимура, и Мария заспива с нахлупена шапка на очите. Може да пробваш така да я приспиваш нощно време. Wink  Дано почне   пак да си спи.

Мики, взе ли си еднократни подложки? Забравих  да те  предупредя, че понякога многократните  стоят по-обемни. Ще чакам отзиви как ви стоят бодитата

# 51
  • София
  • Мнения: 1 511
Ама много ми стана смешно като прочетох за нахлупената шапка.  Joy  Joy  hahaha
Трябва да го пробвам този номер. Joy
Ноктите на рьцете режа през 3-4 дни, но само докато спи. Много шава ако е будна и нищо не мога да отрежа. На краката- един пьт седмично. Като й пораснат се извиват нагоре, много е смешна.

Косата след баня не я суша, слагам памучна шапка след разтьркване с хавлията за около час. Така косата придобива по-приличен вид. Но само 10 минути след махането на шапката пак започва да стьрчи на всички посоки. Всеки косьм с различно мнение.  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 485
tasy, благодаря много! То и при нас много пръцкане има Grinning ще го видим.
Ноктите на ръцете режа, когато е заспал на нашата спалня. На краката само един път съм рязала и беше буден.

Не бих посмяла със сешоар да му суша косата  Rolling Eyes а и неговата не е голяма и става с хавлията само. А за шапката вкъщи ми е много странно  Peace

# 53
  • Мнения: 1 067
Имам повече косми на ръцете от колкото Маги коса,такаа че не суша и шапка не слагам  Joy
Барба взех еднократни подложки на БамбиноМио,само такива намерих по квартала.Освен това взех и дезинфектант,много му се чудих,ама заради гъбичките реших да не рискувам.Сега ги чакам да изсъхнат и като първо впечатление виждам,че бавно става  Whistling Взех и една бамбукова пелена и тя е гьол от вчера, няма съхнене.Имаш ли идея дали подложките могат да се слагат в сушилня,гащите ясно,че не може?
Нямам търпение да ги пробвам вече.

И моля вземете по едно парче торта,днес остарявам с  1 година  Blush
Скрит текст:

# 54
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Мики, честит празник!
Да си жива и здрава, усмихната, щастлива и успешна!


# 55
  • Мнения: 155
Мики, Честит Рожден Ден!   bouquet   bouquet   bouquet
Желая ти много здраве, любов и семейно щастие и много сбъднати мечти!
Хубав празник!
П. С. Разби ми сърцето с тая торта. Ако можех да усетя вкуса  и телефона щях да лапна  Mr. Green

# 56
  • София
  • Мнения: 1 511
Честит рожден ден, Мики!
Много здраве и усмивки!
  bouquet   bouquet   bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 16 691
Мики, честит празник!
Ноктите на ръцете ги режа без проблем в будно състояние на 4-5 дни веднъж. На краката съм рязала 2-3 пъти само, защото имаше опасност да пробият чорапите Mr. Green hahaha
Косите само с хавлия подсушавам, а шапки вкъщи- не.

# 58
# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Честит рожден ден на Мики  bouquet
Нокти на ръчичките режа веднъж седмично в будно състояние, на крачетата на около 2 седмици, а косичките суша само с хавлията Simple Smileза шапчица дори не ми е идвало наум да слагам, само като новородени се е случвало Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт