До Декември времето почти изтече, идва малко Коледно човече!

  • 28 166
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
Благодаря на Мимченце за новата тема и на всички, че избрахте моето предложение!
Нека я напълним само с прекрасни новини и трепетна подготовка!  Mr. Green Hug  bouquet

# 16
  • Мнения: 14
Днес бях на консултация и ми се направи забележка, че мн съм качила +4 кг. за месеца и +13 кг. до сега. Party Но какво да направя и аз искам да са по-малко килцата Simple Smile, че после тр и смъкване. ooooh!

# 17
# 18
  • гр.София
  • Мнения: 48
Цоп, и аз тук! Мимченце, благодаря за новата тема   bouquet

Аз до сега съм +10кг., доволно. С Марти отидох толкова да раждам като в деветия върнах 0,5-1 кг. Тогава бях много разстроена от факта  Cry , сега няма да се сърдя ако пак така  Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 161
Мимченце, мерси за темичката bouquet Нека я изпишем само с хубави новини  newsm10

# 20
  • Мнения: 61
Хоп и аз в темичката  Hug

Бях на преглед, бебо е 2кг., а аз +11 .Разположил се е главично и е много активен  Simple Smile

По темите, взела съм си еднократни бикини на Кампол, а за в болницата нощни превръзки на Либрес.

Вече съм напазарувала почти всичко и с нетърпение очаквам новият гардероб, за да изпера и подредя дрешките  wash

А какви памперси мислите да вземете за болницата  newsm78

На Танчето и малкият мъж, бързо възстановяване и скорошно прибиране у дома   bouquet

# 21
  • Мнения: 509
Мимченце, поздравления за новата тема, както винаги си се справила перфектно! newsm51 Дано я напълним само с хубави новини!
Ние сме към топлофикация, но в банята бяхме махнали лирата при нанасянето; сега я върнахме, тя топли банята.
Иначе съм +8кг до сега.
Бебето ми е напряко.
за родилното съм приготвила нощни always.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 1 052
Цоп и аз тук! Мимченце, благодаря!!

За протокола съм + 9 кг.

# 23
  • Мнения: 109
Хоп и аз в новата тема, браво Мимченце   bouquet

Аз да попитам мамите с Rh-  всеки месец ли пускате антитела, аз досега май само 2 пъти и ми казаха в началото на 9 месец пак. Да не би всеки месец да се пускат?

От последния преглед- аз съм +9, бебчо не можаха да го измерят правилно, защото е напречно, док каза че    приблизително е около 2100 гр, но не беше много сигурен.

Честито на Танчето, бързо възстановяване и на двамата  Hug

# 24
# 25
  • Варна
  • Мнения: 759
Аз за болницата ще взема някакви евтини еднократни пелени за бебо, най-малкия размер.

# 26
  • Мнения: 74
Хайде и аз да се цопна тук Mr. Green

За болницата все още нищо не съм вземала. Все си мисля,че ако подрани момента няма да родя толкова бързо и ММ ще има време да ми купи каквото ми трябва от аптеката. Май само гащи имам - едни дълбоки и безшевни. Не са специално за родилки, но ще свършат работа, а и съм с нагласата,че след това евентуално ще ги изхвърля Simple Smile А , и нощница имам една от едно време - дебела, с дълъг ръкав. Но и за нея съм с нагласата,че ако се изцапа и директно заминава, Та по тази причина не съм си взимала някаква кой знае колко специална де.

Аз също съм с Rh- , но досега не са ми пускали тест за антитела. Доки каза,че при първа и безпроблемна бременност не било необходимо. Евентуално ,ако бебка се окаже с Rh+ тогава щели да ми бият инжекция с антитела. Иначе за нея - и аз знам,че се поема от ЗК.

Страшно съм развълнувана - последна работна седмица ми е  Grinning Чак нямам търпение да мине. След това мисля да се отдам на гладене и подреждане на бебешки дрешки и пълна почивка Simple Smile

# 27
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
на мен ми се подува корема но най много около пъпа
мен ме прегледаха последно в 30.г.с  Sad
сега само ми мерят кръвното и ме теглят и това е живот и здраве ще се видим когато се роди моето  newsm30

# 28
  • Мнения: 10 659
Някоя от вас беше споменала, че все още се лута из ремонти и кашони и че да не вземе да се окаже, че бебчето ще спи в кашонче накрая.  Mr. Green

Имало и такива бебета: http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=10458

Така че, що пък да не спи в кашонче, хихихи.  hahaha

# 29
  • Варна
  • Мнения: 261
Да ви питам, някой има ли представа за ориентировъчна цена на следните хирургични конци:

"Merlin" 6x45 №0
"Merlin" HR 43 S №1 (90 см)
"Marlon" DS 24 2 (0-70 см)
"Mariderm" DS 30 2 (0-70 см)

... защото имам един списък с консумативи, които мога да си нося "уж" по желание при постъпване в болницата, а ако не си донеса например конците от списъка, които уж били някакви немски по-хубави, при евентуални разкъсвания или ако се наложи секцио щели да ме шият с турски или китайски, които не били чак толкова хубави. Честно казано нищо не разбирам от конци... но ако някой има представа колко горе-долу струват, ще съм много благодарна да сподели. Питах вече в няколко аптеки, но нямаха изобщо конци, ще трябва да ходя в някоя болнична аптека да взема оттам, но все не ми е по път, та затова да питам тук. Simple Smile

amy_nka, много хитро и оригинално, хем еко, хем преносима... Simple Smile Малко скъпичка като за "люлка-кашонче", но иначе защо не Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт