Декемврийче сладко във корема се протяга, нетърпение голямо мама вече я наляга!

  • 30 798
  • 797
  •   1
Отговори
# 30
  • гр.София
  • Мнения: 48
Запис и от мен. Мимченце  smile3525

И аз съм в отбора с подутите и кървящи вече венци  Cry

# 31
  • Мнения: 637
За венците може да пробвате и със Сенсодин под формата на гел,по силно е  Peace

# 32
# 33
  • София
  • Мнения: 41
Мамчета, три теми сте изписали  Party само да ви кажа привет, ние сме чудесно и започваме  да ви четем  (дано успея до термина  Heart Eyes Mr. Green)

  bouquet

Досега само един път леко ми кървя венецът от усилено четкане, но ползвам вода за уста (не знам мога ли да кажа марката) и са перфектни - нито подутина, нито кървене Wink

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 076
На мен предния път ми се бяха възпалили венците към 6-я месец, но сега нямам проблеми,  слава Богу. Но ползвам редовно паста за зъби за венци и вода за уста.

# 35
  • Мнения: 1 604
Записвам се с оплакване, че ми е тежко  Cry. Конкретно нищо не мога да кажа, просто ми се мрънка  Sad

# 36
  • Мнения: 50
Запис и от мен   bouquet
Адичка много добре си обяснила. Мерси за инфото, което ще ни е доста полезно. На мен в чов.ресурси ми обясняваха всичко това, но нищо не запомних. За моя бременен мозък беше доста натоварващо.

# 37
  • Мнения: 509
Мимченцеsmile3501 smile3525

Момичета, в миналата тема имах въпрос, ама никой не ме отрази, та пак ще го задам. Знае ли някой каква материя се купува за ушиване на слинг-шал? Аз като гледам сайтовете ми изглежда трикотажен, не много разтеглив, но някой от вас знае ли със сигурност?

# 38
  • Мнения: 11
Запис и от мен! Вчера бях на преглед и всичко е наред, малката принцеса върви с 2 седмици  напред. От другия петък ми започват 45-те дни преди раждане!  
Да има само хубави новини в новата темичка Simple Smile

# 39
  • Мнения: 139
Честита ни нова тема  Simple Smile
Да е изпълнена само с хубави новини Simple Smile

# 40
  • Мнения: 236
Записвам се и аз при вас.Приятен уикенд на всички  Hug  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 421
Добро утро и благодаря за темата, Мимченце!

Малко по-късно ще се върна да чета Hug

# 42
# 43
  • Мнения: 509
Ирайн,  newsm10. Благодаря ти!

# 44
  • Мнения: 1 290
Запис и от мен!  Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт