Моля помогнете!!!

  • 14 175
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 44
И аз някъде за първите 10-15 дни се почувствах добре от лечението ,след това оплакванията ми се възвърнаха в изходно положение .А строго спазвам и не ям това ,което не трябва .
Казаха че може и на нервна почва да е проблема със стомаха и аз вече нз какво да си мисля  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 247
Гастроскопията казват е най-меродавното изследване ,а дали е много неприятно усещането докато се прави ?За колко ли време става ?

# 17
  • Мнения: 44
Докторът който щеше да ми я прави каза че  попринцип 5мин. и е готов то сигурно прегледа е повече но и мъчението все пак е неприятно да ти бъркат в гърлото.Каза ми че ставало с упойка която леко успивала колкота до ну се усеща неприятното от изследването.Чела съм че такива прегледи са около 15-20мин.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 247
Върнах се от болницата ,претърпях гастро и колоноскопии .Заключението е почти същото ,както и след рентгеновото изследване с бариевата каша -възпаление на лигавицата на стомаха-гастрит и рефлукс езофагит .Започвам лечение с Нексиум за 4 седмици .

# 19
  • София
  • Мнения: 1 247
Започнах лечение с Нексиум 40 мг 2х1 ( не е ли висока тази доза ? ) за 2 седмици и след това 20 мг 2х1 за още 2 седмици .Първите 2 седмици минаха вече ,няма осезаем ефект .На всичкото отгоре от 2-3 дни съм с диария и болки в корема ,че започнах Ентерол и Имодиум ,не знам дали се дължи на Нексиума или е друга причината .Ако Нексиума е причината ,може би трябва да го спра за известно време или завинаги ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт